Farmář hledá ženu

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní
Česko, 2010, 60 min

Show Farmář hledá ženu pomůže několika osamělým farmářům najít partnerky, které se nakonec mohou stát i jejich manželkami. Budete mít jedinečnou příležitost sledovat navazování vztahů v reálném prostředí, uprostřed přírody a tvrdé práce. (oficiální text distributora)

Peddro odpad!

Stydím se za české diváky, kteří to sledují... Proto se TV společnostem vyplácí povrchní reality show vysílat. ()

Bodega_Bay

Na smrt romantičtí tvůrci ani za mák nepochopili, v čem je kouzlo úspěšné reality show. Totální marnost nad marnost. Doporučuju rejžovi slovenskou verzi. ()

Nick321

Farmáři hledají ženu, aby se na konci zjistilo, že s většinou z nich se nedá žít, protože jsou to převážně asexuálové vytížení prací. Přesto se tu a tam nějakému tomu farmáři zadaří, baví mě tyhle seznamovací pořady. Samozřejmě v žádné sérii nesmí chybět letitý matador Katarína, která hledá toho správného vidláka, který ji vohne tak, že už nebude mít nikdy co kritizovat. :D ()

michalek.k

Hardcore. Totální hardcore. I tito lidé mají volební právo... Na televizi moc nekoukám, ale tento pořad s ženou jen málokdy vynecháme. Po hlášce o "pevnách pažích" pasáka koz jsem 10 minut slzel smíchy. Je nutné to sledovat ve skupince! ()

mihulka.monika

Je až smutné, jak jsou někteří jedinci pitomí (nebo je to jen otázka dobrého střihu?). Nicméně i za to jsem ráda, neboť jsem se už dlouho tolik nepobavila. A jak zde uvádí už několik uživatelů, je potřeba to sledovat minimálně ve dvou, to je teprve ta pravá zábava. ()

fara

Nevím zda by se to nemělo jmenovat spíše "Žena hledá farmáře". A Laďka Něrgešová? To je jako kdyby "Na plovárně" uváděl Leoš Mareš. Špatná volba. ()

baby1978

Laďka mi v tomto pořadu vadila nejméně, ačkoli jí nemůžu přijít na chuť, ale ze soutěžících mi přišla normální akorát Adriana a Tereza od kozího dědka, kdyby tam déle vydržela. ()

JARDAHONDA odpad!

Podprůměrná reality show.....Zoufalci ze statku hledají kravku,která se jim bude starat o hospodářství,,,,,takto bych to nazval !! ()

Iker.. odpad!

To je pokus o vtip nebo co ??? Autor tohoto pořadu má pravděpodobně víc zubů než mozkových buněk ... Škoda, že nejde dát hodnocení absolutní odpad ()

Jezinho95 odpad!

dobrá ukázka jakou trapárnu jsou ještě schopný české televize vymyslet... je mi líto toho, kdo to pravidelně sledoval! 5%!!!! ()

klobasa

No asi tak ze 2 hvězdy.Koukat se na to dá,ale co je to za farmáře?Pořád se tam motaj jen okolo sena,nějakej chod farmy je mi úplně záhadou.Farmář neseje,neorá,neošetřuje,nesklízí?Cítím se ochuzen!Ale možná je to je profesní úchylka,ale prostě mi to tam chybí.Taková romantická procházka v obilním lánu.:-) ()

ouf odpad!

Včera večer jsem si intenzivě usíral a nevěřil očím . Farmář Jirka mě mohl mít na svědomí nebejt včasného zásahu pravačkou s ovládacím přístrojem. Kdyby mi teťkonz někdo chtěl tvrdit ,že účinkující farmáři ,něgrešová s režisérem a vůbec všichni nebyli sjetý toulenem , nebudu věřit. Trapnost , maximální dávka husí kůže po celim těle . To co v týhle zábavný reality šou dokázali udělat ze slova- miluju ťě- je velmi znepokojující . Večír jsem měl takový jemný cuknutí v noze , že až pojedu ráno na benzínku tak řeknu dvěstěletý nadmíru depresivní ženě za kasou - miluju tě. Farmáře a to přes svůj obrovskej soucit bohužel litovat nešlo. Probouzelo to vlny zcela neskrotných záchvatů smíchu. Ať žije toulen a křesťanství ! ! ! ()

marketcsfd odpad!

Velká hruza kdo na to kouká že se chce zasmát budiž ještě pochopim, ale kdo to hltá s plnym nasazením ten by si měl zajít mezi lidi :D ()

K.e.a.n.e.80

Naprosto vynikajicí sonda do hlubin vidlákovi duše, aneb jak to vypadá, když je někdo nepoužitelná jitrnice. Paní Jana, paní Mirka, paní Dagmar a dalších dvacet žen, které mají vyhlídku na seznámení s nějakým mužem naprosto nulovou, se pere o ukázkovýho chudáčka, který ve svých čtyřiceti letech ješte neviděl kozy, snad kromě těch, co se mu prohánějí na polorozpadlém statku. Výborná věc. A když do toho všeho vstoupil nesmělý katolík Jirka, hodnocení bylo jasný. ()

ivour

Po úprvním zhlédnutí reality show jsem chvíli uvažovala jestli to všichni přítomní myslí vážně nebo je to jen hraná komedie. Jak se ukázalo bohužel to vážně myslí. Jeden umaštění ubožák ze statku a parta naivních blbek, které se jako hejno slepic perou o jednoho chalapa, který za to rozhodně ani nestojí. U každé řady podobných show se mi vždy podařilo chytit konec a nikdy jsem neviděla nikoho komu by to vyšlo. Vetšinou spíš vyšlo najevo, že dotyčný už nějakou tu ženu či přítelkyni má. Výsměch ()