Farmář hledá ženu

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní
Česko, 2010, 60 min

Show Farmář hledá ženu pomůže několika osamělým farmářům najít partnerky, které se nakonec mohou stát i jejich manželkami. Budete mít jedinečnou příležitost sledovat navazování vztahů v reálném prostředí, uprostřed přírody a tvrdé práce. (oficiální text distributora)

gipper

Ideální pořad po náročném dni, kdy se sejdeme se spolubydlama v obýváku a stihneme vyřešit nejen vztah Vlastíka s Lenkou, ale i zážitky našeho dne a úkoly do školy. Sice to není kdovíjak velkodušný, ale nápad to má a dokonce se i zasmějete : ) Zatím jsem zkoukla tři díly a musím se přiznat, že svým způsobem mě to pořád baví. ()

Mrenka

Prostě jsem podlehla, kozí dědek, parta bláznivejch koňáků, děvkař, nepolíbený, k tomu trošku řachlý děvčata, takovej je život... ()

HennessyVSOP odpad!

Galérka zjevů, která se pojí s dost dementní koncepcí seznamovacích reality show. Kdyby aspoň lidi co do té show lezou byli normální (což se dost vylučuje), a ne různý degeni s poruchami řeči, odulými pysky a dalšími hříčkami matky přírody. Není to o nic lepší ani horší než jakékoliv ostatní reality show co jsem měl zatím čest potkat během krátkého průchodu obývákem či na návštěvě u tchýniny maminky, čili odpad. ()

Nerdvana odpad!

Neboli špindíra bez halíře hledá devečku na otročení od rána do večera, která s úsměvem navaří, napeče, vykydá stáj a pak ho bude očekávat s úsměvem v kanafasu. ()

R.I.S.A

Jelikož se mé zaměstnání týká zemědělství musel sem ty farmáře zkouknout :) Nevim co na to říct a kde ty kokoty vyhrabali ale pro mě ani jeden z nich farmář neni jen samý takoví dementi co maj doma krávu a nějakej traktor, hlavně českej farmář vypadá ůplně jinak a hlavně si ženu hledat nemusí páč na něj letí zlatokopky jak kráva :D No nic přece tam nemužou dát samí ideáli na to by nikdo nekoukal :D ( Jo musim tedy říct že ten nadřenej týpek jak choval ty bejky byl dobrej tomu sem fandil a zajímalo by mě proč si třeba takovej farmer jak kunda nenajde normální holku asi je to jouda no :) Teď začíná další řada tak sem na ty exoty zvědavej :D :D ()

LeePriest

Jednu hvězdu dávám za to, že někteří účastníci tohoto pořadu díky němu možná opravdu najdou fajn partnerku, tím pádem by pro celý tenhle cirkus byl užitečný. Ale jestli se tak opravdu stane či nikoliv se nedozvím, protože pokračovat ve sledování do konce rozhodně nehodlám. ()

bombastus

Nechápu jak s sebou někdo může takhle dobrovolně nechat manipulovat. Prát se s ostatníma nějakýho burana a ještě být smutná, že si ji laskavě nevybral k tomu, aby mu v podstatě dělala kuchařku a dojičku krav?! Tyhle soutěže jsou jen a jen pokrytectví a přetvářka...Jedna hvězda za to, že je to i přesto lepší než Hotel Paradise! ()

MissKim

Musela jsem z jedné změnit na tři hvězdy.. Ve snůšce nových trapných reality show jako je teď Farma nebo Hotel Paradise.. je tohle pro mě alespoň trošku lepší i koukatelný. ()

Loganberry

Jakej zas, lidi, odpad!? Jaká to nirvána a pocit životního naplnění zavládly v našem domově po zjištění, že šukatér Hájek Adrianu nejomže neopustil, ale dokonce i oplodnil podruhé! Jaké to blaho! Tento pořad nám zpříjemňuje šeď ubohého života v Británii svým rurálnem, rustikálnem a tradiční lidovostí. ()

drkva

To je tak blbé a trapné, až je to fascinující! Úžasná sociologická sonda a dokonalá výpověď o debilizaci (nejen) české společnosti... ()

Xmarc odpad!

Další reality sračko šou, tohle snad nemohl nikdo myslet vážně, to má být jen nepovedená trapná recese, ne? Jestli ne, tak okamžitě přestávám navštěvovat farmářské trhy i obchody s regionálními potravinářskými produkty a spálím vše, kde najdu jakoukoli souvislost se slovem "farma"!!! ()