Farmář hledá ženu

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní
Česko, 2010, 60 min

Show Farmář hledá ženu pomůže několika osamělým farmářům najít partnerky, které se nakonec mohou stát i jejich manželkami. Budete mít jedinečnou příležitost sledovat navazování vztahů v reálném prostředí, uprostřed přírody a tvrdé práce. (oficiální text distributora)

flawi.f odpad!

Tento bulšit je dokonalou ukázkou toho, že televizní zábava má i po tolika dlouhých letech své existence, stále kam klesat. ()

Mairo15

Tak ubohý až je to strašně hustý. Sám si to nepustim, ale když se na to koukám s více lidma, tak vždycky umírám smíchy... ()

uiu

Prý Farmář hledá ženu... Pokud se dá slovo farmář uplatnit na člověka, který bydlí kdesi v zapadlém vidlákově v rozpadajícím se domě a na zablácené zahrádce chová pár slípek a kozičku, tak pak to chápu... Nehledě na to, že tento farmář má IQ houpacího koně a krásy taky zrovna moc nepobral (takže je jasné, proč je farmář sám a rozhodl se svou samotu sdílet s Primou). Jen další trapná seznamovací reality show alá Hledá se táta/Hledá se máma. (PS: Jestli si tento komentář někdo vezme osobně a bude mít potřebu mi psát, jak jsem namyšlená a blbá a mám něco proti vesničanům, tak ať se neobtěžuje, díky.) ()

ghatos

1. série - Slovenská verze je jednoznačně brutálnější a "zábavnější". V cz verzi to bylo uměle natahované a defacto nebylo o čem točit. Prostřední části jsou asi nejpovedenější. Kozí dědek a jeho přírodní sex v šopě...no páni :) . 2. série - začátek vypadá slibně, snad to bude pořádný hardcore :) . 3. série - nejklidnější a nejspořádanější sérka (34%). Celkově: 33%. Verze 2022 - Zdenda, Pepa... mělo to úroveň. Zajímavý svatební zvrat na konci 👍. 62%. ()

Koryntos odpad!

Nesleduji, protože zatím jsem normální a opravdu nejdu s masovou konzumní společností. Tím pádem jsem nemoderní jedinec, což mi nevadí a ani mi nevadí, že mám tak velkou mezeru ve vzdělání. ()

tommy187 odpad!

Veľký odpad odpadov. Otrasné. Na to sa nedá pozerať, je to naozaj odpad vysielacieho času či už slovenských, alebo českých kanálov. Naozaj sa na to nedá pozerať. Nechápem, ako sa môže súťažiť o ŽENU. Už som videl súťaž o ROLEX-y, o gitary, ale o ženy? Veď to sú už akí zúfalí, keď toto vysielajú a akí zúfalí sú, keď to pozerajú? No nebudem písať odpad! ()

dita.krizova

"Neboj, farmáři nekoušou!"... Ani nevím, proč mě to baví. Možná mě to povznáší... možná si díky tomu nepřipouštím, že můj milostný život stojí za prd - neb jsou lidi, kteří "dopadli hůř". ()

Ferinka

Velká škoda, že si z těch českých kovbojů nedělá Něrgešová takovou srandu, jako její kolegové na Slovensku. ()

insurgentes

Tak to je hustá perverze, vidlák si nakvartýruje do baráku 3 jetý vochechule a z nich si má jako vybírat, která je nejlepší? A nepoznalo by se to nejlíp rovnou při čtyřce? Ále co, přejme každýmu jeho štěstí. ()

Ragdoll

Krásný slet několika dojičů, truhlářů, opravářů a podobných nespolečenských kreténků, kterým bohužel u televize dělala společnost maximálně láhev piva, a tak se po třiceti letech rozhodli, že se přihlásí do skvělé reality show, páč by jim z toho mohl kápnout i nějaký ten penízek a konečně by našli spřízněnou duši. Kdybych hodnotil vážně, tak je to jasný odpad, ale já jsem se u každého dílu opravdu upřímně bavil! Už jen čtení dopisů od tajných obdivovatelek: „Já chci chlapa, který bude smrdět potem" atd. mě vždy rozesmálo víc, než jakákoliv komedie či sitcom, bez legrace! Je mi líto, že už je konec :-). 10%. ()

DonQ

Odkoukány všechny řady. V každé byl někdo zajímavý + nějaký exot. Nepochybuji o předepsaném scénáři ani o tom, že zde povětšinou nejde o seznamování, ale o honoráře či reklamu pro statek. Nicméně pro nenáročný relax můžu doporučit, člověk se i zasměje. Mezi největší hvězdy řadím Jirku Čočka a Petra Bušáka! ()