Farmář hledá ženu

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní
Česko, 2010, 60 min

Show Farmář hledá ženu pomůže několika osamělým farmářům najít partnerky, které se nakonec mohou stát i jejich manželkami. Budete mít jedinečnou příležitost sledovat navazování vztahů v reálném prostředí, uprostřed přírody a tvrdé práce. (oficiální text distributora)

Ciara.

Pokud pominu chvíle, kdy jsem nevěřícně odvracela zraky od obrazovky, tak jsem se pokaždé přímo nadpozemsky bavila! :D ()

UniqueNett

Podle mě vypadá ta farmářka jako jeden z jejích pštrosů! Natolik mě to fascinuje, že to musím sledovat, i když vlastně vůbec nechci. ()

Orina odpad!

Show vhodná pro stydlivé lidi, neboť sledováním přijdou na smutný fakt, že ve zdejší absurdistánu není trapné už opravdu zhola nic. Účastnic je mi líto, neboť soupeřit s dvěmi ženami o srdce chlápka, kterého prakticky neznají a ještě ke všemu před kamerami, je skutečně silná káva. Trocha sebeúcty by neškodila! Situace občas připomínají plácek s kohoutem a slepicema s dvěma rozdíly: 1. dění na plácku nikdo nenatáčí, 2. zvířata se občas chovají lépe a důstojněji. ()

Kremik odpad!

Byla dešťová přestávka na Roland Garros, tak jsem to na tohle přepnul...S čistým svědomím inteligentního člověka můžu říci, že tohle je tak naprosto totální shit a střevní výron, stejně jako další podobné pořady v našich televizích...Opravdu tohle nedávám a ukazuje to na kultivovanost našeho národa...Fakt ani ze srandy tohle... ()

frbulka

"Budete mít jedinečnou příležitost sledovat navazování vztahů v reálném prostředí, uprostřed přírody a tvrdé práce." Ta věta mi přijde strašně vtipná. V poslední době jsem byla několikrát v situaci, že se na tuto reality-show nedalo nedívat. Páni tvůrci, zajímalo by mě, jak se dá vztah navázat během týdne před objektivy kamer. Tu tvrdou práci jsem tam nějak nepostřehla, třeba jsem se špatně dívala. A vztah? Jakou má asi šanci vydržet, když vznikne tímto způsobem? Jedno se Farmáři ale upřít nedá - je vtipnější než většina amerických komedií pro teenagery. ()

Razzor_82 odpad!

Vidlák hledá krávu. Musí umět vařit, žehlit, prát, sekat trávu a tím to bude stačit. Naprosto tupá reality-show s vůní hnoje. 0/10 ()

FOCKE_WULF

Oceňuji, že v každé sérii českého a slovenského farmáře se vyskytuje přisírka Katarína, energetický upír, žena, hledající Lásku. ()

tančísvlky

Nie je to až tak odporné ako som očakával , aj účinkujúci sú celkom v pohode ...Rušivým elementom programu je Něrgešová...Bez problémov zvýšim hodnotenie , posledná šestka protagonistov je skvelá .Oceňujem nádherné priestory , kde sa tento program točí. Výborná práca kamery a réžisér vôbec v ničom nezaostáva .Ani ďalšie rady tohto diela nie sú slabšie, skvele vybranie súťažiacich prevažuje. Moc pekné ... ()

Dartdevil odpad!

Tak jsem si dle uvedených rad přizval ke sledování této debility další lidi. Výsledek byl, že jsme po sobě nevěřícně koukali a kroutili hlavami. A opravdu nikdo se nesmál. ()

cyright odpad!

Kdyby pletení biče z hovna byla olympijská disciplína, pak štáb FHŽ by měl zaručené zlato. Toto je nejnatahovanější a nejnudnější "reality" show, je naředěná jako mlíko od kozího dědka, protože jí zjevně chybí dostatek zajímavého natočeného materiálu a příběh i emoce vyrábí jako instantní polévku ze sáčku, pěkně umělou a plnou glutamátů, aby to mělo aspoň nějakou chuť. Hřebíčkem do rakve je naprosto nepřirozená a strojená Něrgešová, která je již tradiční zárukou propadáku..Tato "herečka" a "moderátorka" neumí říct přirozeně ani "dobrý den". Nenechal bych ji uvádět ani školní besídku, protože by z ní děti vyrostly. ;) ()

kwaicheng odpad!

Měla fte někdy nějaké zfífátko? Toť otázka retardovaného farmera s gatěma až do podpaží. Ano, měla fem morčátko, ale scíplo mi. Toť odpověď XXl lady s účesem na ježka. Hele já nevím co je to za lidi, možná neměli lehkej život, co já vím, ale tohle je další pojebaná šou postavená na opravdu vyjímečných exemplářích. ()

ChickenPate odpad!

Moc se nedivím té soutěžící, která se zabila, já být v takovém pořadu účastníkem, tak budu prožívat samovznícení. ()

Nekroskop

Nesleduji reality show. Nebaví mě koukat na cizí lidi, jak ze sebe pro prachy dělají idioty (v lepším případě). Ovšem tenhle pořad mě zaujal. Poprvé jsem "farmáře" viděl někdy v půlce první řady, náhodou, přítelkyně ho sledovala. Říkal jsem si, že to je další stupidita, ale musím přiznat, že sledovat slečny a paní, z nichž některé očividně neví, co je to práce, nebo v životě neviděly živého koně, jak se perou s životem na statku, je docela sranda. ()

Evushe

Cokoliv, co lidem připomene, že peníze nerovná se štěstí, hodnotím kladně. Ale body strhávám za typické "přístě uvidíte" a podobné zbytečné marketingové triky.. ()

LadyPig

Farmáři nemají šanci na seznámení, takže se jim nedivím, že někoho hledají... sice mi to přijde jako divný prostředek na seznámení rozmazávat to v televizi, ale budiž, když jim to vyhovuje. Nakonec z toho vzniká zábavný pořad a já jejich osudy sleduji ráda. ()

Crazynka odpad!

Pořad bych přejmenovala na Úchylák hledá ženu. Kde ty lidi proboha vyhrabali? Ztroskotanci společnosti, kteří nejsou schopni si najít partnera normálním způsobem a musí se jít předvádět do televize. Hrůza - odpad! ()

denbrough

Tak nevím, viděl jsem jen jednu sérii, a to s účastníky Samem Hawkinsem, "Indiánem", nebo farmářem Jifíkem, a chvílema mě to teda proti mýmu přesvědčení dost bavilo :-D ()