Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dzeyna
  ****

  Naprosto skvělý snímek! Opravdu vyvážený příběh plný nečekaných zvratů s vynikajícími herci, kteří ovšem nejsou charismatičtí - převážně v mužském obsazení; v ženském, které zastupuje hlavní představitelka - Alicia Vikander by se o tom dalo polemizovat, jelikož je opravdu krásná a přirozená. Děj je dokonalý jako celý nápad i výběr místa naprosto zapadá do celé nálady a podtextu snímku, takže na jedničku. Opravdu, nechybí zde nic. Nedám 5 hvězd, jelikož je to až moc dlouhé a chvílemi se to opakuje a také kvůli vzhledu některých aktérů - což je maličkost.(29.11.2012)

 • Houdini
  ***

  Oscar 1 nominace: Cizojazyčný film ... .... .... Zlatý Medvěd - výběr(14.2.2012)

 • gudaulin
  ****

  Kvalitní herecké obsazení, Mads Mikkelsen se oprávněně dostal do povědomí diváků téměř na celém světě. Slušná, byť konzervativní, je i režie, jenže slabinou snímku je scénář, který se nevyhnul přílišné melodramatičnosti a černobílým charakterům, jakož i schématičnosti a přílišnému zjednodušení historických procesů. Je to tak 3 a půl hvězdičky, ale vzhledem k námětu a mému vztahu k osvícenství se tentokrát přikláním k vyššímu hodnocení. Celkový dojem: 70 %.(1.10.2013)

 • Pepinec
  ****

  Když vás baví dvouhodinové historické drama z dánského království, které si pustíte po plese o půl druhé v noci, nebude to asi jenom tím, že jste před ním i po něm měli sex. Nebo jo? ...(25.2.2013)

 • nascendi
  ***

  Historické filmy nepatria k mojim obľúbeným žánrom a o histórii Dánska viem zhruba toľko, koľko vie priemerný Dán o histórii Slovenska. Napriek tomu ma tento dvojhodinový historizujúci príbeh príbeh lásky nenudil. Zaujali ma skvelé herecké výkony, ale nad vnášaním súčasného myslenia a súčasného jazyka do historického diela som často dvíhal obočie.(15.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace