Missy (Amanda Seyfried) a Alejandro (Ben Barnes) jsou mladí, krásní a chtějí se vzít. Na tom by nebylo nic tak divného, jen kdyby se do věci nevložila Alejandrova přísně katolická biologická matka, která se nečekaně rozhodla letět přes půl světa, aby se chystané svatby zúčastnila. A právě její bigotní přístup k víře se neslučuje se skutečností, že manželé Griffinovi, kteří Alejandra vychovali jako vlastního, jsou rozvedeni. Exmanželé Don (Robert De Niro) a Ellie (Diane Keaton) Griffinovi se tedy pustí do ne zrovna šťastné taškařice a rozhodnou se, že před Alejandrovo biologickou matkou zahrají po dobu svatby spokojený manželský páreček. Což je možná zábavné pro jejich děti Lylu (Katherine Heigl) a Jareda (Topher Grace), ale už méně pro Donovu dlouholetou partnerku Bebe (Susan Sarandon). K tomu si přidejte oddávajícího kněze otce Moinighana v podání Robina Williamse a musí vám být jasné, že je všechny čeká opravdu perný víkend! (Bontonfilm)

ecceHOMMO

Je to paradox. O tom že to nebol žiaden veľkolepí film sa nedá ani len pochybovať. A predsa u mňa zafungoval. Asi to bolo tým, že vtip nebol postavený na nechutnostiach a zvrátenostiach ako je to teraz v móde...Respektívne po zhliadnutí Scare movie 5 a Pár nenormálních aktivit mi to prišlo ako fajn. .....taký ľahký odpočinkový humor na všedný nudný deň. A i keď raz vidieť stačilo, účel to splnilo. **/*** ()

Johnny.ARN

Ono to v konečnom dôsledku nie je až taká tragédia. Dobrí herci, vtipné situácie, klišoidný scenár. Ja som sa miestami dobre zabavil. 2 z 5 ()

LiborGondek

A já jsem spokojený. Není to sice bůhví jak dokonalý film, ale známých herců je zde víc, než dost. I když je zápletka taková jednodušší, je na co koukat a dokonce se člověk i tu a tam zasměje. 70% ()

venison

Klasická americká vztahová fraška na úrovni jedné velké rodiny na pozadí svatby.. Něčemu jsem se zasmála, na můj v kus místy dost vulgární, ale nijak obzvlášť neurazilo.. Potěšil výběr herců, který tomu dodal ten pravý "prázdninový" šmak - Robert De Niro, Diane Keaton, Susan Sarandon, Robin Williams, Amanda Seyfried a Katherine Heigl.. ()

Pavlínka9

Pro mě úžasná kombinace Sarandon x Keaton - tyhle dvě by pro mě mohly hrát klidně v každém filmu :) Oddechovka na sobotní odpoledne, která není nijak superúchvatná, ale mě pobavila, jak nastalou situací, tak prostředím veliké rodiny, které osobně znám. ()

elanius

(66/2018) / Bombastické herecké obsadenie by si veru zaslúžilo kvalitnejšie postavy a materiál na hranie. Na film som narazil v TV a v podstate tam asi aj patrí. Samozrejme s ostatnou "konkurenciou" si poradil v pohode. (6/10) ()

Mishqo

Samoúčelná zábava/nezábava bez hlbšieho nádychu. Skvostné obsadenie, ktoré nemôže dokázať svoje kvality vďaka deravému scenáru. 50% ()

zdenny

Na předsvatební komedie se vždy rád podívám. Mám rád ten zvyk, kdy se rodina sejde již pár dní před svatbou a potom si vychutnávám vzájemné vztahy, které z tohoto setkání logicky plynou. Navíc, pokud jsou ve filmu přítomna opravdu zvučná jména. Jenže… zklamání. Zde šlo asi fakt jen o ta jména. Celkové interakce byly trapné a opravdu jsem se přistihl, že některým situacím jsem se smál na sílu. Prostě a jednoduše, abych těch sto minut dokázal přežít ten klam, že se jedná o komedii. Předsvatebních komedií byla natočena celá řada a někdy se prostě stane, že to nevyjde. ()

fabecc1222

Máš film na 90 minut, tak se rozhodneš vzít co nejvíc známých herců a vecpat je tam tak, aby dostal každý dost prostoru... Pochopitelně se v tom divák nebude moct vůbec orientovat, a díky přehršelu postav ani nebude mít šanci pochytávat potenciální vtipy, kterých stejně moc neni. ()

aktak

Jeden z nejhorších filmů, které jsem za poslední roky viděla. Skvělé herecké obsazení by mohlo zavádět na zábavný film, nicméně film vyznívá trapně a zbytečně. ()

jefff

Velká svatba není moc zábavný film. Chybí tu větší vtipnost, gradace, herci, ač áčkový, předvádí svůj podprůměr. Mezi postavami to nejiskří a jsou vám šumák. Alespoň atmosféra to trochu zachraňuje a drží vás při životě až do konce filmu. De Niro zde zahrál asi svou nejhorší roli, Heigl nudná jako nikdy, Sarandon podprůměrná, Keaton nesympatická, Seyfreid bez prostoru a Williams standardní. Prostě nic moc. ()

sedm.1

Chce se mi zvracet. Alespoň jsem se ale v jednom utvrdil. Roberta De Nira považuji za hereckého boha, ovšem celou jeho kariéru ho provázejí těžký přešlapy a tahle sračka je toho jasným důkazem. Nicméně právě on zachránil tuhle pohromu od úplného Odpadu, protože se tu jediný alespoň o něco snaží. Ikdyž tedy na rovinu, marně. Na druhou stranu, filmy, kde se objeví jména Seyfried, Heigl, Grace a Keaton, jsou pro mě naopak zárukou zmaru, infantility a nesoudné trapnosti, což zde opět všichni s jistotou sobě vlastní potvrdili a já je všechny nesnáším zas ještě o pořádný kus víc. Jinak celá tato podívaná je tedy jen další z oslavných ód na příkladnou americkou rodinu, všichni se milují ať se děje co se děje, odpouštějí si jak na běžícím páse, toleranci, respekt, uznání mají k snídani, obědu i k večeři, prostě extra porce nereálnosti, kdy ve skutečnosti, když by se dělo, co se dělo zde, by lítali talíře, facky a vulgarity od první do poslední minuty a nejspíš by nakonec musela naběhnout i zásahovka. Někdo na tyhle přeslazenosti má zkrátka žaludek, já doufal, že půjde o trochu něco jiného, leč nestalo se, rozhodně tedy nedoporučuji, tyhle snímky vážně nedávám ani s tou největší dávkou tolerantnosti. ()

Hanys_ odpad!

Málo vtipné (nebo spíš vůbec) a... o čem, že to vlastně bylo? Herecká plejáda ze sebe 90 minut sype nevtipné hlášky a divák trpí. Na Zackhama už si dám příště raděj pozor. ()