Missy (Amanda Seyfried) a Alejandro (Ben Barnes) jsou mladí, krásní a chtějí se vzít. Na tom by nebylo nic tak divného, jen kdyby se do věci nevložila Alejandrova přísně katolická biologická matka, která se nečekaně rozhodla letět přes půl světa, aby se chystané svatby zúčastnila. A právě její bigotní přístup k víře se neslučuje se skutečností, že manželé Griffinovi, kteří Alejandra vychovali jako vlastního, jsou rozvedeni. Exmanželé Don (Robert De Niro) a Ellie (Diane Keaton) Griffinovi se tedy pustí do ne zrovna šťastné taškařice a rozhodnou se, že před Alejandrovo biologickou matkou zahrají po dobu svatby spokojený manželský páreček. Což je možná zábavné pro jejich děti Lylu (Katherine Heigl) a Jareda (Topher Grace), ale už méně pro Donovu dlouholetou partnerku Bebe (Susan Sarandon). K tomu si přidejte oddávajícího kněze otce Moinighana v podání Robina Williamse a musí vám být jasné, že je všechny čeká opravdu perný víkend! (Bontonfilm)

Slopter

Moji oblíbenci - Amanda Seyfried, Ketherine Hiegl, Diane Keaton a Robert De Niro ve vtipné komedie okolo svatby, kde to chvílemi bylo velmi překombinované a dost perverzní, ale všechno to dává koukatelný a hlavně zábavný celek, i když jsem čekal více zábavy a méně sexu. ()

E lan

Taková obečejná americká komedie o svatbě. Bylo to tady snad stokrát, asi padesátkrát s obdobným hereckým obsazením. Při sledování pak opravdu netuším jestli pocit toho, že jsem to viděl je z podobnosti s dalšími filmy a nebo prostě na tento film jsem honem rychle úplně zapomněl. Ale ok, v televizi se dá... ()

skejpa

Když už se to tu srovnává s Mamma Mia, tak musím říct, že na tohle jsem šel s despektem a odcházel relativně v dobré náladě. Pěkné čtyři hvězdičky. Mamma Mia mě takto určitě nepobavila. ()

TommyDiamond

Než jsem zjistil a rozluštil rodinné poměry a kdo ke komu patří bylo dobrých pětadvacet minut z filmu pryč. Pak už mě Velká svatba přestala úplně bavit. Navíc těch filmů o svatbách bylo už tolik, že už to člověka ani nemůže bavit. I když uznávám starší generaci herců (DeNiro,Keaton,Sarandon), která zde hrála, tak na mě jejich erudovaný humor vůbec nezabral. Přes neustálé mluvení a řešení zbytečných problémů jsem ani neměl, kdy se zasmát. Za tento slabý pokus dávám jednu hvězdu.... ()

Lilien

To má byť akože komédia. Strašná prázdnota. Otrasný scenár v ktorom sa všetci ty známi herci stratili. ()

jadran90

Americká svatba bez alespoň tří nevěr je považována za nudnou událost. Po infantilním začátku a zničení nadějí na slušné hodnocení se příběh přesune více do vztahové roviny, působící jaksi Vejdělovsky. To vážně není pochvala. Avšak některé části nebyly úplně zlé, takže jsem se i pobavil. Každá postava má svůj příběh, nejmíň jsme se toho dozvěděli o nevěstě. Navíc výborné obsazení. Heigl je zase zbouchnutá, De Niro neoblíbený fotřík a Seyfried si má s tatou taky o čem promluvit. ()

Shitonit

Jak už mám plný zuby těchto přeftipnelejch sračkokomedií ze života US Happy Pípls, tak mi tato kupodivu naštěstí moc neublížila. Zápletka: Dva se berou, ostatní jim to rozmlouvají / přejou. Mezitím se děje vcelku hovno, ke konci se zjistí že píchali / nebo, by rádi píchali všichni se všemi, a navíc jsou někteří jedinci lesby. To se provalí, všichni se diví, a nakonec se tomu společně zachichotaj. ()

fanik15

Relativně je to docela dost vtipné trochu svéráznějším humorem. Ovšem film zabijí, že to občas nedává vůbec smysl a poměrně slabé vyprávění příběhu. Nicméně zachraňuje to výborné herecké obsazení. ()

miki68cz

Opravdu slabý kousek, absolutní srágora bez vtipu, bez nápadu, beze všeho. Někdy přemýšlím, když se na takovém propadáku podílejí takové hvězdy, zda tuší, že to bude taková blamáž jako v tomto případě? Myslím, že to odehráli, shrábli vatu a byli rádi, že to mají za sebou. Myslím, že se u toho ani nemohli moc bavit, tak blbé to bylo. Tenhle film vám vřele nedoporučuji. Nestojí za nic, natož za váš čas. ()

Patches1984

Aneb sonda do vztahů jedné vlastně celkem normální rodiny podaná tak, aby ta rodina vypadala nenormálně. Není to můj šálek kávy, ale asi to mohlo dopadnout hůř. Jen by mě to asi víc bavilo, kdybych všechny zvraty neodhalil čtvrt hodiny předtím, než se stanou. 5/10 ()

jafuska

Nuda, a hodnocení tomu plně odpovídá, velká škoda, třeba příště si herci zahrají ve kvalitnějším filmu. ()

subic

Jo Robert De Niro tam způsobí pár gegů, jinak by to byla dost nuda. Ono se vlastně prolátne, že každý spal s kde kým. V kině bych asi trpěl. 51% ()

lobo87

Klasická americká žánrovka s hviezdnym obsadením, ktoré však kvôli priemernému scenáru nedokáže vytiahnuť film do kvalitnejších vôd. Zackham sa trafil do minutáže a v rozsahu hodiny a pol je to film, ktorý určite neurazí, skôr pobaví, hlavne trio veteránov De Niro - Sarandon - Keaton, pretože film je hlavne ich príbehom... 60% ()

elanista1

Pochopitelne je dej nulovy a zapletky suche, ale je to vtipne a sympaticke a mna to bavilo. Obsadenie je luxusne, najviac herci zo starsej generacie Sarandon, De Niro, Keaton. A kto z nas by nechcel mat tri matky? ()

MiniMer

Diane v posledních letech hraje skoro jen ve filmech tomuto podobých, takže jsem ani nebyla zklamaná, že v této břečce hraje. Jen nevím, kde k tomu zabloudili Robert a Susan. Film nemá jiskru, nápad a dialogy jsou o ničem. ()