Missy (Amanda Seyfried) a Alejandro (Ben Barnes) jsou mladí, krásní a chtějí se vzít. Na tom by nebylo nic tak divného, jen kdyby se do věci nevložila Alejandrova přísně katolická biologická matka, která se nečekaně rozhodla letět přes půl světa, aby se chystané svatby zúčastnila. A právě její bigotní přístup k víře se neslučuje se skutečností, že manželé Griffinovi, kteří Alejandra vychovali jako vlastního, jsou rozvedeni. Exmanželé Don (Robert De Niro) a Ellie (Diane Keaton) Griffinovi se tedy pustí do ne zrovna šťastné taškařice a rozhodnou se, že před Alejandrovo biologickou matkou zahrají po dobu svatby spokojený manželský páreček. Což je možná zábavné pro jejich děti Lylu (Katherine Heigl) a Jareda (Topher Grace), ale už méně pro Donovu dlouholetou partnerku Bebe (Susan Sarandon). K tomu si přidejte oddávajícího kněze otce Moinighana v podání Robina Williamse a musí vám být jasné, že je všechny čeká opravdu perný víkend! (Bontonfilm)

Allein4

Senzační herecké obsazení s jalovým scénářem, ještě horší režií a o kameře se raději vůbec nevyjadřovat. Skoro by se hodilo říct, že takových filmů tady v ČR točíme spousty - také naprosto zbytečné, ale aspoň kvalitně obsazené. Ne, prostě mě to neuchvátilo, spíš mě to nudilo a s velkou radostí na to, že jsem to někdy viděl, zapomenu. Dvě hvězdy jen skutečně za to obsazení. ()

Rychlasar odpad!

Je mi opravdu líto, ale nemohu jinak. Celý film je jedním slovem velká nuda! Nezachrání to bohužel už ani Amanda Seyfried nebo Katherine Heigl. Naprostá ztráta času a to jsme se vážně na tento snímek těšila. Děj zcela nezajímavý, prostě o ničem! ()

Sathine

S filmem jsem byla spokojená. V podstatě to je nejvíc výstižné zhodnocení tohoto snímku. Chtěla jsem zabít čas, ale ne zas dvě hodiny a více, chtěla jsem se pobavit, přijít na jiné myšlenky. Účel to splnilo naprosto. ()

lilylove

Dalo se na to dívat,v podstatě je to příjemný,ale dost nudný film.Líbily se mi,ale scény mezi Ana Ayora (Noira) a Topher Grace (Jared) ti to zachránili,bez nich by to ani ty zábavné momenty,asi nemělo. ()

Pythonator

Já se docela bavil. Je to taková nenáročná vztahová nudnější komedie ve stylu českých slátanin, ale po Hollywoodsky pojatá a za použití špičkových herců. Docela veselá svatba, akorát to místy spadalo na úroveň tupých telenoval. Zachraňoval to hlavně De Niro. ()

chytri

Čekal jsem neuvěřitelnou blbost s happy endem. Ten nakonec jako vždy přišel, ale jinak musím přiznat, že jsem se po většinu filmu opravdu bavil. Možná je to tím, že jsem nic nečekal, ale hlášky De Nira se mi libily a kněz Williams byl výbornej. ()

Margeline

Síce komédia ale smiala som sa iba pri vete "A vaše meno je Muffin...", ktorá bola v kontexte danej situácie ukážkový smeč. Okrem toho mi ten humor nesadol. Navyše bohapusté mrhanie Robinom Williamsom! Vzťahy boli akési povrchné, no napriek tomu sa všetci na konci usmievali. Sympatické postavy by sa dali spočítať na jednej ruke grambľavého drevorubača a ani tie nedostali veľa priestoru. Mala som z tohto filmu až nepríjemný pocit a to asi jeho cieľom nebolo. ()

enoemis13

Ten koniec ... a tá sestra z Kolumbije ... načo to bolo dobré? ... Inak som bol prekvapený, čakal som že to bude horšie a celkom som sa bavil ... 65% ()

anettl

Sladkobolná komedie, kde je hlavním tématem sex, ve stylu každý s každým. Film je bez nápadu a děj se skládá ze samých rádoby vtipných scén. Na to, jakou měl tento film reklamu je pro mě velkým zklamáním. ()

Jennifer600

Příjemný film, ze začátku to bylo dost hektické s těmi rodinnými vztahy, vůbec jsem nevěděla kdo s kým je co, pak jsem se do toho zažrala a ve filmu je spoustu vtipných hlášek, i když i dost sprostých. Film se mi líbil a nelituji že jsem na něj šla. ()

Gwater

Pokud se chci bavit, vyrazím na film "Rodinného typu" a nečekám od něj hluboké myšlenky a filozofické pravdy a moudra. Proto jsem byl s tímto filmem spokojen. Hvězdné obsazení, stálý přísun situací k pobavení a zasmání, trochu více lechtivých narážek a happy-end. Stárnoucí Robert De Niro a jeho 2 manželky rozehráli divadlo, které nás donutí zamyslet se i nad naším manželstvím - proto doporučuji rodinným i mileneckým párům. Na Buňuela si zajdu jinam než do Cinestaru. ()

PinkButterfl

Veľmi slabý film, bola som sklamaná, pretože viacerých hercov, ako napr. Amandu Seyfried, Roberta de Nira, Katherine Heigl či Tophera Grace mám veľmi rada a preto sa čudujem, že sa dali nahovoriť na takýto film. Film, ktorý má veľmi slabý dej, jednotlivé scénky mi pripadajú skôr trápne, miestami až nevkusné , ako vtipné... Celkovo som sa veľmi nudila a preto dávam takéto hodnotenie. ()

Montmorency

Nad vodou to drží hvězdné herecké obsazení (Niro a Sarandon), občas nějaká ta vtipná scéna....škoda té nudné klišé linky sourozenců (těhotná nešťastná sestra + nepolíbený brácha) ()

tennis.rules odpad!

Tak dobri herci v tak zlom filme, to sa nevidi kazdy den:-). Velmi slabucky film plny akoze humoru, len neviem komu to mohlo byt cele vtipne. Asi 2 razy som sa zasmial, dal som tomu sancu az do konca, ale zbytocne.. Esteze to ma len 90 minut. ()

Cochtan85

Na tento film jsem se velmi těšil, hlavně pro výborné herecké obsazení. Film je však neskutečně nudný, nezábavný, herecké výkony velmi podprůměrné. Je to stále se opakující klišé, svatební "rádoby komedie", která už tu mockrát byla. Český dabing tomu nasadil korunu, nic horšího jsem už opravdu dlouho neslyšel. Více než dvě hvězdy si tento film opravdu nezaslouží! ()