poster

All That Jazz

 • USA

  All That Jazz

 • slovenský

  All That Jazz

Drama / Muzikál

USA, 1979, 123 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tsunami_X
  *****

  Popření tradičního muzikálu geniální muzikálovou sondou do spletitosti tvůrčího procesu, lidské slabosti a marnivosti, podvědomí a zpovědi velkého muže. Nepopsatelná a krásná deprese místo pozitivistické a duhové rozjuchanosti, která je bravurně zrežírovaná a ještě lépe sestříhaná. Jízda...(7.5.2005)

 • Revanx

  Jeden z 1001 filmů, které musíte vidět, než umřete.(15.2.2009)

 • Sarkastic
  ****

  Výborné hudební drama o umělci, který neuměl na chvíli zastavit a musel žít naplno. Roy Schneider byl skvělý a divák mu přál, aby dovedl svoji show až do konce. Závěr byl natočen originálním způsobem a líbil se mi. Ale...záměrně jsem v úvodní větě použil označení "hudební", protože jako muzikál pro mě All That Jazz moc nefunguje. Ne snad kvůli taneční složce, choreografii, ta byla opravdu vypiplaná, ale písničky mi přišly příliš mdlé. Kromě snad závěrečné písně jsem nenašel jednu jedinou, která by mě nějak dostala a schválně píšu komentář až den od zhlédnutí a můžu nyní potvrdit, že mi žádná písnička nezůstala v paměti, což je pro tento žánr jednoduše špatně. Proto jen ty 4*, i když solidní.(28.7.2012)

 • Terva
  *****

  Nezapomenutelné, nadčasové, nádherné.......(25.4.2012)

 • Hejtmy
  ***

  {649/1001} Dramatická složka výborná, muzikálová mě moc nezaujala, což je ale dáno spíš mou osobní mírnou averzí vůči muzikálům obecně než nekvalitou muzikálových čísel. Naštěstí nebylo klasických pěvecko-tanečních vystoupení moc a přednost dostalo vyprávění příběhu, takže spokojenost. Roy Scheider byl výborný, škoda, že od té doby hrál většinou jen v přinejlepším béčkových filmech. 60 %(21.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace