Příběh nadaného choreografa, jehož profesní i osobní obsese přivedly do záhuby. Muzikál z dílny slavného broadwayského choreografa a režiséra Boba Fosseho je inspirován jeho vlastními zkušenostmi. Ředitel divadla a choreograf Joe Gideon (Roy Scheider) se snaží najít rovnováhu mezi prací na svém nejnovějším broadwayském muzikálu a stříháním hollywoodského filmu, který režíroval. Je to workoholik, kouří jednu cigaretu za druhou a stejně rychle střídá i tanečnice ve své posteli. Bez denní dávky Vivaldiho, očních kapek, aspirinu, Dexedrinu a sexu by nedokázal udržet krok s tou největší "show" ze všech – vlastním životem. Přítelkyně Katie, bývalá manželka Audrey i dcera Michelle se ho snaží udržet nad propastí. Pro jeho vyčerpané tělo a stresem oslabené srdce je však už příliš pozdě. (HBO GO)

FILMAAR84

Ke konci jsem měl slzy v očích, ovšem ne vyloženě kvůli emocím nebo tak. Jenom mě při myšlence, že se se mnou mé tři ženy v životě loučí s širokým úsměvem na tváři a se vší pompézností k tomu, mrazí. Ten kontrast odcházení a taneční show je až překvapivě působivý, zároveň krásně reflektuje Joeovu tendenci dělat vše ve velkém stylu. ()

winstonik

Pretancovať sa v ústrety smrti, to by sa páčilo nejednému chlapovi. Vďaka All That Jazz vieme, že kto chce zubatú naštvať, musí sa jej pozerať do tváre s ironickým úškrnom. Snáď sa to Royovi podarilo i v reálnom živote. Strhujúce dielko o posadnutosti svojim poslaním. ()

Erian

Roy Schneider, který se mnohým z nás zapsal do povědomí jako příslušník pobřežní hlídky ze Spielbergových Čelistí si po komerčním škváru první jakosti odběhl k téhle filmové lahůdce, která sídlí bezkonkurenčně v top ten v mém muzikálovém nebi. Narozdíl od líbivých, pestrých a pozlátkových scén leckterých muzikálů, které příběhem pokulhávají a sázejí na výpravu, kostýmy a hlasové projevy, tak tenhle kousek se ostatním vymyká svou depresivní atmosférou, lidskostí, všedností tématu, aby konečnou panoptickou scénou rozjařil závěrečný odchod z jeviště svým "Bye bye Life" s děvami oblečenými jako krevní řečiště, aby své pulzující srdce nechával doznít v nás.... Pro mě extravagantní trochu faustovský zážitek, který pulzuje a rozpaluje srdce všech fanoušků. Pro Schneidera jedna z již nepřekonaných rolí, jeho životem uštvaný cigaretovým kouřem zahalený choreograf nám ukazuje na pekelnou dřinu v zákulisí, kterou si my smrtelníci a profesionálně se nevlnící pozemšťané ani nedokážeme představit. Zážitek na furt! ()

Rattlehead

V půlce filmu jsem to viděl tak na dvě hvězdičky, ale závěrečná část, která je plná Gideonových představ, halucinací, nebo snů (?), ta se opravdu povedla ! Pochvalu zaslouží i zajímavá montáž (např. žena vypráví, jak byla navštívit Gideona v nemocnici a jak se mu dobře vede; přitom v prostřizích vidíme, jak bezmocně ležel na posteli, a žena nad ním plakala aj.). Skvělá je scéna, kdy Gideon, který má neustále v puse cigaretu a pořád kašle, jde k doktorovi. Ten ho vyšetřuje a má přitom v puse cigaretu, a kašle ještě více, než Gideon... Být lepší první část filmu, bylo by to za pět hvězdiček. ()

Gromit

Sledování tohoto filmu není zrovna dvakrát příjemným zážitkem. Ano, hudební čísla jsou jedním slovem fantastická a výtvarná stylizace rovněž nádherná. Ale příběh je neuvěřitelně depresivní, už proto, že je do jisté míry autobiografický. I přesto byl ale pro mě All That Jazz nezapomenutelným zážitkem, kterému se co do intenzity hned tak něco nevyrovná. A to ani nemluvím o fenomenálním výkonu Roye Scheidera, jenž by si toho Oscara rozhodně zasloužil. ()

simi78

muzikál o režii muzikálních vystoupení, kouřením cigaret dokud nepadneš, a snahu strkat svoje přesexualizované filmy do kin. Na začátku nezajímavý, uprostřed docela i dobrý, ke konci zas trochu nudný. Pro někoho určitě je ale pro mě osobně ne, ale musím ocenit uměleckou hodnotu, jelikož je hodně dobře napsaný... jen opravdu nevím jestli se mi líbí nebo je to blbost. ()

gicous

Joe Gideon alias Bob Fosse, řítící se na křídlech sexu, alkoholu, práce a touhy po úspěchu vstříc jisté smrti. Nedbá varování a neochvějně vysává ze svého těla svoji životní energii do bodu, kdy už nezbyde nic. Vydrancoval svoji tělesnou schránku. Doslova se vřítil do propasti, ze které už není cesta zpátky. Na konci se snaží vydrápat nahoru, ale nohy mu neúprosně podrazí neúspěch. Ten, kterého se tak bál, ho v nejméně příhodný okamžik dostihnul a definitivně ho odeslal do osidel anděla smrti. Konečnému umíráčku ale předchází Gideonova óda na život, protože on si ho opravdu uměl vychutnat. Ženy, práce, sex, drogy, alkohol se střídají ve frenetickém rytmu. Každý den je show a Joe jede na plný plyn, aby ze všeho vytěžil maximum. Hnán iracionální touhou po úspěchu, zapomněl na rodinu a na zdraví, tedy na to nejdůležitější, co člověk v životě má a oddal se své práci v maximální možné úrovni. Za cenu sebezničení natočil jedny z nejlepších muzikalových čísel, co jsem za svůj nudný (ve srovnání s Joem) život viděl a naserviroval mi v podstatě nezapomenutelný zážitek. Nezbývá než poděkovat a zanotovat si melodii z posledního rozlučkového tanečního čísla, ve kterém smutek, bolest a radost splývají v jeden úchvatný celek. 9/10 ()

Riverin

Myslím, že keby sa Fellini rozhodol urobiť muzikál, vyzeral by presne takto. Netuším čím, ale tento film ma chytil od prvej minúty a nepustil ma. Tak prečo len 4*? Pretože koniec sa mi zdal príliš naťahovaný a ja už som si len hovorila "Tak už konečne zomri!", ale to sa možno napraví ďalším vzhliadnutím. Filmy Boba Fossea mám naozaj veľmi rada, a jeho muzikály sú jedny z mála, ktoré zvládnem bez ujmy a musím povedať že toto bol jeho vrchol kariéry, a rovnako i Roba Scheidera! ()

lobo87

Muzikál nepatrí k mojim obľúbeným filmovým žánrom a tento Fosseho film to len potvrdil. Zhruba v polovici pri výbornej tanečnej scéne som sa potešil, že ma to začalo baviť a tešil som sa, čo bude ďalej... Prišlo len sklamanie. Chaotické, bezcielne, málo hudby, málo tanca... Keď už muzikál, tak mám rád tie zábavnejšie (Pomáda, odpisovaná Mamma Mia...). Na tomto filme môžem vyzdvihnúť len dve veci - výborný výkon Scheidera v hlavnej úlohe a úchvatnú tanečnú scénu v polovici filmu. Za to aj tie dve hviezdy... 45% ()

PetrJulian

První půlka filmu mi připadala jako obyčejný popis toho, jak nějaký režisér nacvičuje muzikál. Druhá půlka mne však naprosto uchvátila. V závěru mne až mrazilo. A člověka zamrazí ještě víc, když zjistí, že režisér filmu vlastně natočil film sám o sobě včetně popisu konce jeho života. Co bylo ve filmu, se pak vyplnilo. Příběh sám byl ale pochopitelně fiktivní. Skvělé. ()

deizolator

Muzikálový choreograf na špatném tripu... Až do infarktu mě film docela nudil, ale pak nabral na tempu a taneční čísla mě začala bavit, takže jsem se posunul od dvou hvězdiček ke čtyřem, přestože tuhle varietní kulturu vůbec nemusím. Roy Scheider podal dobrý výkon. ()

jessic

Atypický muzikál s vynikajícím Roy Scheiderem o workoholickém choreografovi, smrt a strachu z ní. Příběhová linka mi seděla, ale muzikálová forma mi k tomu nešla, navíc muzikálová čísla mě hodně nudila. Ale muzikály mě obecně neberou, takže pro příznivce tohoto žánru určitě ano. ()

petrusqa

Srdcova zalezitost od mych nactiletych let, coz o me asi dost vypovida...film u ktereho se vam zrychly tep od prvni naoprosto grandiozni sceny konkurzu az po velkolepou show louceni. Fosse natocil film o obdobi sveho zivota, ktere nastesti nedopadlo tak pesimisticky jako ve filmu a proto mohl zanechat osobni svedectvi podane s cynickym ale zaroven vtipnym nadhledem. Vyborna hudba, zivocisna choreografie, kouzelne rytmicky strih, skvela kamera, herci, scenar...ja nemam co dodat...jen...tento film si nezaslouzi byt opomenuty! ()

Mydlivoj

Film měl pro mě dvě části. První,pro mě nezáživnou,období zkoušení,stříhání a tak podobně. Druhá,naprosto fenomenální,v nemocnici. Jedno velké a skvělé číslo které mě uchvátilo tak,že jsem nespustil oka z obrazovky. Čtvrtou jsem dal opravdu jen za druhou část. ()