Epizody(8)

Britský břitký sitcom Life‘s Too Short, jejímž hlavním hrdinou je Warwick Davis, zobrazuje hrdinův "normální" život . Warwick provozuje agenturu pro hledání práce pro lidi malého vzrůstu, jako je on sám, a nejen proto si valnou část práce přenechá. Sekundují mu Ricky Gervais a Stephen Merchant, kteří seriál zároveň režírovali. (JackieBliz)

elanista1

No povodne som to zacal pozerat len kvoli Helene Bonham Carter, budem preto hodnotit len ju a tretiu epizodu. Serial nehodnotim, lebo po tretej casti som to vzdal. Raz som sa teda ale zasmial, ako bol Liam Neeson u doktora. ()

rixxx

Pro mě poměrně zklamání. Jsem velký fanoušek dvojice Gervais a Merchant, ale v tomto jejich počinu se bohužel již mnoho vtipů opakuje. Je to vlastně takové Extras 3 s Warwickem místo Rickyho v hlavní roli. Stále jsou zde však tiše trapné momenty, kdy se člověk neubrání výbuchu smíchu. Hostující hollywoodské hvězdy jsou samozřejmě vynikající. ()

lehkoživka

Pár námitek bych měla - ohledně recyklace Extras apod. - ale čert je vem, proklatě mě bavilo na to koukat a těšila jsem se na každý další díl. Myslím, že Gervais dělá (těžko říct, nakolik vědomě:) proti diskriminaci menšin víc než ti, co mají plnou hubu korektnosti. Třeba tím, že ukáže, že i trpaslík může být kus vola - takže zas tak odlišný od většiny populace není. ()

koci

(Třetí verze komentáře.) První čtyři epizody jsou geniální, jenomže v průběhu série jako by se Mervaisovic duo přestalo soustředit na vývoj příběhu a šlo jen od jednoho situačního gagu k dalšímu... Jak těžce se mi to píše; kdybych měl být objektivní, musel bych dát čtyři hězdičky, ale objektivní být nemůžu, Garchantovic deset let vyvíjející se dílo mě ovlivnilo až příliš. Je pravda, že se párkrát opakovali, že Warwickův charakter se příliš neliší od předchozích, že ten dobře rozehraný příběh neinvenčně natahovali... Přesto jde o unikátní dílo, jehož dopad a místo v popkultuře se časem upevní. A vím, že Gerchvant k výtkám svých fandů není hluchý, a druhá řada trochu povyroste. ()

Nakamura san

Je to monstrózně masakrujující nářez,jak si trpajzlík ze sebe dokáže udělat prdel! A nejen on(přesto Davis úžasnej),taky holywůdský stár tam jsou super a udělaj si ze sebe jakoukoli prdel. Gervais a Merchant taky skvělí,jasnej 100%!!! ()

kozakon1

Hodnotím po 3. dílu, ale vzhledem k rostoucí kvalitě s každým dílem nemám obavy, že bych hodnocení musel měnit. Jako fanda dua Gervais a Merchant nemůžu dát nic jiného. Cringe comedy at its best. ()

torei

I přes úctyhodnou snahu narvat Warwicka v každé epizodě do něčeho jiného, jsem zatím docela zklamaný. Jediné funkční momenty se odehrávají v kanclu Rickyho a Steva a s guest stars, hlavně Liam Neeson byl vynikající. Zatím za 3 definitivně oznámkuju po první sérii. ()

kriplozoik

Mistrný balanc mezi politicky korektním a nekorektním, komedií a tragédií, euforií a depresí, sny a krutou realitou. Způsob, jakým je seriál pojednán, už tu byl. Hlavní dějová linie (někoho kdo vzhlíží k zářnému vzestupu, zatímco zažívá v podstatě volný pád) už tu byla. Povaha hlavního hrdiny (který zastírá drtivý pád, jen aby neztratil tvář) už tu byla. U mě ale v hodnocení rozhodly dílčí scénky - místo vykalkulovaných gagů tu máme situace prezentované, že se staly v reálu, vyznělé do trapného ticha. Někomu to nesedne, jiný praská smíchy. A jako poznámku pod čarou bych řekl, že podle mě tento seriál udělal lidi s menším vzrůstem víc než kterýkoli jiný seriál nebo dokument nebo film. Jak může být tak krutý a zároveň tak citlivý? ()