• Dero
  ****

  Když na seriál koukáte coby na detektivku s přidanou hodnotou, vše je v pořádku. Dobře zahrané, napínavé krimi.(5.2.2013)

 • klida
  ****

  SPOILER ALERT Moc otázek a málo odpovědí v seriálu, kterej mě bavil od začátku do konce. Uniká mi, jak to vlastně celý fungovalo. Probudil se vždycky dvakrát do pondělí, nebo spal z pondělí až do středy? Pak v dalším průběhu se tohle lineární střídání dnů úplně roztříštilo, což přináší jen další otazníky. Pletou se mi všechny ty americký televize s třípísmenejma zkratkama, a tak vážně nevím, který mám nadávat za to, že to ukončila. I když kdosi někde tvrdil opak, znamenalo to nejspíš přetáčení konce, kterej byl (snad) v důsledku toho takovej asi nejlacinější možnej. Na druhou stranu jsem opravdu rád, že to nějak skončilo, ačkoli jsem pořád čekal "něco víc" než jen zkorumpovaný policajty a obchod s herákem. Takle si vážně konspiraci nepředstavuju. Takže abych nějak shrnul ty svoje nářky, tohodle seriálu je škoda, měl nápad, úroveň a výbornýho Isaacse. PS: Rád bych si přečetl něčí komentář, pohled či názor, ale drtivá většina zde napsaného se vztahuje jen k pilotu, což nejspíš není úplně optimální....(11.6.2012)

 • 3DD!3
  *****

  Pilot: Zatím nejlepší úvodní díl seriálu za posledních několik měsíců. Výborný koncept o vyrovnávání se se ztrátou někoho blízkého, který zatím netuším jak budou tvůrci dál rozšiřovat, ale měli by se sakra snažit protože potenciál je obrovský. Jason Isaacs je bezvadný a balancuje na tenké hraně podivín/sympaťák zase trochu jinak. Možná se AWAKE bude zdát být náročnější na sledování (a mohlo by, ať si divák trochu zapřemýšlí, kde to vlastně jsme), ale kamerové filtry dost pomáhají. Detektivní část příběhu funguje skvěle, místy připomíná civilnost HEAT střihlého realističtější kriminálkou a doufám, že pro nás přichystají pořádně propletené případy. Jestli mi říkáte, že cenou za to, že je vidím, cítím a mohu s nimi žít je moje příčetnost... pak takovou cenu rád zaplatím. Nakonec tedy jen jedna řada, ale možná je to tak dobře (i když mi není jasné proč zrušili nejkvalitnější a nejnápaditější seriál letošní sezóny po pouhých 13ti dílech.... těch možností...), protože je první série díky bohu uzavřená. Sice vám na závěr zůstane v mozku velký otazník, ale takový ten příjemný, vítaný. Vůbec celkové je AWAKE hodně osvěžující seriál o detailech a drobnostech. Každý řešený případ je zajímavý a finální díly jsou nádhernou ukázkou práce s takhle originálním motivem. No a konec? Jestli vás zajímá, která realita je pravá tak... řekněme, že to není zajímavá otázka.(1.3.2012)

 • bouncer
  ***

  Pilotní díl je bezchybný. Pecka s nápadem. Ovšem s adlšími díly nadšení trochu upadá. No a jak dobře to začalo, tak rozpačitě to skončilo. Veliká škoda. (1. sezóna - 60 %)(10.4.2012)

 • magnolia
  ***

  po pilotu: i přes charisma jasona isaacse a nápad nemám potřebu vidět další díl (ale mohl z toho být kvalitní televizní film na nedělní podvečer).(20.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace