• MoiJe
  ***

  S1. Kvalitne, ale nie uplne zazivne. Myslim, ze v tejto dlzke je to akurat. //Pilot: Chvalim farebne rozlisenie, chvalim dejovu prepojenost (i ked som ju uplne nepochopila), chvalim psychiatrov a uprimnost sedeni. A chvalim, ze dali myslim jasne najavo, ze to nebude o zahade, ktory svet je realny a ci vobec jeden z ukazanych, ale vylozene o zivote v oboch. Takze nas na zaver necaka "je to o ludoch a vztahoch, nie o zahadach" sklamanie ako v Lost. Osobne nerada pozeram na filmy a serialy ktorymi sa taha nejaka tragedia, ale tomuto to zrejme odpustim.(24.2.2012)

 • SallyZen
  ****

  Hodně povedenej seriál, v čele s úžasným Isaacsem. Má výborný spád, zajímavou pointu a vcelku nenucený a povedený scénář. Nechybí ani kapka napětí a citů. A poslední díl je docela dobrý psycho. 85%(6.6.2012)

 • Vojťas
  ****

  Dramatická stránka pilotu byla naprosto dokonalá. Mé obavy o to, že hlavní postava je detektiv a bude tu další kriminálka, kde si tentokrát bude pomáhat řešit případy sám sobě, se ale bohužel pomalinku plní. ... Zatím tomu ještě dávám šanci a po 5. dílu 70%.(2.3.2012)

 • SaNcHeZ_cz
  ****

  Po pilotu: Naprosto parádní začátek. Nadějný projekt, který reviduje klasickou detektivní práci a zamíchává do ní originální prvky vychází zatím na jedničku. Jistě, jsou zde trochu naivní momenty a celé to trochu drhne, nicméně hra se dvěma paralelními realitami funguje na jedničku a Jason Isaacs dokazuje naplno svůj charakter. Příjemná řemeslná forma je jen bonbónek navrch. Po dlouhé době seriál, který od prvního dílu opravdu nadchnul.(11.3.2012)

 • mcb
  ***

  Sophiina volba v seriálové podobě říznutá psychologickým dramatem a paralelními realitami? Proč ne - alespoň v pilotu tahle látka zatím funguje, jak má. Bojím se jen, že díky náročnosti sledování se Awake utne dřív, než se stihne pořádně rozjet. Update: Podle očekávání se Awake proměnil v naprosto šedivý, průměrný policejní seriál, kde se v každém díle epizodně vyřeší zápletka a jede se dál. Odhalení záhady paralelních realit zabere v jedné epizodě ani ne minutu.(19.2.2012)

 • - Seriál je zmíněn v osmém dílu čtvrté řady seriálu Community (od r. 2009) ve scéně, kdy Troy (Donald Glover) řekne Abedovi (Danny Pudi): "I když riskuju, že zjistím, že žiju dva paralerní životy jako ten chlápek z Awake, nemáš na ten ples už rande?" (UM3L3C)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace