Po čtyřech dílech už jsem si na střídání realit zvykla, Jason je naprosto fantastický a jeho Malfoy pomalu upadá v zapomnění. Konečně přišli i Američané s originálním námětem, jsem zvědavá na další vývoj, už teď lituji, že vznikla pouze jedna série. Závěr jsem vůbec nečekala, zřejmě mohl být lépe promyšlený.(23.12.2012)

***Celkem 82%***TV/// Obsazení 7/10 Děj 9/10 Napětí 8/10 Akce 8/10/// PLUS: námět, 11 a 12 část, ve kterých dochází k vyvrcholení, napětí, které se stále stupňuje, řešení případů je zajímavé, slušně zahrané, hlavně finále MÍNUS: 13 část je trochu zmatečná, občas je to náročnější na logiku a divák až do konce tápe jak že se to všechno vlastně má, méně známé herecké tváře, i přesto je ale škoda, že seriál končí po první sezóně, potenciál rozhodně má./// Shrnutí: Z nenápadné kriminálky se během pár části stává zdatný konkurent svým jiným seriálovým bratříčkům (Polda z Marsu, Cestovatel), nechybělo moc (snad ještě jedna řada, nebo větší délka jednotlivých dílů) a byl by z Procitnutí kousek hoden mé TOP 20. Proto je i škoda, že si tvůrci s námětem ještě více nepohráli, více nám ho neobjasnili a taky ho více nevyužili. Přesto jsem velice spokojen. ///PS: Je tu znát, že závěr byl hodně rychle spíchnut. Hádám že seriál stopli a tak se narychlo snažili děj zakončit. Pokud tomu tak je, tak to udělali křečovitě, ale pořád lepší než otevřený konec u seriálu, který nikdy pokračovat nebude.(15.3.2013)

Poměrně slušný potenciál, který chtěl víc domyslet, dotáhnout a připravit pár překvapení navíc. Není to špatné, atmosféra je výborná, i ten nápad (ostatně, byl to sen, nebyl? Není on v komatu? Můžeme se jen domýšlet...). Ale přece jen první díly jsou jen detektivními historkami, kdy stopy z jedné reality řeší případ ve druhé a naopak, a chybí nějaké to malé postrčení navíc, nějaká zajímavost. Plus ano, jak zde píše havLord, ta politická korektnost, mankote.(30.5.2012)

Tak konečně viděno a musím říct, že to je přesně co jsem čekal .. koncept dvou realit se mi moc zamlouvá, to barevné odlišení taky a příslib většího chaosu v budoucnu mě nutí se těšit na další díl .. jen ty detektivky jsou už trochu ohraný, proto jsem trochu zklamaný, že nevybrali trochu víc cool job - anyway, těch 4,5 hvězdy tomu po Pilotu dám, now go and bring me more.(29.2.2012)

• pufina

Jsem vzhůru se svou ženou, pak zavřu oči, otevřu je.. a jsem vzhůru se svým synem. Sní nebo bdí? Existuje jiná realita? Jason Isaacs (a to soudím už po třech dílech) podává strhující výkony, což bych do něj vůbec neřekla - zkrátka je to brilantní herec! :-) Barevné rozlišení, dva různí psychologové, kolegové v práci.. Jedna nehoda, dvě reality.. Seriál se rozjel závratnou rychlostí a napjatě očekávám, co se z toho dál vyklube.(21.3.2012)