Petr je posel, vlastně messenger. Je to jeden z těch mladých mužů, kteří se na svých kolech stali nedílnou součástí koloritu současných měst. Je to člověk nekonformní, který se odmítá sžívat se současnou pokřivenou společností, se všemi těmi jejími pohodlnostmi, konzumem a lží, s jejími pseudopravdami, pseudocity, pseudoláskami a pseudohodnotami. Petrova nespoutanost přináší stále větší a větší problémy. A Petr je přesně člověk, který si nikdy nepřizná, že by mohl být u konce s dechem. (Česká televize)

andydufrsn

Hodně mi to připomínalo „Dobrý Will Hunting“ hlavní hrdina je chytrej člověk neschopnej překročit vlastní stín a vymanit se ze svého kreténství. Hádek zahrál výborně a film vůbec není špatnej, jen jsem prostě, namlsán předchozími, očekával od Michálka víc! ()

Von Kempelen

Vůbec si nemyslím, že by to byl takovej průser, jak to podle hodnocení a komentů vypadá. Jen je to spíš taková televizní zábava na pozdní večer, než na zážitek na plátně. Slušnej nápad, povedená kamera a střih, a Hádek s Vyorálkem zahráli ty nejmíň o deset let mladší kluky taky solidně. ()

izmi

Nuda, prázdno a předvídatelnost. Mizerné herecké výkony, zvláště pak v ženských rolích. Hvězdičku dávám za dobře vykreslený charakter hlavního představitele, který je napsaný a ztvárněný opravdu dobře. Bohém, bez kouska zodpovědnosti, je dopředu odsouzen k tragickému konci, protože bezcílnost s jakouž nesměruje vůbec nikam byla tím nejdepresivnějším na tomto snímku. A když chybí smysl života, není důvod ho žít. ()

stanslon

Tenhle film se měl jmenovat spíš "Utrpení a pád mladého cyklisty". Vážně jsem až do konce přetrpěl tu nudu a nezaujaly mne ani erotické scény (a to už je v mém případě co říct). I ty byly trapné. ()