Biografický příběh zaznamenává zrod první pornohvězdy – neznámé Lindy Lovelace, která mimochodem za účinkování v tomto filmu inkasovala směšných 1 250 dolarů. Naivní děvče, vychované ve věřící rodině, se nechá úplně uhranout charismatickým Chuckem Traynerem, který se po objevení jejího „neskutečného talentu na orální sex" stane jejím manželem, manažerem i pasákem... (oficiální text distributora)

Raziel811

Toté téma mělo obrovský potenciál. Film získal zajímavé herce, avšak jen nahota Amandy Seyfried filmu nepomůže. Čekal jsem více děje popisujícího život Lovelace, ale defakto se celý film sousředil jen a pouze na pár dní ze života i když jsou tu skoky o 6 let, které ale jen lehce dovykreslí kostru snímku, nikoli biografii jako takovou. ()

Cudlicek

Film byl nakonec oproti očekávíní dost krotký a tuctový. ale nadá se říct, že by byl špatný, prostě jen obyčejný. Takový film akorát pro všední večer..... ()

montel

Mladá Linda (Amanda Seyfried) se seznámí se starším mužem Chuckem Traynerem (Peter Sarsgaard). S ním také začne Linda chodit a po čase se k němu i nastěhuje a vezme si jej za muže. To ovšem netuší jaké peklo bude zažívat. Chuck nadšený z toho jak dobře a efektivě provádí LInda orální sex udělá krok proti její vůli. Přihlásí jí na casting do pornofilmu a donutí jí pod pohrůžkou násilí jít na natáčení. S Lindy se díky jejím schopnostem stává proslulá pornohvězda, ovšem ona sama hledá způsob jak se dostat ze spárů jejího manžela Chucka...Výborný ovšem nevyužitý námět, který nezachránila ani často nahá Amanda. Ve filmu se sice objevuje spousta známých herců, ale je to spíše přehlídka důchodců v dosti nezáživním filmu. Myslím, že to šlo natočit lépe. Možná by neškodilo obsadit méně známé herce a přitvrdit tak na scénách. Ale přece nikdo nečeká, že by v kině viděl skutečný orál v podání Amandy Seyfried že ano. 40% ()

ivanlaris

Celkom to ušlo. Retrofilm, čo sa dal pozerať. Nečakal som žiadne extra výkony, takže aj moje hodnotenie je celkom nadpriemerné. Zaujímavé boli najmä tie záverečné titulky. Film - Deep Throat - zarobil borcom 600 mega a herečke dali 1250$. Tak to je káva... ()

NeverEver

Bohuzel docela obycejny a misty opravdu nudny film o (ne)pornohvezde. U zivotopisnych filmu jde vzdy o dej a tady toho deje vlastne moc neni. Nase porno (ne)hvezda proste nebyla tak zajimava,aby to stalo za celovecerni film.:-( Pokud byl cil ukazat domaci nasili myslim, ze by se naslo tisice daleko horsich pripadu a autori by si meli pustit snimek Tina...protoze tam je to maso a ne mdly vyvar bez masa a nudli jako v pripade Lovelace:-( A je to skoda! Obrovska skoda, herecky skvele obsazene, scenaristicky slabe ( ale ono nebylo o cem psat) a rezisersky prekombinovane (casove skoky pusobi matoucim dojmem). Amande asi nekdo rekl, ze kdyz ukaze kozicky dostane Oskara, no nevim zda za tento film, protoze stacilo aby se na place objevila Sharon a Amanda ( a kdokoliv jiny) byl miniaturni...takze to s tim Oskarem nevidim ruzove, nicmene drzim palce at to odhaleni neprijde uplne v nivec:-) 2* je maximum co mohu dat.P.S. Mozna, ze kdyby film scvrkli do 17minut, jako odraz 17denni kariery Lindy v poro prumyslu, mozna by to byla docela jizda:-)) ()

Mates Hradecky

Nebožka Linda se musí v hrobě obracet jak brojler na grilu. Sepsala podrobné a místy i šokující paměti svého skutečného soužití s psychopaickým manželem, který ji nutil k prostituci, felaci každého vlivného člověka, na kterého narazil a dokonce i k souloži se psem. Sám o ni nejevil žádný sexuální zájem, byla pro něj pouze zdroj příjmů. Poslušnost si vynucoval neustálým týráním, i ve slavném filmu Hluboké hrdlo jsou patrné velké modřiny, které ji udělal. A utéct od něho nebylo vůbec snadné, nikdo ji nechtěl pomoci. Závěrečná scéna s hodným panem pornoprodukčním, který pomůže Lindě utéct a Chucka navíc vyplatí páskem je naprostý nesmysl! Navíc režiséři (proč 2?) zvolili nešťastný způsob vyprávění-nejdříve život Lindy tak, jak vypadal zdánlivě dobře. Pak se najednou vrátíme zpět na začátek a sledujeme ten samý děj tak, jak byl doopravdy a to rozvleklým stylem vyprávění. Pak asi došly štábu peníze, tak to raději rychle a nesmyslně utnuli a vynechali tak cca 100 stran vzpomínek z autobiografické knihy. Celé to na mě dělá dojem, že produkce vlastnící práva na film Hluboké hrdlo objednala si celovečerní reklamu na obnovenou premiéru filmu na DVD, o který nyní opět stoupne zájem. Pro mě 90 min.ztraceného času-velmi špatná adaptace. P.S. Chcete vědět, proč se v dvousekundovém záběru objevil ve filmu Sammy Davis Jr? Přečtěte i knihu, je o tom celá kapitola. ()

EddyT3

Holky myslite,ze je mozny se v dnesni dobe proslavit tim,ze si neci pero strcite co nejhloubs do krku? Dneska tezko,ale v Americe bylo mozny vsechno. Krasna Amanda Seyfried jako prvni pornohvezda. Neni to spatny,ale ani vyborny. Zlatej stred. ()

NSN

Zfilmování slávy vyžaduje jistou pompéznost a tady především i smyslnost a k ní vhodnej hereckej talent. Průser, že tohle všechno je na bodu mrazu. ()

Teen.AGE.r

Velmi pěkné zachycení, něčeho velmi drsného... Jenže filmů na toto téma už je tolik a tenhle nijak nevyniknul, takže takový lepší průměr. Rozhodně stojí za shlédnutí, ale nečekejte, nějakou bombu :) ...65% ()

MartinSTFC

Inu, co k filmu napsat. Snad jen to, že tato žena měla v životě velkou smůlu. Film mohl být trochu více zaměřený na to, jak Linda trpěla se svým manželem, tím pádem by se jednalo o čisté drama. Co se týče téma pornografie, nijak zvlášť mě to neoslovilo. Vcelku to mohlo být natočené lépe. Postavy až na samotnou Amandu byly dost nevýrazné. Za mě slabší tři hvězdy. Skutečná Linda Boreman mi přišla jako inteligentní a milá žena, bohužel takoví lidé se často stávají obětmi zvrhlých a násilnických povah. To jen na okraj. ()

Tanulin

Ani na konci filmu jsem nevěděla co bylo tak zvláštního na Lindě Lovelace, že se autor pustí do natočení filmu ?! Spojení Amandy Seyfried jsem nezkousla a nevěřila jsem jí to, ještě snad Lindsay Lohan ? ale bohužel...No, možná to někoho nadchlo, já tohle nepochopila a nudila se už na začátku. ()

Unrealik

Jednodušší holka si najde primitiva. Ale odejít od něj nemůže, její jednoduché matce by se to nelíbilo. Byť pak vše dobře dopadne. Co se týká filmu samotného, jde o průměr. ()

Signore

Tvůrci použili jeden celkem laciný vypravěčský trik, který ale kupodivu funguje; vzhledem k tématu natočeno maximálně vkusně (až cudně). Navíc je třeba ocenit herce - mám-li vyzdvihnout jediného, bude to Robert Patrick; že ve filmu hraje Sharon Stone jsem pak zjistil až ze závěrečných titulků, což je možné hodnotit jako kompliment. ()

opiumka

Hlavní protagonistka mi ze začátku přišla velice naivní, taková Marilyn Monroe. Velice se mi líbil zvrat v půlce filmu, kde se o všem člověk dozví, jak to všechno bylo. Mrzí mě, že v oficiálním textu distributora se vyskytuje vlastně ústřední zvrat filmu. To by se stávat nemělo. Četla jsem ho až po shlédnutí filmu a ostatním doporučuji to samé. ()

Pythonator

Dvě hvězdičky. Jednu za rozkošnou tvář Amandy Seyfried a druhou za... za co tak bych ji dal? No tak asi za ty kozy. Byla to pěkná pohádka o tom jak nešťastná pornostar nechtěla být pornostar a všechno svedla na svého muže, který ji do toho namočil a ještě ji hajzl sprostě bil. Schválně mě zajímalo, jak to s tou Lindou bylo, tak jsem si zagůůůůglil. A opět se potvrdilo, že Hollywood vytváří další pohádky a z kurev nám opět dělá Popelky zmítané nešťastným osudem. Ve filmu se zmiňuje, že Linda strávila v porno průmyslu pouhých 17 dnů, ale nějak se tam zapomnělo zmínit, že producent onoho slavného porno filmu vytáhl Lindu ze sraček a drogové závislosti. Takže slavné Hluboké hrdlo jí nejspíš život nezničilo, ale spíše jí zachránilo. Taky se tam neříká nic o tom, že Linda už předtím natáčela nějaká pěkná videa, kde šukala i se psem. A to nejpodstatnější... nikdy se nepodařilo prokázat, že by ji manžel k něčemu nutil nebo ji dokonce bil. Dost pravděpodobně si to všechno vymyslela a celá její kniha jsou žvásty. Přesto je to pěkná pohádka. ()

Jurcekk

Ako povedala NinadeL Boriť klasickú štruktúru.... Debilné to postrihali časovú os znásilnili. No ktovieako sa tvorcovia nevyznamenali. Odhliadnuc od toho že Lovelace tu vyzerá ako chúďa diablom oklamaná školáčka... ()

ciapok

doba je ozaj zlá... hodnotia sa tu filmy o natáčaní porna.. nieže by bolo porno zlé, naopak, ako sa hovorí, aj rožky musí niekto piecť, no ja som nenašiel ani náznak zmyslu tohoto filmu. Bol som zvedavý samozrejme a hlavná postava je zlatá, no nič tu nie je. Nič. ()