Biografický příběh zaznamenává zrod první pornohvězdy – neznámé Lindy Lovelace, která mimochodem za účinkování v tomto filmu inkasovala směšných 1 250 dolarů. Naivní děvče, vychované ve věřící rodině, se nechá úplně uhranout charismatickým Chuckem Traynerem, který se po objevení jejího „neskutečného talentu na orální sex" stane jejím manželem, manažerem i pasákem... (oficiální text distributora)

mirec2211

Myslím si, že to vystihlo podstatu situácie v ktorej sa Linda ocitla. Na to, že ide o veľmi zaujímavú tému musím uznať, že to bolo spracovane veľmi decentne, a podľa mňa to je tak aj lepšie. Dalo sa to natočiť oveľa drsnejšie. U mňa za 4 hviezdy.Je to veľmi zaujímavý film a ja ho skorej beriem ako dokument. ()

DaveMH

Hmm...tak nevim, jestli jí ty ptáci po vstupu ústním otvorem směřovali dolů, do jícnu, nebo nahoru, kde má někdo občas mozek... V tomto případě to muselo bejt nahoru, do hlubokého dutoprázdna... Možná ho tam taky měla (mozek, fógla určitě), ale dlouhodobým užíváním klobásoidní medicíny se asi odpojil od medulla oblongata, odcestoval někam jinam a ztratil většinu funkcí, protože to, co si ta kravka nechala líbit, o tom dozajista svědčí... ()

babuca

príbeh je to zaujímavý, samozrejme hrozný, ale ten film vyznel akosi lacno. Lacno ako vyznievajú samotné pornofilmy. Oceňujem, že bol aj o pornopriemysle s minimom ,,porno-scén,, vlastne so žiadnou. V realnom živote by si Linda ale aj jej druhý manžel zaslúžili maximálne uznanie za odvahu odkryť pravdu. PS: Sharon Stone už asi iné ako vekom staré ženské role nedostane. Výkon Petra Sarsgaarda bol jediný napriemerný ! ()

Ladyfonveber

Relativně nízké hodnocení tento film získává jenom díky tomu, že je od něj očekáváno úplně něco jiného. Je to velmi emotivní film, který na mě udělal dojem a čtyři hvězdy si rozhodně zaslouží! ()

Fraktální

Pravdou je, že erotiky si zde užijete asi tak jako v průměrné epizodě Krtečka. Natočili průměrně nezáživný film o filmu který byl na svou dobu nadprůměrně záživný. ()

NataliFox

Ničím mě nezaujmul, ani nelituju, že jsem se na něj podívala. Amanda je krásná a jako herečka se ukazuje v čím dál tím lepším světle. Retro kulisy na jedničku. ()

Montmorency

Zajímavá dvojí forma vyprávění, dobré herecké obsazení.....škoda, že byl příběh hodně zjednodušen a ''přikrášlen'' (oproti tomu, co jsem se o L.Lovelace dočetla, zde působí skoro jako panna :-) ()

Alpha69

Amanda je prostě rozkošná a ten film je... no, prostě otřesný - nechápejte to špatně, zpracování ujde, ale z příběhu prostě běhá mráz po zádech... Asi to není pro slabší povahy... Myslím... ()

Onlajn

Z tohoto filmu mám taková neutrální dojmy. Životopisný film, který mohl být lépe podaný. Skvělé herecké obsazení a příběh. ()

TOMASINI

Příběh se dá předvídat, přesto je zajímavý. I přes nenáročný způsob zpracování se mi líbil alespoň pokus o dva pohledy na stejné situace, které dodávali filmu zajímavost. ()

Als.D

Podle mě docela silný příběh toho, jak se za oponou může vše odehrávat jinak. Nemá to sice žádné super herecké výkony, ale Amanda Seyfried to zahrála dobře. Vězení vytvořené vlastní slávou a mužem je dost skličující a i mnohem víc. Vůbec jsem o tomto příběhu nikdy dřív neslyšel, tak mě docela překvapilo, jak to celé probíhalo. Možná díky tomu to mohu ocenit čtyřmi hvězdičkami. ()

Edwin44

Tak tenhle film mě neuvěřitelně nudil. Za celou dobu filmu mě nic nedokázalo vtáhnout do děje. A to ani nahá Amanda Seyfried. V půlce jsem málem usnul a to je jeden za hlavních znaků, že ten film nestál za nic. ()

ArchAngel_

Skvělá Amanda Seyfried, která bohužel nedostala moc co ke hraní, ale z toho mála co dostala vytřískala více než maximum. Na to jaký byl život první velké pornohvězdy a o čem ten film má být, prostě v něm nic není. Celkový dojem z filmu je, že si Linda Lovelance žila pohodový život filmové star. Zkrátka nic moc, bez tahu na branku, trochu více odvahy by slušelo tvůrcům. Film je nepatřičně cudný a sterilní. Stejným způsobem lze vyprávět o tom, jak se točí večerníček, ale ne o poměrně tragickém životě první Pornohvězdy. Prostě tvůrcům tohoto filmu chyběly koule ... ()

hajner

Slušná pohodička s pár fajn scénami. Životopisy môžem a len ma utvrdzujú, že nieje vždy všetko tak ako to navonok vizerá. ()

LuciusDLX

Taká pekná téma a taká škoda toho spracovania. Tento film mohol byť špička v žánre, dokonca aj herecké obsadenie stojí za to, ale nejak mi to nesadlo, celý dej je akýsi plytký a len veľmi približne sa drží reality. Nejak som tomu celému neuveril. Boogie nights boli rozhodne lepšie. toto tak na 50 percent ()

katikka

V prvom rade chcem vyzdvihnúť retrospektívu, ktorú tu myslím niektorí považovali za mínus. Mne sa páčil práve ten zvrat prvej dejovej línie až komediálneho a nadľahčeného života mladej čoby pornohviezdy. Druhá dejová línia bola už skôr ťažšia "komédia"... pri niektorých typoch mužských tvárí je dopredu jasne čitateľný hajzel asociál z rodu buranov. Vyčítať môžem niektoré nespojité dejové skoky. Po vzhliadnutí snímku som si prečítala, že Linda toho natočila zrejme viac ako len ten jediný slávny veľkofilm, takže sa mi nalomila hodnovernosť príbehu. Ale vo mne zostal vcelku silný filmový zážitok, takže si myslím že aspoň 70% si to zaslúži. ()

Aresko123

Nebolo to zle natocene, len mi strasne vadilo to ako hrozne bola Linda Lovelace sprosta. Ak sa to podobalo skutocnosti tak musela byt uplna hlupana. Jedna hviezdicka za nahu Amandu. ()

frannyberry

Průměrně natočené, s minimem zapamatovatelných scén či hereckých výkonů. Ano, Amanda hraje naivky dobře, v posledních scénách, kdy o své porno kariéře jako Linda vypráví je hůř autentická a hodně jejímu výkonu pomáhá namaskování (a také délka, kterou takto stráví). Přesto mi film díky příznivé stopáži víceméně svižně uběhl, je fajn, že ne vždy autoři za každou cenu chtějí dodržet dnes "moderní" dvouhodinovou délku, protože to kolikrát snímku ublíží. Bohužel musím z průměru ubrat kvůli "happyendu", zejména, co se týče Lindina vztahu s matkou, SPOILER, ve stylu, nedovolila jsi mi se vrátit domů, i když jsem tě prosila, musela jsem poslouchat svého psychopatického manžela/pasáka a nechat se od něj mlátit, ale teď už vím, žes to tak nemyslela, kdyžs mě viděla mluvit v televizní show. To už na mě bylo trochu moc a vlastně mi to zkazilo celý zážitek z filmu. KONEC SPOILERU Neříkám, že tenhle film je úplná ztráta času, vlastně je to docela zajímavá exkurze do sedmdesátých let (ale rozhodně ne do pornoprůmyslu, český podtitulek může být zavádějící), je to spíš ono neurazí-nenadchne. ()

Dann99

Celkom dobre natočený film,dobre obsadený o živote prvej pornohviezdy.Dočkáme sa aj filmu u druhej?tretej?štvrtej?... ()

golf78 odpad!

Ani jsem to nedokoukal, jaká to byla kravina...... "Kdybych měl koule v uších, slyšel bych jak stříkám".. pak jsem to vypnul. ODPAD !!!!!! ()