Mladí muži za pultem

• Česko Podvodníci z New Jersey (více)

Nezávislá komedie zachycuje jeden den dvou pohodlných prodavačů z New Jersey. Dante zaskakuje v samoobsluze, zatímco jeho kamarád pracuje ve vedlejší videopůjčovně. Oba by radši dělali něco jiného, a svým zákazníkům to dávají pěkně sežrat. Jeden divoký den v životě dvou přepracovaných mužů za pultem, jejichž jazyk ostrý jako břitva a neobvyklé pracovní manýry dávají zcela nový význam pojmu zákaznický servis. Navzdory neustálému proudění nevyzpytatelných zákazníků si oba prodavači z New Jersey klidně stihnou zahrát hokej na střeše, navštívit pohřební síň a urovnat své nekonvenční milostné vztahy. Šéf není v dohledu, takže si buďte jistí, že když je obchod ponechán napospas těmhle dvěma, může se stát naprosto cokoli. (Cinemax)

LadyDevil

Jsem nadšena a bolí mě svaly v obličeji od smíchu. Má to styl, dokonalý dialogy, sympatickou perverzi a dokonale vyladěnej druh tragikomedickýho humoru, kterej mám nejradši. Nedovedu si představit lepší film na pohodu a pro diváka jako jsem já. Jsem moc ráda, že jsem se ke Clerks dostala a díky za tip, Bachy..sedlo to obrovsky:-) ()

Endyis

Sympatická záležitost ve stylu Jarmuschovských filmů, která je proti němu trošku více ukecená a možná peprnější. Velmi zábavná a vtipná záležitost, která dokáže osvěžit večer. Vhodná volba, pokud člověk nechce pouštět nic zvlášť složitého ale zase ne úplně pitémého. 85% ()

lumiros

V jednoduchosti je genialita a tady to prostě je geniální a zároveň jednoduché. Už se moc těším na Clerks 2. ()

Všivák

Naprosto geniální film u kterého sem se bavil od začátku do konce. Skvělé hlášky podpořené výborným dabingem. Humor je chytrý, zároveň sprostý a neuvěřitelně zábavný. Randel má fakt recht. Jay a mlčenlivej Bob tomu dávají korunu. Cigarety prosim.. ()

swe

Černobílý film o tom, jak sedí dva kámoši v obchodě za pultem, kecají o všem možném, tropí si legraci ze zákazníků a vůbec, zažívají všelijaká dobrodružství :) ()

Brain-D

Film o chlápkovi se špatnou prácí, smůlou a milostnou rozepří. Pro těžce pracující je tohle ideální film na večer, sice ještě chodím do školy, ale tady vidím jak to bude brzy vypadat. ()

hroubek

Prkotina Kevina Smitha,která se stal jedním nejvíce kultuvních filmu všech dob.Smith si nikdy nebral servítky a tady je to dobře vidět žádné téma není pro něj tabu.Čím je ten film dokonalí má něco co se jen tak nevidí a hlavně ne u prvních filmů,že stvoří postavy,kterým budete rozumět a možná v nich uvidíte sami sebe.A ještě nám dal Jaye a Tichého Boba co víc si přát? ()

SadAngel

Tohle je film, který Vás donutí litovat, že u rozhovorů s kámošema nemáte kameru. Všechny postavy jsou vlastně hrozní dacani, ale milujete je. Já ještě miluju tu muziku a jdu držet minutu ticha za všechny dělníky na Hvězdě smrti. ()

VanTom

I když se mi zdá, že časem a opakovaným zhlédnutím ztrácejí dialogové scénky trochu na síle (a dobovém, popkulturním "zjevu" z čistého nebe), stále zůstávají svižné, slušně vypointované a něco o (mojí) mladé generaci vypovídají. Jen ta Randalova flákačská nezávislost se dá snadno zaměnit s obyčejným frackovským hulvátstvím. ()

JoseBenes

Clerks, aneb jak se dá natočit komedie složená především z dialogů, které jsou vtipné a i kdyby náhodou nudily, vždycky situaci zachrání Jay a Mlčenlivý Bob. ()

Guzo

Komedie "ze života", která asi není zrovna pro všechny. Pro mě naštěstí jo.. Hlavně pasáž na pohřbu byla skvělá. ()

horacko

Film, ktorý svojim obsahom možno nesadne každému. Ak vás to nezačne baviť po prvých 15-tich minútach, tak to hneď aj vypnite. Ja som si bol vedomý do čoho idem, keďže som najprv videl dvojku, ktoré bola pre mňa úžasná. Tento čiernobiely nádych mal tiež niečo do seba. Dialógy sú tu výborné, a humor takéhoto druhu mne sedí ako uliaty. Záverečná scéna bola krásnou čerešničkou na torte. Týchto dvoch chlapíkov z New Jersey ja proste milujem. ()

Myrreczech

Narozdíl od dvojky, kterou jsem tedy viděl už dříve tenhle snímek nenabízí shola nic. Jednou za 20 minut jeden gag je trochu málo, dlouhé, zbytečné rozhovory prakticky o ničem, zápletka neexistuje a černobilé provedení tomu nepřidalo vůbec nic. 2 hvězdičky asi jen kvůli ... vlastně ani nevím kvůli čemu. ()

Dreadd

Od prvních Clerks jsem čekal mnohem víc, než jsem nakonec dostal. Dvojku jsem viděl mnohem dřív a poměrně rychle jsem si ji oblíbil a podobnou míru zábavy jsem předpokládal i od původního dílu. Nevím, jak v originálním znění, ale v českém dabingu bych slovem geniální označil minimum dialogů. Technickým zpracováním (jakkoliv se může zdát černobílý obraz v polovině devadesátých let nesmyslný) rozhodně film netrpí, humor má být postavený především na scénáři. Ale bohužel, kde ostatní používají slova jako geniální a kultovní, já říkám průměrný. Jay and Silent Bob jsou pořád super, ale to nestačí. ()

Reboot Jaye a mlčenlivého Boba je na cestě

Reboot Jaye a mlčenlivého Boba je na cestě

03.01.2019

Dlouho očekávaný reboot Jaye a mlčenlivého Boba se dal do pohybu. Oznámil to režisér Kevin Smith (Clerks 2: Muži za pultem, Hledám Amy). Smith, Jason Mewes a producentka Jordan Monsanto tak strávili… (více)

Místo Clerks 3 bude Jay a tichej Bob 2

Místo Clerks 3 bude Jay a tichej Bob 2

10.02.2017

Jste připraveni na mroží horor?

Jste připraveni na mroží horor?

18.07.2014