Mladí muži za pultem

• Česko Podvodníci z New Jersey (více)

Nezávislá komedie zachycuje jeden den dvou pohodlných prodavačů z New Jersey. Dante zaskakuje v samoobsluze, zatímco jeho kamarád pracuje ve vedlejší videopůjčovně. Oba by radši dělali něco jiného, a svým zákazníkům to dávají pěkně sežrat. Jeden divoký den v životě dvou přepracovaných mužů za pultem, jejichž jazyk ostrý jako břitva a neobvyklé pracovní manýry dávají zcela nový význam pojmu zákaznický servis. Navzdory neustálému proudění nevyzpytatelných zákazníků si oba prodavači z New Jersey klidně stihnou zahrát hokej na střeše, navštívit pohřební síň a urovnat své nekonvenční milostné vztahy. Šéf není v dohledu, takže si buďte jistí, že když je obchod ponechán napospas těmhle dvěma, může se stát naprosto cokoli. (Cinemax)

Fleinka

Jednoduchý příběh o prodavači a jeho "přátelích". Vezmete šichtu v obchodě za kamaráda, který vás má dopoledne vystřídat, ale nedorazí. Tak obsluhujete zákazníky s různými úchylkami a názory, do toho jste vyrušován kamarádem z vedlejší videopůjčovny. Řešíte svou ex ke které by jste se rádi vrátili, ale je zasnoubená a vy zadaný, dostanete pokutu za prodej cigaret dětem.To vše a mnohem více se děje v jednom obchodě v kterém jste tento den ani neměli být. ()

C0r0ner

Na čistokrevnou komedii jsem se smál strašně málo (vlastně skoro vůbec) a o ději se mluvit nedá. Humor Kevina Smithe mě nikdy zvlášť neoslovil a jelikož je jeho humor to jediné, na čem své filmy staví, tak to pro mě není tím pádem moc dobrý režisér. Ne, že by na tom bylo technicky cokoliv špatně, ale jednoduše to jde kolem mě. 60% ()

Dannysek4U

Z casti za to asi muze otresnej preklad, ale kazdopadne jen za tri. Pro me znacne nevalnej zazitek, a to konverzacky zboznuju :o( ()

lakikaki

Clerks. len potvrdili, že Kevin Smith je skvelý režisér a scenárista a že už jeho prvý film patrí medzi najlepšie filmy vôbec. Niektoré hlášky sú fakt na popukanie, rozhovory nestrácajú grády ani na chvíľu a poprvýkrát v histórii sa tu stretávame s Jayom a Mlčanlivým Bobom. Čo viac si môžme želať? ()

jaklee

Vynikajúci debut, rozprávajúci o dvoch priateľoch, predavačoch, ktorým sa počas jedného dňa stanú pekne sku*vené veci. Dlhé statické zábery bez strihu a v nich dlhé dialógy svojou formou krásne odkazujú na Jarmuscha, Spike Leeho alebo Woodyho Allena. Prvým dvom Smith ďakuje v titulkoch. Dnes už kultová nezávislá čierna komédia so skvelými hláškami." That is buetiful, maan." ()

Gabbo

Na rozdíl od podobných komedií, u těch od Kevina Smithe se dá, co dá, musí se smát. Navíc Jay and Silent Bob jsou legen.. wait for it.. dary. ()

Matrinx

Tohle, že bylo geniální ? Jaksi taksi nepovažuji za vtipné "primitivní vtipy" o počtu vykouřených ptáků, nebo snad o smrti při onanii, a tak dále, takže tenhle film vážně nebyl můj šálek kávy. Akorát se mi líbila ta scéna o Star Wars(SW forever!), jinak jsem se nudil. Tři hvězdy. Doufám, že bude dvojka lepší... Můj status na FB (7.4.2017): Před osmi lety jsem na CSFD.cz o Clerks psal, jak mi ten styl humoru přijde primitivní - o smrti při onanii, o blowjobech a o záležitosti kolem pohřbu, "životně důležitých" klíčů od auta a klínu mrtvé ženy v rakvi. A tak podobně. Myslím, že bych si měl po dnešní projekci pogratulovat. Jsem větší zvrácenější pako než ve svých osmnácti. Díky CSFD.cz za tak úžasný retrospektivní pohled! ()

necisty

Asi moc nechápu uměleckou stránku tohoto díla, ale prostě nemůžu dát komedii 5 hvězd za pár kvalitních vtipů, když z větší části se tam řeší úplné kraviny. Je jasné, že co je hodnoceno kladně, tak určitě myšlenka, zpracování a opravdu neobvyklé situace, ale i tak se podle mě první díl Smithovi prostě nepovedl. ()

zette

Ve filmu je hned nekolik dobrych vtipku, bohuzel zustanou zapomenuty, protoze je to natolik ukecane, ze se z divakovy hlavy snadno vypari. Videt to v dobe vzniku jako nactilety, asi by me hodnoceni vypadalo jinak. Takhle bohuzel. ()

andrii

Začerstva. Bez obalu. Řeči, řečičky, co se jim zrovna nehodí do krámu. "Hvězdám" místního koloniálu, magazínu na bulváru, hází do košíku jen samé vybrané chuťovky. Sortiment smíšených pocitů. Komedie božská. Trvanlivá zásobárna. Zastavárna mouder a rad. NONSTOP. Recepce recesí. ŽIVOT. ()

campix

Kevin Smith v počátcích své kariéry servíruje jednu geniální dialogovku za druhou. Otázkou je, kam se to všechno podělo a proč už dneska nedokáže být ani svým stínem. Paradoxně jsem daleko dříve viděl Clerks 2 a teď vidím o kolik moc by to bylo asi lepší, kdybych se předtím podíval na první Clerks. Ono se tam paradoxně prakticky nic neděje, ale zároveň se toho tam stane strašně moc. Minipříběhy, které se odehrávají během jednoho dne někde v americkém zapadlém krámku u cesty se střídají s obdivuhodnou kadencí. Stále to působí hodně svěže a zábavně. Škoda, že tohle Smith už nedokáže. ()

Juto

Skutočným darom Kevina Smitha je písať vtipné dialógy a to je to, čo tento film nesie. Od diskusií o Hviezdnych vojnách až po úplne vážne debaty o sexe, toto je ultimátny film pre každého, kto kedy nikam nechodil a nič nerobil. Je to deň v živote chlapa, ktorý pracuje v rohovom obchode, nič viac, nič menej. Ale je to úplne geniálne. 10/10 ()

Davosh

Výborný debut Smithe mezi režiséry a scénaristy. Skvělé, dnes již kultovní hlášky, nalezení Jaye s Bobem a navážení do všeho možnýho od sexu až po Star Wars. ()

c.tucker

Pohodovej filmeček od Kevina Smithe, dva typové kecaj o různej blbostech (např. jestli byli dělníci na hvězdě smrti ve Star Wars). No a Jay a mlčenlivej Bob, naprostej kult. ()

mortak

Zábavný sitcom o sexu (a nejenom o něm) pro dospělé na dobrou noc. I s režisérovým morálním poučením nakonec (Která dívka ti přinese lasange. Většina ho sní) ()

KajusaK

Slabší 4*. Líbilo se mi dělení do kapitol, něco jak Kill Bill :) , herci (alespon ti dva hlavní) byli sympatičtí. Vtípky mi sedly, docela černej humor. Závěr taky povedený. ()

wendelin9

Jestli čekáte komedii, jako byly třeba Prci, prci prcičky, tak to v tomhle filmu nenajdete... Ne že by nebyl vtipný! To je a hodně, ale tak trochu jinak... Pozorovat dva flákače, pracující v "samošce" a videopůjčovně, jak (ne)obsluhují zákazníky je prostě geniální... dávám 4* :) ()

Reboot Jaye a mlčenlivého Boba je na cestě

Reboot Jaye a mlčenlivého Boba je na cestě

03.01.2019

Dlouho očekávaný reboot Jaye a mlčenlivého Boba se dal do pohybu. Oznámil to režisér Kevin Smith (Clerks 2: Muži za pultem, Hledám Amy). Smith, Jason Mewes a producentka Jordan Monsanto tak strávili… (více)

Místo Clerks 3 bude Jay a tichej Bob 2

Místo Clerks 3 bude Jay a tichej Bob 2

10.02.2017

Jste připraveni na mroží horor?

Jste připraveni na mroží horor?

18.07.2014