"Dnes večer si otestujute svoje hranice a konečne dokážete, či si zaslúžite našu pomoc."  Brat Iris (Brittany Snow) potrebuje okamžitú transplantáciu kostnej drene, na ktorej úhradu jej finančné príjmy nestačia. Východisko z neľahkej situácie ponúka Lambrick Foundation, rodinná firma, ktorá chce pomôcť. Jediné, čo je potrebné urobiť, je v priebehu jedného večera sa spolu s ďalšími siedmimi účastníkmi zúčastniť hry na ich honosnom sídle a vybrať si medzi voľbou A alebo B. Na rozhodnutie je určených iba niekoľko sekúnd a bud' budú držať všetci spolu ako tím, alebo postupne eliminovať jeden druhého. Avšak aké sú skutočné možnosti? Je táto hra o tom, aby si súťažiaci pomáhali, alebo sa postupnou elimináciou ostatných prebojovali k víťaznému koncu? (sochoking)

kaylin

Snímek „Would You Rather“ má dobrou myšlenku, jen to provedení dle mého celkem pokulhává. Je zde dobrá společenská kritika, ukazuje se, jak jsou lidé sobečtí, ale i to, jak si dokážou pomáhat, i když to pro ně nemusí skončit nejlépe. Film „Would You Rather“ je pak velmi silný ve své pointě, která je přesně z toho soudku, jež se mi velmi zamlouvá. Tím si mě film naklonil více na svou stranu, i když jsem mu děj místy nevěřil. ()

stration

Docela solidní thriller na dané téma, ale žádný zázrak. Co mně vadilo, byla menší míra brutality a syrovosti (opravdu!) a konec, který je předvídatelný a vzhledem k tomu, že si hlavní hrdinka toho podle mě nevytrpěla až tak moc, poněkud slabý. Jinak herecké výkony jsou dobré, stejně jako celý casting. Ale i tady si rýpnu. Proč se vůbec ve filmu vyskytují záporáci? Kdyby ony organizátory celé hry hráli "normálně" vypadající herci bez toho, aby vypadali na první pohled jako devianti, mohlo by to mít ještě větší sílu. Prostě jen zkusit, jakou má kdo cenu. ()

runner85

Celkom povedená masochistická zábava pre otrlých. Vidina získania peňazí či dačoho iného je lákavá a keď sa k tomu pridá to že ich oklamali tak to začne naberať grády ... SPOILER !!! Jednu podstatnú vec vytknem, to že nám na začiatku predstavili len jednu z hráčok a ten zvyšok až v dome nabáda si myslieť že kto to vyhrá ... o trochu slabšie ako Panic Button tam to malo lepšiu záverečnú pointu ... ()

Eldrick

Ale jo, s drinkem Jacka Danielse se dá sjet i tahle kokotina. Při scéně, kdy si jeden potrat zapálí rachejtli na vlastní ruce, která mu (SPOILER!) následně vybuchne, jsem se vožralej i zasmál, jak jsou ti Amíci pořád svým způsobem nápadití. Bože můj, měl bych přestat chlastat. ()

stuntmanMIKE

Príjemný rodinný film na nedeľu, ktorý okrem zábavy ponúka aj poučenie o tom, ako je dôležité naučiť sa konať správne rozhodnutia. Výborné bolo, že režisér to mal vo svojich rukách a nejaké nelogické diery sa tam neobjavovali (teda až na to, že kikina sa dokázala zotaviť z bodného zranenia veľmi rýchlo za pomoci sprchy). Ale inak je to naozaj fajn film... najviac ma potešilo, že spravodlivý neger, ktorý chcel zachrániť situáciu a ašpiroval na dôležitú postavu vo filme, skončil po pár minútach na scéne s prestrelenou hlavou. No a záver potešil tiež... nesympatický pubertálny rovnošiltovkár s rakovinou sa konečne rozhodol urobiť správnu vec a nekurviť sestre život. Ja som spokojný... ()

GrungeChild

Tuhle verzi nevinné dětské kratochvíle jsem bohužel ještě neměl tu čest zkusit (u nás frčela spíše profláknutá "flaška", jaká to škoda), ale musím říct, že koukat se na ní je docela zážitek. Film pracuje s klasickou myšlenkou, která byla použita již mnohokrát, ale řekl bych, že až Would You Rather naplno vyždímal její syrovost a potenciál. Rozhodně to není bezchybný snímek na perfektní řemeslné úrovni, ale šokuje velmi úspěšně, žádné komerční neduhy v podobě nelogických citových výlevů a happyendů se zde naštěstí téměř neobjevují, jinak by byl adrenalinový zážitek značně pochroumán. Asi nemám zrovna nejobjektivnější hodnocení, ale mě film celkem překvapil a nadchnul. No, snažil jsem se prozradit minimum, snad se mi to (ne)povedlo, a na závěr jen vřelé doporučení příznivcům zábavného psychického deptání a svůdného pohledu na neúprosnou Sashu Grey, která by jistě uplatnila své kvality v obou zde zmíněných hrách. Lepší 4*. ()

Caminzind

Trapné béčko s trochu povědomými herci i neherci, ale s dětinským scénářem, který musel napsat nějaký nudný, zato hodně zakomplexovaný a ujetý kripl. Mrknu na imdb... Steffen Schlachtenhaufen, jak příznačně fekální jméno. ()

zbyshek

Pro žánrové zasvěcence si myslím určitě milé překvapení, pro mne zas až tak ne. Už od začátku bylo jasné, kdo bude vítěz. Ne, že bych nefandil hezké Brittany Snow, ale přeci jen potom v tom chybělo napětí a prvek překvapení. Bylo jasné, že ostatní zemřou jakýmkoliv způsobem, jedno jestli umlácením sjambokem nebo utopením. Celkově mám z toho rozporuplné pocity, jelikož celková myšlenka nebyla špatná. Dávám 60%. Myslím, že je to lepší průměr. ()

Aljak

Tak čo, kto by si zahral "chceli by ste radšej..." ? Zozačiatku tá súťaž naozaj vyzerala lákavo, no to čo sa dialo potom by asi nikto nečakal. V tomto filme nabralo slovo dilema nový rozmer, a obľúbená detská hra "vadí-nevadí" sa dostala až do krutej hry so životom. Nejako som sa do tohto filmu nehrnul, keďže horový žáner neobľubujem - no toto bol skôr kvalitný drama-thriller. Najviac zo všetkého sa mi páčil ten vývoj psychológie postáv, ako sa ich uvažovanie postupne menilo a s ohľaduplných ľudí sa časom stali vypočítaví sebci - aj keď na výber asi moc nemali. Vôbec by nevadilo keby bol film aj o pár kôl dlhší, ale napriek svojej jednoduchosti ma celom bavil. Mám rád film zamerané na sledovanie správania ľudí v rôznych situáciach - a tak to dosť vyhovelo môjmu vkusu. ()

Havaj8

Zajimavej soutěživej psycho horůrek. V podstatě tolik krve tam ani nebylo, ale bylo zajímavý sledovat jednotlivý "hráče", jak se zachovaj. Mělo to v podstatě jasně danej průběh, nic nemohlo extra překvapit, a ani ten konec, kterej se taky dá se říct očekával, to nijak nevytrhnul. Ale vzhledem k tomu, že takovejhle typ není ještě okoukanej se to zdařilo... ()

peiton

Partia naivných ľudí rútiaca sa kamsi do neznáma a bažiaca po peniazoch sa ocitá v dobrovoľne/nedobrovoľnej hre z ktorej vzíde iba jeden víťaz.Táto hra Vás zaručene zdvihne zo sedadiel a možno budete zatvárať oči pri realizovaní niektorých úloh..Sofistikovane a bravúrne premyslené,hlavná hrdinka zjavne chránenkyňa p.režiséra a len tak na okraj a síce,som neskonale vdačná,že si tvorcovia odpustili a v tejto hre si nezahrali zvieratá.Vážne to nemám rada.Koho hra Activity začína tak trocha nudiť zahrajte si ehm pardon pozrite si túto a o ,,zábavu" máte postarané..Silné 4 hviezdy. ()

honajz2

Já mám všechny tyhle klony Saw a Kostky (tady hlavně Saw) celkem rád a když se nějaký opravdu povede (např. Úniková hra, Exam), tak jsem to schopný i hodnotit dost vysoko. A Would You Rather se podle mě naprosto povedlo. Psychické a fyzické týrání nebohých soutěžících je tu v dokonale fungující bilanci, díky které má ten film sakra hutnou atmosféru. Navíc to fyzické týrání zde není vysazené na gore (na rozdíl třeba od Saw, které si v tom strašně libuje, bohužel ta pokračování stojí dost za hovno), krve zde fakt moc nepoteče, ale i tak, funguje to sakra dobře. Taky tu je zajímavá paleta postav (fanoušci seriálu Jmenuju se Earl si oblíbence najdou hodně rychle), Psychopati jsou prostě psychopati s velkým P a musím přiznat, že už takhle dlouho jsem u žádného filmu nebyl takhle v napětí, ani oči jsem od toho nedokázal odtrhnout. Jako jo, některé drobnosti mi tam vadí, ale jinak nevidím důvod, proč nedat 5*, jelikož je to fakt něco. Takže, slabých 5* ()

Jino

Vcelku lehce nadprůměrný thriller, který díky hereckému projevu Jeffreyho Combse stojí být za to viděn fanoušky žánru. Ta čtvrtá hvězda je právě za doktora Westa ... na kterého jsem mimochodem po shlédnutí Would You Rather dostal chuť. ()

bourec

Trochu nedodělek.Vlastně bych to přirovnal k tý ruský ruletě,kterou kdysi museli hrát v jednom filmu taky takový trapáci.Jen ta zbohatlická rodina byla obsazená dobře.Zmrdi.Jinak film vlastně jen slabej průměr.50%. ()

Rodriguez

Pravda nebo úkol? Tak asi takhle nějak vypadá děj filmu, který se odehrává v jedné místnosti psychopatické rodiny.... 50% ()

dubinak

Poněkud skličující nenápadný americký explo snímek s vcelku sympatickými herci, ale poněkud otřelým scénářem, který už tu byl víc než dostkrát. Na zpestření večera je to dobrá volba a fanoušky tohoto subžánru to také zajisté potěší, ale dám tomu průměr, protože jsem v něm postrádala jistou jiskru, nějaký šmrncovní podtrh, který by mu dal jakýsi jedinečný odér. Navíc, jedna nebo dvě scény se zdály až směšně nelogické a závěr byl k jeho neštěstí předvídatelný. Všechno mu ale vyčíst nemůžu, protože si ještě pamatuji jména všech postav a to se mi u špatných filmů nestává. ()

KajusaK

Napínavé v podstatě od začátku do konce ale také jsem již od začátku tušila jak to skončí. Tentokrát mi to vyšlo naprosto přesně. Některé scénky byly skvělé, některé se daly dotáhnout lépe.. ()

spitr

Podle neustálého střídání pravidel je jasné, že záporáci nechtějí studovat meze lidské interakce, ale spíše si užívat utrpení druhých, což se zdá být škoda, protože koncept filmu by byl mnohem lepší kdyby byl řádně promyšlen – např. ve stylu starších Saw filmů mohla být snaha o vykoupení, ale místo toho se točí jen na kolech mučení. Takže pro lehké dráždění rádoby sadistické osobnosti… ()