"Dnes večer si otestujute svoje hranice a konečne dokážete, či si zaslúžite našu pomoc."  Brat Iris (Brittany Snow) potrebuje okamžitú transplantáciu kostnej drene, na ktorej úhradu jej finančné príjmy nestačia. Východisko z neľahkej situácie ponúka Lambrick Foundation, rodinná firma, ktorá chce pomôcť. Jediné, čo je potrebné urobiť, je v priebehu jedného večera sa spolu s ďalšími siedmimi účastníkmi zúčastniť hry na ich honosnom sídle a vybrať si medzi voľbou A alebo B. Na rozhodnutie je určených iba niekoľko sekúnd a bud' budú držať všetci spolu ako tím, alebo postupne eliminovať jeden druhého. Avšak aké sú skutočné možnosti? Je táto hra o tom, aby si súťažiaci pomáhali, alebo sa postupnou elimináciou ostatných prebojovali k víťaznému koncu? (sochoking)

S.Kok.i

Neviem prečo, ale od Would You Rather som čakal veľkú nálož krvi a poriadne gore, no ani jedno sa nedostavilo. Vôbec to ale nevadí, pretože namiesto toho som dostal poriadnu dávku napätia a psychického mučenia, a krásne to fungovalo aj bez toho, aby všade striekala krv a padali na zem vnútornosti. Herci to podľa mňa zahrali slušne, každému som ten jeho charakter veril (najviac ma bavili Jeffrey Combs a Jonny Coyne), a konečne je to pre mňa po dlhej dobe horor/thriller, kde sa postavy nechovajú stupídne a pôsobí to  uveriteľne. Uvítal by som kľudne aj o čosi dlhšiu minutáž, ale takto to aspoň malo tempo a nestihol som sa nudiť. Za nejaké pokračovanie by som bol veľmi rád, no to by som chcel po desiatich rokoch asi veľa. 7/10 ()

sNeDy

Velmi zajímavá atmosféra, dobré herecké výkony (jo, jo, u hororu) a pár docela nepříjemných úkolů pro účastníky Hry. Takové Saw pro "intelektuály", u kterého musím obzvláště ocenit konec, který nebyl za každou cenu šokující, ale zase byl o to víc zlý a negativní. ()

warrenur

Celkom slusny psycho-thriller. Zaver som trochu tusil, ale i tak mal tento kusok velmi silnu atmosferu a par nelogickych momentov v spravani sa postav. Kazdopadne odporucam. Silne trojhviezdie. ()

jasanka

Takovéhle uzavřené prostřetí a limitovaný počet osob mám v hororech ráda. Některé scény výborné, některé zbytečná nechuťárná (ale chápu, že to k tomuhle žánru prostě patří). Lepší hororový průměr. 3,5* ()

drozdy1

Tak takovýto horor,který vám zabrnká na nervy mi dlouho chyběl. Výborná hra na psychiku a nečekané zvraty setrvávají celý film a vy splečně s hlavní hrdinkou zažíváte opravdové peklo. Chytré a rafinované hry s hlavními postavy nemají slitování. Konec filmu je také velmi drsný a celkově ve vás snímek zanechá nepříjemnou pachuť. Jo tohle je přesně horor na psychiku Hodnocení:83%. ()

johnymdoe

Buď a nebo?! Co asi měla na kartičce Amy? To se nedovíme, co jsme se dozvěděli je, že někdy je lepší nechtít příliš. Ďábelský a jako vždy výborný Jeffrey Combs. Celé další obsazení dobré a já bych si dal klidně druhý díl. 85%. Jinak samozřejmě to není horor, tohle je psychologický thriller a to s mrazivou hudbou. ()

owwidius

Suhlas, variacia na Saw. A ne ze by to bolo zle, ten napad sedenia pri stole a vyberu bol celkom psycho, ale len chvilu. Dako z toho nedokazali vytrieskat viac a preto si potom pomahaju akcnymi vsuvkami. Skoda. Takisto zaver, veeelmi predvidatelny. V konecnom hodnoteni cisty priemer, neurazi, ale ani nicim extra neprekvapi. [#37/2013] ()

Hapretor

Film na konci vyvolá skvěle pocit, že ten chlápek je naprostý č . . . . , totálně ujetý, zabít málo. Na druhou stranu - všichni účastníci souhlasili. Bohužel nevěděli s čím. Nová zábava pro nechutně bohaté? Po hromadě sobě velmi podobných vyvražďovaček, Saw, naháněček a lekaček, něco trochu nápaditějšího. ()

croxika

Fúha. Ďalší z kúskov, ktoré ma nenechali len tak ľahostajne a nezaujato sedieť. Zobrazený psychický teror + fyzický masaker = kombinácia dvoch pahorkých príchutí, ktoré by ste určite nechceli okúsiť. Veľmi ma zaujal námet, záživnosť celej zápletky a celková hustá atmosféra, kvôli ktorej nemáte ani na sekundu nutkanie film prerušiť. Herci taktiež veľmi slušne zvolení. V mojom prípade sa to rozhodne šplhalo na plný počet, ale nakoniec jednu hviezdičku sťahujem za až príliš priehľadnú predvídateľnosť napredovania krokov v deji. Takmer všetky moje odhady ako sa bude dej vyvíjať a ako skončí sa naplnili, takže preto, inak Would You Rather hodnotím ako veľmi slušný thriller na voľný večer. ()

boul

Would You Rather kill her or kill you? a podobný a zábavný věty co padaly ve filmu se dá dohromady popsat asi jako šílenost.. Celkem svižná hra s trochu bolavým koncem. 80% ()

dj.kouba

Velice příjemné překvapení u filmu, ke kterému jsem se dostal jen náhodou díky Sashe :D. Každopádně celý film jsem byl hodně napjatý a lačný dalších minut... Herecké výkony velice slušné a konec hodně překvapivý. Sám jsem vždy přemýšlel, co bych radši, ale asi člověk neví, dokavaď něco podobného nezažije (ťuk, ťuk, ťuk...:)). ()

Ben Nevis

Největší plus je v realističnosti. Postavy se chovají přesně, jak si představuji, že by se chovaly v reálné situaci. Dialogy nešustí papírem a jdou občas přiblblé jako v životě. Bohužel realističnost ubírá na zábavnosti, protože většina filmu se odehrává v téměř reálném čase. Když se mám po osmé dívat, jak osmá postava dělá totéž, co předchozích sedm, začnu se nudit. Aby film netrval tři hodiny, některé postavy opustí scénu téměř dobrovolně. Pak tu máme externí postavu, která je naprosto zbytečná a na chvíli rozptyluje komorní atmosféru. Konec je však luxusní. ()

figliar

Fakt zvláštna spoločenská hra, ale aj inšpirácia na nasledujúcu párty masochistov. Byt jedným z účastníkov tohto posedenia, neviem čo by som si vybral. Film určite poteší všetkých priaznivcov SAW. ()

Freeky06

- Fiiiha! Prečo som túto brutalitku videla až teraz? Komorná vyvražďovačka, ktorá ma veľmi milo prekvapila.. po mnohých napodobneninách SAW som dostala konečne to čo som chcela. Super atmosféra aj obsadenie. (podčiarkujem Sashu Grey :P) Príjemná rodinná oddychovka s ponaučením. ()

septic

o dost lacinější a mnohém méně zábavnější Cheap Thrills. Jeffrey Combs stejně špatný jako ve všech ostatních filmech po Návratu Re-Animátora. Konec docela vtipný. Sasha jako svinská hráčka tomu dodala šťávu (myslím napsaný charakter i její vizáž). Napínavě to vcelku je a to je tak vše. 45% ()

Raziel_cz

Za málo peněz poměrně dost muziky. Jeffrey Combs jako Jigsaw bez potřeby filozofovat a osm statečných, připravených si pro peníze vrazit žiletku do oka nebo nechat ustřelit prsty petardou. Would You Rather nejvíc dává vzpomenout na první Saw – taky se odehrává v jedné místnosti a taky si tu lidé ubližují. Někdy sami sobě, v těch zábavnějších případech vzájemně. Je to mile zvrácené, pasáže soustředící se na násilí a přestávky s vypsychovanými cahraktery jsou vyvážené a drží to pozornost. A dokonce ani vedlejší linie s doktorem není tak tupá, jak se zpočátku zdá, takže je tenhle film zákonitě lepší než akčnější a explicitnější 13 Sins, operující s prakticky stejným tématem. Jenom ta Sasha Grey je se svým nekontrolovaným projevem mezi zkušenými herci jako pěst na oko. Škoda, že nezůstala u porna. ()

Junys

Iris potřebuje peníze, aby mohla zaplatit bratrovi transplantaci kostní dřeně. A tak se zúčastní hry u jednoho milionáře. Bude to obyčejná hra a nebo něco horšího ? - No hned na začátku my došlo jak to skoční ale to je jedno. Atmosféra perfektní, celou dobu to fungovalo. Herci taky v pohodě ale dám tomu čtyři protože jsem čekal trošku jiný způsob úkolů. ()

Rathalos

Ulala,tak to bola paradna hororova jazda,pri ktorej som sa absolutne nenudil,vyborne herecke vykony,drsne,brutalne,nechcel by som takuto hru hrat a ten koniec ma prekvapil...:-) ()