Výborná klasika. Na tohle se opravdu dá koukat několikrát. Hodnocení: 90%(13.8.2008)

Každého prvního v měsíci vstoupí do Orient baru elegantním krokem svůdný sedmilhář Kristián a v pozici lva salónu oblbuje pečlivě zvolenou obelháváníchtivou dámu. Prožít s tajemným mužem vášnivou noc je snem nejedné dámy, ale první ranní paprsek proměňuje atraktivního Kristiána v nudného úředníka Aloise Nováka, který si zase bude celý měsíc utrhovat jídlo od úst, aby si mohl jednou za měsíc odskočit v nažehleném kostýmu do svého vysněného života.(23.12.2008)

"DÁM VÁM KRISTIÁNA. BYLO TO MÉ JEDINÉ BOHATSTVÍ A VY SI HO TEĎ ODNESETE."(14.1.2012)

Jeden z nejlepších filmů pro pamětníky, nezapomenutelná věta: " Zavřete oči, odcházím, čekám venku: " a moje oblíbená scéna s kapesníčkem na konci.(24.1.2005)

Každý není takový frajer, aby se vyfláknul na život, který ho otravuje, a začal žít podle svých snů. Někdo je takový frajer, že zvládne oba životy najednou.......Ale pěkně to vyčerpává.(4.12.2004)