MA.KI

Neskutečně ploché postavy (zřejmě záměr), ovšem stavět na stereotypech oněch postav a zobrazované společenské vrstvy už snímek nemusel (někdo zde píše, že s nimi nijak nepracuje, jen je potvrzuje, pod což se podepisuju)… ~ Nelze říci, že Don Jon není o ničem, naopak je o hodně podstatném, s pomocí dobrého střihu se snaží reflektovat některé dnes aktuální otázky, nicméně způsobem nezajímavým, laciným, schematizovaným… ~ PS A nejsem pokrytec, taky sleduju porno. Srovnej s Shame, Spread nebo i The Canyons. ()

bourec

Na filmu nejlepší hereckej výkonGordona-Levitta,lepší než jeho výkon za kamerou,co se týče Scarlett,z tý sem hlavně na začátku docela ustříkával,ale jinak veskrze průměr.50%. ()

Streeper

Čekala jsem trapnou romantickou komedii a dočkala jsem se překvapivě skvělé romantické komedie. Film je upřímný a hlavní postava upřímně hovoří o svém životě. Vlastně říká to, co si zřejmě myslí skoro každý chlap, že porno je lepší než reálný sex s pěknou holkou a že i když potkáte tu nejkrásnější, tak vám dojde, že nezáleží na tom, jak vypadá a jaké má tělo, záleží na tom, co nosí v hlavě a jestli se vám odevzdá, tak jako se vy odevzdáte vy. A tak Joseph Gordon-Levitt začne chodit s kráskou Scarlett Johansson, jen proto, aby si uvědomil, že ke spokojenému životu potřebuje skvělou Julianne Moore. ()

wohna

Na tenhle film se prostě musí podívat každej chlap. Je tam vše. Krásnej byt, ještě krásnější auto, porno, sex, posilovna. Co víc si přát? Film se ale netočí jen kolem toho, dobře, porno jo, dost, ale taky kolem toho jak se z Jona stává člověk. Zaujalo to, nezklamalo, ale ani nepřekvapilo. Výtečný Joseph-Gordon Levitt, který film zvládnul jak scénaristicky, tak režijně, tak i herecky. Potenciál Scarlett Johansson byl naplno využit, nic víc po ní nikdo ve filmu ani nemůže chtít. Mě to bohatě stačilo. Pobavil i Tony Danza. Zaujala Julienne Moore. Něco málo ale stejně chybělo. Snad Joseph do budoucna to málo najde a napíše nám něco lepšího, dejme tomu i s podobnou chlapskou tématikou. Nezlobil bych se. ()

C0r0ner

Koukám, že i všichni ostatní uživatelé hodnotí tenhle film lehkým nadprůměrem. Nic jiného se tomu také podle mě nedá dát. Teoreticky tomu není co vytknout, ale zase si člověk po shlédnutí neodnese kdovíjaký zážitek a tak jsou z toho buď tři, nebo čtyři hvězdičky. Na jedno podívání je to fajn, na opakování zbytečnost. 70% ()

necisty

No na to, že to chlapec táhl sám tak to klobouk dolů. Jestli se nepletu, tak ještě u Počátku se mu báli půjčit scénář domů, a on si klidně za 3 roky natočí takový film:). Nadchlo mě to hlavně tématem, které může být i pro někoho tabu a pro někoho hodně blízké (nebudu zacházet do detailů:D). No kdo z mužského obecenstva by mohl říct, že se mu to nelíbilo:)?! Vždy se mi na filmech nelíbí, že mají ženské při sexu zahalené prsa minimálně podprsenkou nebo kolikrát i tričkem - asexuální! Tady se toho nebáli, teda jen v případě Julianne a to fakt nevím jak by do dopadlo, kdyby tu košilku odhodila, bez urážky:). Každopádně sex s ní mi přišel verohodnější než ve většině filmů co jsem viděl. Čerpá Joseph z vlastních zkušeností:)? Má to každopádně i slabé chvilky a možná bych tomu dal 4 hvězdy, ale koncem se to spravilo. Přijde mi, že si hraje na detaily, například jeho sestra celou dobu mlčí, působí hloupě a nakonec prohodí jednu z nejrozumnějších vět filmu. Hodnotím rozhodně z pohledu debutu. ... ČSFD projekce - Černý Most ()

sulimo

Jaktěživ bych nevěřila, že mi Scarlett Johansson dokáže tak strašně znechutit vlastní pohlaví a donutí mě přehodnotit moji blond barvu na palici ze strachu, že mi to fakt vleze na mozek. Tak to by byl nejzásadnější dojem z celýho filmu, ten zbytek lze pak lehko nahradit jakoukoli pornografií a dosáhnout tak daleko lepšího výsledku, což je poněkud smutný. ()

zette

Tomuto filmu jsem rozumel od A az po Zet. A o tom zivot je, mile damy, kazdy chlap, ktery jede ve svych kolejich je u vas sobec, ale uz od vas neni sobecke se snazit nas zmenit... Vyborna Johansson krasne zahrala roli mrchy, ktera si chce chlapecka omotat kolem prstu. Velmi dobry protipol zahrala Julianne Moore. Dobre napsane a zahrane jsou i vedlejsi role, hlavne Jonova rodina, v cele s hysterickou matkou, fotrem zavislym na sledovani americkeho fotbalu a sestra, ktera nepusti mobil z ruky (jeji jedina veta ve filmu, kdy hodnoti bratruv rozchod je super). Libila se mi i posledni zpoved v kostele a jiste pokrytectvi a maly dusevni smysl teto "duchovni operace". Gordon-Levitt je u me jednim z nejlepsich hercu mlade generace a i jeho rezijni prvotinu hodnotim vice nez dobre. Tento film me skutecne bavil a spolecne s filmem 50/50 (kde hral Levitt opet hlavni roli) Dona Jona hodnotim jako nejlepsi americkou komedii za posledni tri roky. Myslim, ze hodnoceni tohoto filmu hodne srazi hodnotici uzivatelky:-)! ()

campix

To se nám to s těmi herci režiséry nějak roztrhl pytel poslední dobou a všechno to jsou velmi zajímavé počiny. Jak Stiller se svým Walterem Mitty, tak Clooney a jeho Památkáři, mají něco do sebe. A třetím do party je Joseph Gordon-Levit a jeho Don Jon o chlápkovi, kterému stačí velmi málo ke štěstí a tím málem je porno. Zajímavá romantika, která se sice tváří velmi netradičně, ale ve skutečnosti je velmi tradiční a najdete zde všechno, co byste u tohoto žánru čekali. Příjemný film, který bohužel nejspíše ale zapadne. ()

Wormboy

Ano, Joseph Gordon-Levitt je sympatak, za normalnych okolnosti. Ako Don Jon mi vsak siel brutalne na nervy, hoci chapem jeho prezentaciu. Rovnako normalne bezproblemova Scarlett Johansson ma tu s nonstop zuvackou v hube, neskutocne iritovala. Film ako taky vsak vobec nie je zly, skor naopak, ale ked dvaja z troch hlavnych predstavitelov nesadnu, lepsie to uz nebude... ()

Pajky3

Tenhle film mě překvapil a po dlouhé době je to film, o kterém nevím, co si myslet. Hlavní hrdina a jeho životní styl je mi vzdálený až to není hezké, takže si k němu nedokážu vytvořit žádný vztah. I přesto, že některá moudra, která zde padnou dokážou člověka překvapit svou nekompromisní pravdivostí. Mě asi nejvíc pobavil krátký film (Tatum-Hathaway). Joseph Gordon-Levitt je sympaťák (ne tak moc v téhle roli), Scarlett je nádherná (to však nepřebije fakt, že je tady její postava nepříjemná) a fakt, že nejlepší ženou je Julianne Moore mi hlava nebere. Jsem rozpolcen, takže hodnotím průměrně. (Student Agency - Říjen 2014) ()

epicek

Hodně povedená oddychová jízda a Gordon-Levitt ukázal, že je schopný na všech frontách ! I never actually touch my cock 'til I find the right clip. ()

Juto

Očarujúca romantická komédia so srdcom a dušou, ktorá vás poteší celých 90 minút a takmer sa nezapotíte. 6/10 ()

Dawon

Asi by se s trochou nadsázky dalo říct, že se vlastně jedná o takový příběh ze života. Chlapi chcou v posteli coury z porna, zatímco slečny by zase rády romantické slaďouše, kteří by se pro ně klidně pustili do křížku s Chuckem Norrisem a ještě by jen tak mimochodem po cestě vyhráli soutěž Mr. Universe. No, jak říkám, s trochou nadsázky... :-) Ono na tom ale možná přece jen něco bude a Gordon-Levitt nám to podává v docela stravitelném balení, ačkoliv musím přiznat, že slečna Johansson tady u mě ztrácí spoustu bodů na žebříčku mých imaginárních přítelkyň. Ikdyž to byl asi tak trochu účel, takže vlastně dobrá práce, Scarlett! ()

WolfR

Odvážné krásné zajímavé nic. Gordon-Levitt se rozhodně nebojí a má u mě velké plus, nicméně příště by to chtělo příště zapamatovatelných momentů, ale i tak silné 4 hvězdy. ()

klida

Jospeh Gordon-Levitt ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a výrobci kolových nápojů přináší instruktážní videofilm "O nebezpečí porna". ()