Katy Perry: Skutečná tvář

• USA Katy Perry: Part of Me (více)

Zůstaňte sami sebou a můžete se stát čímkoli - Katy Perry je toho živoucím důkazem. Poodhalte skutečnou tvář Katy Perry a odkryjte tajemství, jak se z téhle obyčejné Kaliforňanky s velkými sny stala jedna z nejuznávanějších hvězd na světě. „Vyloženě neodolatelný“snímek nabízí příležitost zažít, jak se Katy Perry plnily její teenagerovské touhy. (oficiální text distributora)

Toshiro30

Dokument o tom, jak chudá dívka s hlavou plných snů ke štěstí přišla, aneb všechno je možné, pokud má člověk před sebou pevně daný reálný cíl a jde si za ním. Je to o tom nezoufat si, nebýt negativní, hledat krůček po krůčku cestu k úspěchu. Nevzdávat to při první prohře. Bohužel i sláva má svou odvrácenou stránku a nic není úplně zadarmo. Aby člověk něco získal, musí také něco obětovat. Kate Perry je velmi silná osobnost, která je inspirativní. Její hudba je vynikající, ona sama působí velmi sympaticky a na nic si nehraje. Dokáže své turné prožít naplno, i když je na hranici vyčerpání. Pro fanoušky dělá maximum. Má můj velký obdiv. ()

H4ku11

Takéto veci vôbec nesledujem, ale náhodou som to videl na HBO a nebolo to také zlé ako som čakal. Podobný dokument asi nikdy nebude pre mňa príliš zaujímavý, ale z toho, čo o Katy a jej koncertoch ukázali to bolo fajn. ()

Skarface

1* za hudbu. Jinak : koukám že na csfd se už dává kdejaká píčovina , takže ehm nemohl bych tu mít své video jak paroduju Babicu ? ... Trapaaaaaaaaaaaaas !!!! ()

Stanley619

Já vim, 4 hvězdy, ale hned to vysvětlim. I když nejsem žádný skalní fanoušek Katy Perry, ani tohohle stylu všeobecně, tak dokážu ocenit fakt dobře natočený dokument. Konečně se někdo odhodlal ukázat svůj život superstar bez příkras a jak je vidět, tak je docela smutný. Docela u mě Katy stoupla jako člověk, protože kdo jiný se po koncertě setkává s tolika fanoušky? Někdy tyhle hvězdy nedají skoro ani ten blbej podpis. 74% ()

nessbeal

Nečakal som, že to bude až taká bomba, ale pekne spracovaná kariéra plus začiatky a že to proste nebolo jednoduché. Mladé dievča zo silno katolíckej rodiny, dcéra kazateľa cestuje v mladosti po amerike. Neskôr poznáva svet a začína s hudbou. Vypracuje sa až ku kontraktu s nahrávacou spoločnosťou. A tým sa tento príbeh nekončí. Go Katy! ()

pospech11

Nejde nemít rád Katy Perry, stačí se jen podívat toho co dosáhla a hned vidíte, že se jedná o někoho velmi vyjmečného. Navíc po zhlédnutí tohoto dokumentu pocítíte ke Katy ještě větší sympatie, protože sláva není všechno a kolikrát je i na škodu, přes to všechno si Katy, vždy našla čas na fanoušky a dávala jim pocit štěstí. Za to vše ji patří velké uznání. Doufám, že její kariéra bude nadále stoupat, tak jak doteď. ()

fixaman

Nikdy jsem KP nějak extra neposlouchal. Ale dokument jsem ze zvědavosti stáhl. A můžu říct, že toho rozhodně nelituji. Je to řemeslně zmáknuté na jedničku. Má to spád, pořád se tam něco děje, KP představuje jako sympaťačku (PR složka funguj znamenitě), které v podstatě nelze nefandit. Po čase Vám jí je líto a jak už tady někdo psal, uvědomíte si, jak vyčerpávající povolání to je… Kolik lidí by to zvládlo? Každý den koncert, hodiny tréninku, kostymérny, make-upu… A když máte pár dní volna, trávit X hodin v letadle, aby člověk na chvíli viděl rodinu… Každopádně hodnotím velmi kladně :-) ()

BeranSon

Katy Perry je sexy, krásná, má nádherný hlas a fakt vydařené songy, vlastně je to dokonalá žena a taková moje soukromá bohyně. Tudíž tento dokument jsem uvítal s otevřenou náručí a doslova jsem ho hltal. Je ovšem pravdou, že tvůrci neudělali některé koncerty tak dobré, jak by si jejich hlavní zpěvačka zasloužila, prostě a jednoduše nenašli sílu všechno do sebe zamotat, tak by byl výsledný pocit ještě plnohodnotnější. - 7/10 - ()

Eki

Kdo má rád Katy Perry, tak si to určitě užije. Jen se člověk nesmí stydět a musí se tomu nechat podat. Oceňuji, že v dokumentu jsou i záběry, které bych nečekal. Například vidíme, jak má Katy Perry deprese a že po ránu taky nevypadá zrovna dvakrát dobře. P.S. Ve filmu je i Lady Gaga, která bohužel není vidět a Justin Bieber, který vidět bohužel je. ()

karinakari

Nepatřím mezi fanoušky Katy Perry (samozřejmě pár jejích písní v oblibě mám), ale jednou za čas si ráda pustím podobnou záležitost, abych si rozšířila obzory, a musím přiznat, že mě tenhle dokument bavil víc, než jsem očekávala. Rovněž se jedná o obrovskou mediální reklamu pro umělce, ale tak tyto videa jsou točeny hlavně pro fanoušky, tak co? Nevím, proč ale při sledování dokumentů o slavných si vždy prožiji pár silných okamžiků, kdy mám na krajíčku a tentokrát jich bylo víc než dost. Bylo mi Katy tak neskutečně líto (hlavně při scéně z Brazílie). Dokázala mi, že se řadí do skupiny silných žen, které to v životě nevzdaly a šly si za svým snem, ať mu musely obětovat cokoliv (a to já budu vždycky obdivovat). Taky se mi strašně líbil její vztah k fanouškům a uvědomění si, že bez nich by v životě nebyla na výsluní. Jasně, tady se dá pochybovat, zda to tak opravdu je, ale já jí to zbaštila. Fakt, že pochází z rodiny misionářů, je překvapující. Do zpěvačky, která se proslavila songem I kissed a girl, bych to ani za boha neřekla. Dalším zajímavým zjištěním pro mě bylo, že nejlepší kamarádka Katy Perry není nikdo jiný než Shannon Woodward á la Sabrina z Raising hope. Part of me řadím mezi ty kvalitnější dokumenty o celebritách hlavně díky náladě, kterou si po zhlédnutí odnáším. ()

anitae

Hudba KP se mi docela líbí, holka umí udělat show, a na turné byly i moc pěkné kostýmy. Nevím do jaké míry je tento snímek pravdivý, ale za hudbu je to za 3* PS. otec kazatel je divný8-( ()

bono22vox

Nejsem fanoušek KP, ale musím uznat že má několik opravdu pěkných a povedených písní a především je to velice krásná, vzdělaná, oddaná, věřící, pracovitá holka, která dokázala víc než někteří "slavnější" kolegové... ()

gloomyhorse

Zajímavě zpracované,Dokumentární filmy se dělají hůře ale každý se s tím popere jinak a myslím že s tímto dokumentem se poprali docela slušně..:) ()

dogma97

Zjevně vykalkulované promo na její diskotékový popík pro děti (pochvalná slova od Adele beru jako dohodnutou reciproční zdvořilost). Přes tuto předem danou jednostrannost musím uznat, že je to poskládané relativně pestře. ()

kakyn

Takovej zajímavej "výcuc" u jejího života. Líbí se mi ona i její písničky. Jen tam mohlo být víc lepších záběrů z těch koncertů. ()

subic

Kdyby moje děcko chtělo jít na koncert Katy Perry, tak bych se obětoval. Nevadí mi, takže ani sledování přípravy turné toho co s tím souvisí, mi nevadí. Normálně bych se na to nedíval, nemám rád takové ty nahrané situace pro kameru. Ale tady jsem udělal výjimku. Už to tu zaznělo, taky nejsem fanoušek KP, nicméně její hudba mi nijak zvlášť nevadí, koukat na ni taky nepovažuju za žádnou formu trestu. Na druhou stranu mít 5 písniček z 1 alba na prvním místě v hitparádě, to se nepovedlo ještě nikomu krom Michaela Jacksona. 55% ()