Katy Perry: Skutečná tvář

• USA Katy Perry: Part of Me (více)

Zůstaňte sami sebou a můžete se stát čímkoli - Katy Perry je toho živoucím důkazem. Poodhalte skutečnou tvář Katy Perry a odkryjte tajemství, jak se z téhle obyčejné Kaliforňanky s velkými sny stala jedna z nejuznávanějších hvězd na světě. „Vyloženě neodolatelný“snímek nabízí příležitost zažít, jak se Katy Perry plnily její teenagerovské touhy. (oficiální text distributora)

PlysovyMacko

Katy je na turne a okrem zostrihov z koncertov sa dozvieme o jej prisnej krestanskej vychove a spevackych zaciatkoch, o ktorych hovori v tricku so symbolmi iluminatov. Raz dostane smsku od svojho manzela, ktory sa chce dat rozviest a vtedy ju uvidime plakat a trapit sa, napriek tomu pokracuje v koncertovani. Katy je vykreslena ako pozitivne blaznive dievca, ktore si sklada vlastne piesne a ma podporu rodiny. Nic hlbsie dokument neprezradi. ()

DanielP.

Dokument určitě zajímavý, pohled do jejího tourné a částečně i jejího života je super, jen osobně mi tam chybělo více dynamičnosti z míst kde vystupovala, ale i tak to splnilo mé očekávání. Její tvorbu mám opravdu rád a takovýhle snímek jen potěší. Nechápu, ale co na tom stálo 12mil. dolarů. Trochu předražené řekl bych. ()

papuchalk

Dokument je to průměrný po všech stránkách. Co se týče Perry tak bez mejkapu je přímo obludná. Tady ti pánové v recenzích si asi neuvědomují že to na co se tak rádi koukají je centimetr mejkapu, umělohmotná paruka s pětinásobným objemem, a umělohmotný dvacetinásobný řasy - prostě fejk maska. Co se týče "hudby", naprostej otřes. Ta ženská je chudák, stejně tak jako ty brečící diváci na jejích koncertech. Trosky :) já se na to vlastně díval ze škodolibosti :D ()

Dixieboy

Tento dokument nabízí pohled za pozlátko, za karikaturu, za figurku k pobavení a není na tom nic moc vtipného. Občas je dobré si uvědomit, že si svůj úspěch a slávu dokáží někteří tvrdě vydřít. A myslím, že Katy Perry je jednou z nich. I ona je jen holka, která si jde za svým snem... a pomáhá jí k tomu především talent a odhodlání. Já před ní smekám. ()

Veju007

Je neskutečně vtipný, že úplně stejný film, akorát od Justina Bieber má pouhých 21 %. CSFD je plný pokrytců, co nedokážou zkousnout něčí úspěch. ()

Enzo555

Ničím originálny dokument o ultra vyvinutej dcére kazateľov, ktorá počas svojej prvej kariéry ujúkala kresťanské songy a o tom, ako ťažko prerážala, keď ju viacero štúdií a producentov odmietlo, alebo dalo k ľadu. Všetko vyvrcholí v šťastný koniec (úspech od USA po Tokio)- tvorcovia sa ale snažia nezdôrazňovať, že Kate Hudson 2.0 k nemu došla vďaka tomu a až potom, čo sa začala obliekať ultravulgárne (šľahačkové delá na mieste, kde majú slušné dievčatá hrubé podpsenky) a začala ujúkať ultra kawaii pop o lesbických bozkoch. Plytkosť dokumentu zvýrazňuje použitie len jedného uhlu pohľadu- všetci Katy chvália, chvália, chvália, desiatky koncertov splývajú, rampa vozí Kate na scénu ako cez kopirák, detskí fanúšikovia sa krčia v hystérii, žiadna (seba)kritika. Jedna ★ za propagáciu zdravého body imidžu ()

oSiSko

Môj otec, ktoý zaspí snáď pri všetkom resp. odíde, tak sa ani nepohol, ani sa nepohol a to Katy Perry moc ani nevie, že existuje, také to boo dobré. 100 % ()

belinko

Vzťah s Russellom je trošku prifarbený, aby to bola telenovela, slzičky a emócie mi do dokumentu moc nepasujú, hlavne nie podané takýmto spôsobom, inak fajn - veľmi pekné nakuknutie do smutného života dievčaťa, čo má všetko ()

shi_sha

Má můj obdiv, nejsem zrovna její největší fanoušek, ale takové dokumenty do zákulisí mám ráda. To, co tam prožívá je naprosto šílené a pro mě neuvěřitelné, a navzdory vší té slávě vypadá jako obyčejná sympatická holka. Ještě jednou, má můj obdiv. ()

lilylove

Jsem opravdu hodně velká fanynka Katy Perry takže jsem se na ten film opravdu těšila a rozhodně nezklamal.Ten kdo ale Katy rád nemá at se na to nedívá..... ()

chicotomas

Katy Perry má hezké písničky a docela jsem byl překvapen, že na sebe taky něco řekne (rodiče, rozchod s manželem). Na druhou stranu je to až přehnaně "americké", tzn. popisující Katy jako geniální umělkyni, které všichni kolem přitakávají. V dokumentu nezazní ani jedna kritika na její stranu, všechno je dokonalé, vyumělkované. Ze samotného koncertu je tam záměru po hříchu málo. A nejvíc mě dostali ta děvčata na koncertech. Všimněte si, že 80 procent jejího publika jsou ženy, z čehož většina z nich je teenagerovského věku. Asi zrovna není aktuálně jiná chlapecká kapela / zpěvák v kurzu (s výjimkou Justina Biebera, samozřejmě). ()

sousenk

Nejsem vyloženě fanoušek Katy Perry, ale její písničky mám rád. Poprvé jsem slyšel její „I kissed a girl“, kterou pouštěli neustále na rádiích a od té doby ji mám v playlistu (oblíbené „Part of me“ a „This is how we do“ například :). V hudebním dokumentu/životopisu jde vidět, že i když se z normální bezprostřední holky stala popová hvězda a krásná ženská, tak se z ní nestala nafoukaná dámička, prostě si žije svůj splněný sen. ()

elisabetha

Moc pěkný dokument. Nejen o stinných a světlých stránkách showbusinessu, ale i o samotném umělci - Katy Perry. Samozřejmě, když ji neposloucháte, nejspíše si film tolik neužijete. :) ()

fibur84

Originální pohled do zákulisí úspěchu jedné z nejznámějších zpěvaček současnosti. Od filmu/dokumentu jsem očekával záběry z koncertů a příběh ze začátku této hvězdy, což se beze zbytku splnilo. Od hodnocení 5* jsem upustil kvůli poměrně špatnému zpracování záběrů z koncertu, kdy na mě "nedýchla" ta atmosféra, ale jinak nemám, co vytknout. Film doporučuji ke shlédnutí i těm, co KP nemají rádi. Třeba změníte názor... ()

zorrra

Katy Perry som mala vždy rada, myslím jej songy, naozaj to bolo ako povedala Adele v tomto dokumente- všetky jej pesničky na albumoch sú hity..no a páčilo sa mi, že v tom dokumente nebola len nablýskaná a dokonalá vkuse, ale že ukázala aj svoju normálnu a ľudskú tvár.. ()

neo_ap

Neoznači bych se přímo za fanouška KP. Ale její písně si rád poslechnu. I když poslouchám úplně jinou hudbu. Wide Awake dokonce patří mezi moje velmi oblíbené. Na tento snímek jsem se podíval proto, abych se o Katy něco dozvěděl. Dokument nevypráví strohé informace, naopak. Je plný hudby, rozhovorů, jak s přáteli, tak rodinou. Potažmo fanoušky. Vše je dobře sestříhané, ozvučené a barevné. Takže se na to krásně dívá. Bohužel, nic podstatného se zde člověk nedozví. Taková malá sonda do života Katy Perry, která nám přiblíží její osobnost. Nic víc. Bohužel. 50/100. ()