Katy Perry: Skutečná tvář

• USA Katy Perry: Part of Me (více)

Zůstaňte sami sebou a můžete se stát čímkoli - Katy Perry je toho živoucím důkazem. Poodhalte skutečnou tvář Katy Perry a odkryjte tajemství, jak se z téhle obyčejné Kaliforňanky s velkými sny stala jedna z nejuznávanějších hvězd na světě. „Vyloženě neodolatelný“snímek nabízí příležitost zažít, jak se Katy Perry plnily její teenagerovské touhy. (oficiální text distributora)

gerojmanus

Ani nevím, proč jsem se na to díval, ale musím uznat, že se Katy v tomto dokumentu celkem odlišuje od ostatních popových hvězdiček. Né snad že by nebyla sebevědomá, neměla by ráda pompéznosti, že by nebyla tak trochu crazy a cool, ale asi proto, že v ní zbyla z dětství ta čistá naivita, kterou drtivá většina uměle vytvořených hvězd nemá. ()

lineker

Ano věděl jsem, že nějaká popová diva Katy Perry existuje, ano viděl jsem jakýsi klip kde jezdí na slonovi a krmí lva (nebo naopak ) za neustále do zblbnutí se opakujícího chytlavého refrému připitomělého songu. Měl jsem vždy za to ( nevím proč), že je to britka, nikoliv američanka. To je asi tak vše co jsem před tímto dokumentem (na který jsem samozřejmě narazil čirou náhodou) věděl. Nechce se mně, ale musím přiznat, že dokument mne přinejmenším inspiroval k tomu abych o zpěvačce začal shánět další informace. Jedná se o prototyp amerického snu, dívka z rodiny ortodoxních křesťanů, která do svých "týnejdžerských" let vlastně netuší co je reálný život se všemi svými klady i zápory. Umí však zpívat, je silná i autorsky a má sen. Sen za kterým si dokáže jít navzdory rodičům a výchově, které se jí díky jejich bezmezné víře dostalo. Při samotné cestě na vrchol člověk samozřejmě potřebuje notnou dávku štěstí, kterého se Katy díky vytrvalosti, talentu a po čase i správných lidí dostalo. Samotný život na vrcholu popstárové pyramidy není být lehký, a život mimo podium bez pozlátka, make-upu (na ulici bych se za ní neotočil ), dokáže být i extra krutý. Jistě tak jako vždy, jde o to do jaké míry je dokument autentický a do jaké byli některé záběry dělány pouze pro kameru. Za sebe však mohu říci, že Katy Perry už pro mně nebude uměle vytvořenou zpívající blbkou, ale vcelku sympatickou osobou, která to v životě neměla vždy lehký a svoji cestu na vrchol si musela poctivě vyšlapat. ()

allthistime

Když jste ve stavu nemocných a už vás bolí oči z neustálého koukání do monitoru, vezmete za vděk čímkoli jiným. V nedělní odpoledne to bylo to jediné, na co se dalo jakž takž koukat (buď tohle, nebo vraždy v midsomeru anebo pohádka na ČT1)... a musím říct, že ačkoli Katy Perry není zrovna můj šálek kávy co se hudby týče, tak mi začala být docela sympatická :) Bez obalu zdokumentované všechny slasti a strasti popové hvězdy. ()

ragnar1

Pro každého fanouška Katy povinnost. Geniální písničky jsou doplnovány neskutečně barevným hlasem. V dokumentu můžeme poznat skutečnou tvář zpěvačky, která našla popularitu v celém světě. Celý snímek je vhodně doplněn o jisté historické momenty a o klíčové chvíli kariéry. Mě by se ještě v dokumentu líbily názory hudebních kritiků pro doplnění kvalit samotné Katy, o kterých nemůže být pochyb. Sám jen doufám, že jednou navštívím její koncertní audio-vizuální show. ()