Carrie White je plachá dospívající dívka, která je díky přísné výchově své fanaticky věřící matky totálním outsiderem. Ve škole prožívá hotové peklo – její oblíbenější spolužáci (a hlavně spolužačky) ji neustále šikanují a krutě si ji dobírají. Ale Carrie má tajemství: jednoho dne zjistí, že byla obdařena vzácnou, a zároveň děsivou mocí telekineze. Toto nadání se umocňuje a vymyká kontrole při přílišném nervovém nebo emocionálním vypětí. Postupem času začne své síly využívat proti lidem ve svém okolí, kteří ji ubližují. Příběh vyvrcholí v momentě, kdy je Carrie pozvána na maturitní ples, kde se stane obětí velmi krutého žertíku svých zákeřných spolužáků. Carrie se její skryté schopnosti naprosto vymknou kontrole a všichni, kdo ji znemožnili, dostanou lekci: Pokud si budou hrát s ohněm, spálí se. Změní se studentský večírek v krvavá jatka, nebo vše dopadne úplně jinak? (Forum Film CZ)

maseer2

podle ohlasů jsem čekal totální průser, který se ale vůbec nekoná.. z nové Carrie se vyklubala sympatická oddychová podívaná (v rámci žánru), která nenudí a celkem rychle uteče.. Ch. G. Moretz se s rolí poprala statečně, třebaže do ní díky svému vzhledu příliš nepasuje (na rozdíl od správně psycho-otřesné Sissy Spacek z původní De Palmovy verze).. z mého pohledu rozhodně lepší než zmíněná verze z roku 1976 a spokojené 3* ()

Tommassi3

"Někdy se vážně chováš jako prase, Chris !! Co ti udělala Carrie Whiteová ?? Co ??" Hororový mistr Stephen King jednoznačně patří k mým nejoblíbenějším autorům, mám ho načteného jako málokdo, přesto tady kolem sebe neprskám a neztrapňuju se zhovadilými výkřiky do tmy o zbytečných remacích, jeho prvotinu Carrie jsem četl několikrát, a byť jistě nejde o žádný zázrak v rámci Kingovy bibliografie, a on sám na ni dnes pohlíží s jistým despektem, já mám prostě tuhle stylisticky dost zvláštní povídku z roku 1973 nesmírně rád !! Skutečnost, že Carrie přilákala pozornost filmařů už nejednou, jistě není třeba připomínat, a ačkoliv především takřka čtyřicet let staré výtečné zpracování Briana De Palmy, v němž se zaskvěla Sissy Spacek s Johnem Travoltou, zaslouží větší pozornost, ostatní adaptace jasně dokazují, jak moc si filmoví tvůrci s touto látkou prostě nevědí rady, ačkoliv na jejich obranu on se obecně Stephen King, potažmo jeho knihy, točí jen hodně, hodně těžko !! Stále tvrdím, že jedním z mála filmařů, který v tomto ohledu obstál, je Frank Darabont, což bijáky jako Vykoupení z věznice Shawshank, Zelená míle či silně nedoceněná Mlha z roku 2007 dokonale potvrzují, ačkoliv měl pozici specialisty na kingovské adaptace dost usnadněnou hlavně dík opravdu tragické úrovni ostatních adeptů, a byť se tedy první filmová Carrie v jistém smyslu od svého literárního předobrazu silně odklání, De Palma z toho ještě vychází se ctí !! Nechápu, proč by měli být tvůrci vláčeni blátem právě za tyto odklony od svých inspirací, ačkoliv se totiž považuju za velkého Kingova fanouška, rozhodně si nemyslím, že by mělo vždy jít jen o jakási otrocká převedení ve film, proč by vlastně tvůrci nemohli parafrázovat, a ukazovat tak vlastně divákovi svoji verzi příběhu, pokud ten tak dokonce vyznívá stravitelněji či dokonce lépe než sama inspirace, což se však často nestává, není třeba si nic nalhávat, tyhle úvahy prostě nechápu !! Na druhou stranu by měl právě Brian De Palma skučet v ohních pekelných po boku nebohé Carrie, to on totiž stojí za stvořením mýtu, že se jedná o hororovou povídku, Stephen King psal totiž svou prvotinu především jako rozhněvaný mladý muž a hledající se autor, když vlastně zpracoval příhody dvou různých dívek, jichž byl sám svědkem, ještě když pracoval jako učitel. V Kingově nekonečné fantazii tak vlastně původně obyčejná story, jakých každá střední škola nabízí nespočet, získala velmi silné a krvavé finále, hrdinka totiž vládne, byť tohle slovo berte s rezervou, telekinetickými schopnostmi, nicméně povídka jako taková se ani v nejmenším nesnaží Carrie nějak zásadně démonizovat, King totiž jako bývalý kantor velmi dobře ví, že právě škola může být tím pravým peklem, a že děti často bývají velmi kruté, zajímavé vyjma faktu, že právě toto téma s léty získává na síle a aktuálnosti, jistě je, že právě King motiv zla ztělesněného v dítěti či dětech používá velmi často !! A tak vlastně samotný příběh Carrie pouze mapuje jednu malou velkou tragédii, kdy ušlápnutá vysmívaná dívka vystavená šikaně dostane díky špatnému svědomí spolužačky Sue Snell v podání sympatické Gabrielly Wilde možnost jít na ples po boku školní hvězdy Tommyho Rosse, kterého si zahrál nevýrazný Ansel Elgort, přičemž však tato snaha od počátku páchne nezdarem, kvůli fanatické matce i pomstě Chris Hargensen sexy Portie Doubleday, která na ples nesmí právě v důsledku šikanování Carrie !! Všechny filmové adaptace však naprosto ignorují, že Kingův román se částečně skládá z novinových výstřižků, článků, dokumentů a knihy, které se vlastně k událostem v Chamberlainu vyjadřují zpětně, a nabízí tím tak dokonce několik možných výkladů, přičemž právě tato na první pohled důmyslná struktura zrcadlila pouze Kingovu spisovatelskou nezkušenost, když právě tento přístup platil za šalamounský způsob, jak obsáhnout motivace a hloubku postav, což má nakonec za následek kritiku Carrie De Palmy, která pouze prostřednictvím naprosto lineárního sledu událostí odvypráví příběh plný postav plochých jako hrudník Sissy Spacek, čímž se dostáváme k objasnění pohnutek tvůrců překlápějících snímek do hororové roviny !! I nová Carrie režisérky Piercové vlastně jen kráčí ve stopách De Palmova konceptu, a to včetně citací závěrečné scény, doplnila ji navíc o typickou bolístku dnešní hororové školy, která se prostě neodvažuje svého diváka skutečně ranit a šokovat jinak než přehnanou explicitou, netroufá si snímek vykolejit z těch stereotypních pravidel hororového žánru, což vnímám jako největší slabinu tohoto snímku, protože právě takovou odvahu bych právě od Kimberly Pierce určitě čekal !! Rozebereme-li si jednu z nejzásadnějších scén, v níž Carrie ve školních sprchách bojuje se svou první menstruací a následně se stane terčem posměchu a šikany, pak se v tomto snímku tvůrci důsledně soustředí na záběry nohou a detaily obličejů, při snímání celých postav ukazují dívky ve spodním prádle, přičemž v samotném úvodu snímku divák sleduje jejich hru v bazénu, čímž tedy své postavy prezentují jako čisté a upravené, a samotný účinek objevující se krve postrádá veškerou působivost a dramatičnost, nedosahuje hloubky samotného narušení řádu věcí, když i čistotu a svěžest brutálně naruší právě krev následována strachem Carrie z vlastního těla a motivy hnusu a opovržení ze strany ostatních dívek i učitelky, přičemž právě tyto motivy a symboly hnusu, krve a nečistoty těla, logicky zejména v náboženském smyslu slova, se pak neustále vrací !! Brian De Palma scénu uvádí poeticky pomocí zpomalených záběrů, v kterých se z páry vynořují zcela nahé dívky, což dokonale vystihuje právě onu poetičnost, byť krajně vzhledem k autorovi neobvyklou, v Kingově knize, nicméně nemohu říci, že by mi nějak extrémně vadilo jak moc Kimberly Pierce dodává Carrie odlišný a jakýsi moderní look, proto oceňuji to ozvláštnění dané scény o mobil, čímž se tvůrci odkazují k hodně aktuální kyberšikaně, celý přístup k tématu lze vnímat jako dost odlišný, ona totiž i sama představitelka hlavní role, čím dál krásnější nesmírně nadaná Chloë Grace Moretz v souvislosti s předlohou do snímku příliš nepasuje, na druhou stranu bychom si však měli uvědomit, že šikana rozhodně nemusí souviset s přirozenou krásou, terčem se stávají jedinci nepochopení, tiší, nehýčkaní, kteří prostě nepodléhají trendům, byť by často sami rádi, a to nejen módním, navíc když máte matku obecně považovanou za magora, jste prostě odepsaní, takhle to (dnes) prostě chodí !! Samozřejmě dost dobře rozumím tomu, proč ani De Palma neměl dost odvahy obsadit děvče, které King popisuje jako podsaditou, silnější a s uhry na krku, hýždích a zádech, nicméně nová Carrie Chloe Grace Moretz se sice obléká tragicky, její pleť ani vlasy však nikoho nestraší, a tak se i ten přerod v krásku odrážející i její nově nalezené sebevědomí omezuje pouze na hezčí šaty, byť si je tedy ušije sama, celá tato pasáž tak znovu nedisponuje silou, jakou by mohla !! Nakonec však myslím, že Chloe určitě nezklamala, ačkoliv to samotné finále maličko neustála, byť ne vlastní vinou, jaloví jsou spíš představitelé většiny vedlejších rolí, především zde totiž rozhodně nehledejte žádného nového Travoltu, Ansel Elgort jako Tommy Ross i Alex Russell jako Billy Nolan mě hodně znechutili, výjimku potvrzující pravidlo však představuje fantastická Juliane Moore, musím přiznat, že podobnou roli jsem jí hrozně dlouho přál, jako matka, která paradoxně naprosto dokonale vystihuje Kingovu Carrie, snad jen podstatně starší, její Margaret White rozhodně vnímám jako nejodvážnější a nejzajímavější postavu této nové verze, a rozhodně i její největší klad, naprosto dokonalá sebekontrastní postava tyranky a bolestně milující a pečující matky našeptává, že Carrie by klidně i dnes mohla diváka pořádně posadit na prdel, zvlášť v souvislosti s Kimberly Peirce, která to zvládla syrovým dramatem Kluci nepláčou, filmem, který prostě měl koule, které Carrie fatálně postrádá !! Samozřejmě oceňuji již zmiňovanou snahu nastavení zrcadla době sociálních médií a kyberšikany, které se zde však tvůrci dotýkají opravdu jen zlehounka a pouze jakoby naznačují, komu byl vlastně tento rádoby horor určen, totiž mladým, jimž to poslední léta velmi typické pomrkávání na znalého fanouška, které mě osobně však velmi baví, odkazy a citacemi směrem k De Palmově verzi nemůže říct vůbec nic !! Právě tyto odkazy mě však znovu utvrzují v přesvědčení, že filmoví tvůrci prostě neví, co si s Carrie počít, zvláště když se často chápou motivů, jimž zřejmě příliš nerozumí nebo je ani nezkoumají ve snaze vykrást jich z knihy co nejvíce, a opakují tak pouze De Palmovy chyby hororové stylizace, což dokládá například báseň, kterou Carrie napsala !! V knize se o ní zmiňuje profesor angličtiny, který se jmenuje Edwin King !! ;) V De Palmově verzi báseň napsal sám Tommy Ross, tentokrát má jít o oblíbenou báseň Carrie, v obou případech se tento motiv však zdá být naprosto zbytečný na rozdíl od knihy, kde prohlubuje Carriin charakter !! Ačkoliv se tedy nová Carrie, jejíž potenciál nechal Roberto Aguirre-Sacasa svým slabým scénářem neuvěřitelně vykrvácet, stává pouze jakousi cestou k tomu očekávanému finálnímu masakru po vzoru většiny nových hororů, rozhodně se nedá mluvit vyloženě o špatném filmu, ten totiž díky výborné režii Kimberly Pierce i tradičně parádnímu soundtracku Marca Beltramiho postrádá jakákoliv hluchá místa, oproti původnímu nesmírně sugestivnímu a syrovému De Palmovu snímku působí velmi svižně a divákům neznalým Kingovy předlohy či De Palmovy verze se musí líbit !! Mě osobně dost mrzí, že právě v tom finále se tvůrci Kingově knize i De Palmovu kousku vlastně vysmívají, když totiž tu závěrečnou řežbu jako od Anděla pomsty ani omylem nelze vnímat jako prasknutí nervů pod tíhou hormonů a šikany, ani jako rozpad osobnosti deptané dívky, ale jedině jako její naprosto promyšlenou pomstu, navíc scénář tím, že Carrie ušetří těhotnou Sue, pohřbívá další krutý vtip Kingovy knihy i sociální přesah v podobě facky divákovi naznačující, kdo vlastně tohle monstrum stvořil, a definitivně snímek činí něčím naprosto odlišným knižnímu předobrazu, byť tedy tenhle posun směrem k x-manovské stylizaci má jistá opodstatnění.. Nakonec se tedy zdá, že Kimberly Pierce prostě jen podlehla představám producentů !! () (méně) (více)

BoPo odpad!

Dievča, ktoré dokáže dýchať len pusou, dostalo prvú menštruáciu. Iné dievčatá ju šikanujú a má jebnutú matku. Chúďa vyšpúlené. Nakoniec jej z toho v hlave pukne cievka a už len imituje kapra na suchu. V časoch keď menštruácia bola spoločenské tabu, tak film mohol vystrašiť slušných kresťanov. Ale dnes? Každá druhá pubina pri ceste mestskou hromadnou dopravou hlási, bez ostychu a hlasovej umiernenosti, do mobilu: "Ty vole, dostala som krámy." Takže téma mimo, herci mimo a scenár na dvoch A4. ()

GeusX

První dojem? Zklamání. Na první pohled, čekáte-li horor, je to velká slabota. Finálových pěkných pár děsuplných minut na ktreré se celý film čeká. Z druhého pohledu, s ohledem na předlohu, to v podstatě přespříliš hororové být ani nemělo, spíš více drama. Prostě King. Ale přece jen mohlo být gradování atmosféry lépe vystupňované. Slabší průměr. Nedivil bych se, kdyby bylo zdejší hodnocení i nižší. Musím se mrknout na původní verzi-jak na mne zapůsobí dnes... ()

Litsarch

Slyšel jsem jen samou kritiku jak je to nic moc, tuctové, nezáživné, nijaké. A ono ani ne. Originál je originál, skvělý až báječný, ale tento remake není pro mne ani trochu zklamání. Naopak, jsem nadšen! Ano, je to mainstreamové. Není to tak "underground" jako originál, ale má to pro mne dosti kvalit. Kritizovaná Chloë mi do role Carrie sedla. V některých situacích více než Sissy Spacek, v některých méně, ale celkově si na ní nemohu stěžovat, jelikož při, pro mne, hlavní scéně na plese a poté celou dobu než se dostala domů, hrála opravdu skvěle a byla radost se dívat, jak s ní hrají všelijaké emoce. Jak je hraje. Bylo v tom vše od lítosti, ublíženosti, přes smíření se se skutečností, až po nervové zhroucení a následný hněv. Na všechno a na všechny. Bez, až na dvě vyjímky, slitování. Brutální likvidace všech, co se jí celou dobu smáli, týrali jí, ubližovali. Nutno ale uznat, že jinak nijak moc nevynikala, i když několik světlých vyjímek tam bylo. Tím ale vůbec neříkám, že hrála špatně! Líbila se mi, jak se v ní pere nenávist a zároveň láska ke své tyranské, a přitom milující, matce. A Julianne Moore? Safra, skvěle zahraná role fanatické matky. Někdo by se mohl v její roli šťourat a určitě by chyby našel, ale já jsem nechtěl a jen si její roli užíval. Musím také uznat, že některé scény byly trochu "přitažené za vlasy". Hlavně až kultovní scéna z originálu ve sprše zde působila jako méně kvalitní sestra, která nemá takovou atmosféru, dynamičnost a sílu, ale i tak se na ní nekoukalo špatně a dokázala zaujmout. Nemohu říci, že by se mi z nějaké scény přímo "otevírala kudla v kapse". Co se efektů týká, tak jsem víceméně spokojen. Ano, některé by sice mohly býti trochu dotažené v detailech, ale to už by bylo prostě hnidopišství a hnidopichů se mezi diváky najde u tohoto filmu kvanta. Stejně jako originál je Carrie (2013) drama o šikanované holce, která k tomu zažívá trauma doma od fanatické matky, kterou ale přeci jen má moc ráda, a když je zrazena v okamžiku, kdy už myslí, že to s ní lidé myslí dobře (což také Tommy a Sue mysleli), tak se prostě nase*e a to tak, že safra dost. Atmosféru to má, dynamiku scén také, scénář víceméně věrně kopíruje originál. Mohl bych hledat chyby, které by snímek potopil, ale proč, když jsem se u něho bavil a po jeho konci jsem nelitoval času u něj? Byl bych pokrytec. Proto palec nahoru, čtyři hvězdičky pro mě zaslouženě a ještě jednu navíc na protest proti, pro mě, nízkému hodnocení. ()

JohnCZ

Na Carrie jsem se hodně těšil a to zejména kvůli obsazení. Předlohu jsem nečetl a film neviděl, přesto je ale Carrie dost známé dílo na to, abych nevěděl, jak se bude příběh vyvíjet. Už od začátku si film dost umně utváří atmosféru a středoškolské prostředí se skvěle odráží na dnešní době. Julianne je správně děsivě cáklá, Chloë hraje skvěle a i když jsem ji roli ošklivého ublíženého kačátka moc nevěřil (na to je moc hezká), tak mě bavila sledovat postupná gradace a těšil jsem se na moment, kdy všechno bouchne. SPOILER! Bohužel závěrečnej masakr mě ani trochu nepřesvědčil, dle mého názoru měla postava Carrie vypadat přinejmenším nasraně, vztekle a rozpoutat hotové peklo - prostě jednat v afektu. Ty démonické pomstychtivé pohledy fakt ne-e. ()

cjmafia

Silné tři hvězdy. Určitě bych řekl, že se jedná o velmi povedený remake, ale na originál prostě nemá a proto nemůžu dát vice hvězd. Je škoda, že se remake nevydal svou vlastní cestou a původní film kopíruje opravdu hodně, ale pár změn se také najde. Trošku zamrzí, že konečný masakr není masakrem takovým, jaký by si hororový fanoušek přál. Možná příště. 6,5/10. ()

Lyli

Dost ploché vykreslení velké noci malé Carrie. Ples byl pojatý chabě. Bylo to takové frrr, frrr, a konec. Celkově to nedalo šanci, aby se mi snímek dostal pod kůži. Ještě bych pobrala, že úmysly hovádek na střední škole jsou řízené hormony, proto nedávají smysl, a tak nemá význam ho hledat...jen bych ocenila, kdyby to byla aspoň pořádná řežba. Mno, nejvíc děsivá byla matka....tohle bych doma nechtěla. ()

joehot

Nejzbytečnější film poslední doby. Paradoxně to neznamená, že je nejméně koukatelný. Na novou Carrie se naopak kouká místy docela dobře, tvůrci však udělali chybu v tom, že raději remakovali De Palmovu verzi, než aby znovu zadaptovali Kingův román. Podobností mezi oběma filmy je hrozně moc, rozdíly mezi těmito verzemi, mezi nimiž je šestatřicetiletý odstup, by mohly symbolizovat i rozdíly mezi dobami svého vzniku. (Explicita násilí x nahoty, zaměření se na Carrieinu školu x vztah s matkou, posun z šikany do vo kyberšikany, atd.). Nová Carrie má dva ohromné klady - Kinga a Julianne Moore. Čekal jsme však nějaký kontrast mezi tím, kdy stejnou látku natočil muž a kdy ji o 36 let později natočila žena, nenacházel jsem takřka žádný. Škoda. ()

corpsy

Carrie je len jedna. A predpokladám, že to bude tá, ktorú vo svojich stránkach popísal Stephen King. Prvý filmový prepis ovplýval atmosférou, dobrými hereckými výkonmi, v podaní hlavne budúcich filmových hviezd a aktuálnosťou onej danej doby. A vlastne tieto vlastnosti patria aj tomuto remaku, ktorý je práve tým príkladom opakovania sa , ktoré nikdy neomrzí, teda ak majú takú zostavu filmových tvorcov a hercov, ako CARRIE 2013. ()

Ajinka126

Asi už mám pokřivený vkus, anebo se mi ten film hodil do mé "násilné" nálady. Ať tak či tak, líbilo se mi to. A ne jen kvůli úchvatné Chloe. Když jsem viděla, že dělají novou filmovou adaptaci Kingovy knihy věděla jsem, že to musím vidět. Líbila se mi ta teenagerská atmosféra, která se nakonec zvrhne v krvavou lázeň. Někdy, když vidím ty hloupé a otravné mladistvé filmy, v duchu si představuji, že takhle skončí. Konečně se mi to vyplnilo! :). A jinak v původní Carrie ze 76 si střihl roli i John Travolta! ()

paulieM

Hodně slabý. Carrie by měla postupně gradovat a při scéně s plesem ohromit, tak jsou prostě kniha a scénář postaveny. Co jsem viděl byly nepovedené scény, kladený důraz na často nepříliš podstatné věci a celkově byla Carrie i její matka (byť zahrána Mooreovou skvěle) vybarveny mírně v odlišném světle, než by bylo funkčně zapotřebí. Navíc se mi zdálo, že spousta věcí zůstala v průběhu i na konci filmu nedovysvětlena. Závěrečná scéna na bále, i poté v domě nebyla ničím zvláštní, málo temná a vůbec ne strašidelná. Nadto mi přišla Chloe mírně nevyhovující pro tuhle roli, přestože ji mám celkem rád, byla tu až moc hezká a tudíž její všeobecné vnímání od ostatních v dnešním světě teenagerů nepochopitelné. Byl to zbytečný film a jediný co jsem si z kina odnesl bylo...vlastně jsem si neodnesl nic. ()

Astaroth12

Niekto v Hollywoode nemal čo robiť, tak si listoval vo svojej filmotéke a zbadá film Carrie z roku 1976 a už to mám urobíme remake. Aspoň nemusíme nič vymýšľať. Bude sa odohrávať v súčasnosti a Carrie bude hrať sympatická herečka a rolu matky dáme známej herečke, musí tam byt aj niekoľko trikov aby to malo aspoň nejakú úroveň a hľa film je na svete. Nevadí že je to verná kópia originálu, to je skoro 40 rokov od originálu a tak si to nebude nikto pamatat .Ale pamatáme .Neviem čo je na tomto filme horor, podla mňa to je dráma s prvkami thrilleru. Pomaly 70 minút som sa nudil a ta scénka na plese už som čakal , že konečne niečo príde a nič. Ako som písal pred tím Grace Moretz je sympatická herečka a hrať určite vie, ale tu ma vôbec nepresvedčila. J.Moore ako fanatička bola pôsobivá aj keď v tejto roli sa nedá ani čo pokaziť. Myslel som si, že aj keď je to remake tak tvorcovia vymyslia niečo iné od originálu, ale nie. Škoda, len za slabé 3*. ()

Marsik

A mě se to líbilo! Rozhodně více než originál se Sissi Spacek (ten jsem ani neokomentoval a nehodnotil). Chloë Grace Moretz podala dle mého velmi dobrý výkon a zakřiknutou Carrie jsem ji věřil v každé scéně. Ta holka je fakt dobrá! Do 70. minuty se sice nic pořádného nedělo, ale i tak mě to nenudilo. Závěrečných 20 minut (po vylití býčí krve na hlavu), kdy sledujeme přeměnu šikanované Carrie na Carrie zabijáka, bylo dobře zmáknutých. Hlavně po technické stránce (triky, střihy, apod.) Zkrátka jsem nebyl zklamán. 70% ()

ConanVJ

Předem musím napsat, že tato Carrie je moje první a tak nevím jaké jsou ty předchozí, které zde všichni porovnávají. Když jsem si pouštěl tento film, tak jsem nevěděl do čeho jdu. Film je spíš drama s trochou hororu (hlavně na konci). Příběh dívky, která nezapadá do společnosti studentů, je pěkně natočený. Je to spíš pro současnou mládež, která by se mohla s prostředím ztotožnit. Nevím do jaké míry by dívka měla být ošklivá, ale mě přijde, že to Chloe zahrála pěkně. Julianne Moore jako nábožensky pošahaná matka luxus. Celkově bych obsazení viděl povedené. Příběh je celkem jednoduchý a i konec se dá vytušit. Efekty jsou pěkné a udba taky ujde. Já se u filmu bavil a dávám mu 80% :) ()

PauloZ

Tak to dopadne, když si člověk pustí horor, ale překvapí ho přeslazená emo fantasy duchařina. Nechci ale Peircovi křivdit, s tím koncem si pravda pohrál na prudko. Jenže 15 minut šalovačky to nemůže zachránit. 3/4 filmu je jak vystřižených z Taková normální holka, jenom místama trošku přiostřujem abysme v závěru všechny ne/zaslouženě pohřbili. A ani ten jediný dobrák, co dostal kýblem, nakonec nesmočil. :-/ ()

DEXTER099

Carrie je sice v USA asi oblíbený příběh,ale mě to nějak nesedlo.Matně vím,že jsem viděl i tu starší verzi,ale co se týče této,tak Chloë je fajn a i Julianne Moore je dobře vypsichovaná,ale to nestačí.Za mě tedy celkově 40% a dvě hvězdy. ()

Návrat Kingových zombie zvířátek

Návrat Kingových zombie zvířátek