Zvonilka: Tajemství křídel

Tinker Bell and the Mysterious Winter Woods

Cililing a tajomstvo krídiel

Animovaný / Rodinný

USA, 2012, 72 min

Jo jo jasně, je to určený hlavně pro děti a hlavně pro malý holčičky, který budou chtít bejt jako Zvonilka, ale mě to taky přišlo super :-D Doufám, že seženu i ty další díly :-)(25.1.2015)

Okouzlující čarukrásná fantasy, kde je roztomilost vyvedena k dokonalosti. Barbienovské víly, zajíčci z Bambiho, příroda, hra barev, třpyt, záře, dojetí, divacké pohlazení a protipól většiny současných animovaných filmů světa. Tinker Bell: Secret of the Wings je tou nejryzejší a opravdovou pohádkou jakou bych se nebál pustit dětem a nebo jako terapii v nápravných zařízeních. Tolik čistoty a něhy už pravděpodobně v animovaném filmu jen tak jinde neuvidíte. Skvělá animace, s kterou se piplají armády (zde indických) animátorů, kde za každým záběrem je vidět proč je Disney král animovaných pohádek.(31.10.2012)

Upside down, dá se říct, pro nejmenší. Máte dva světy - zimní a letní, přičemz postavy z jednoho nepřežijí dlouhodobě v tom druhém a tudíž mají zakázano protilehlý svět navštěvovat. Jenže Zvonilka je zvědavá a navíc zjistí, že má tam naproti sestru, prostě Upside down bez romantické linky, a ke všemu není tahle Zvonilka ani tak moc cukrkandelová, jak jsem se z počátku nejen podle přebalu bála. Na kocovinu ideální záplata. 60%(18.3.2013)

Ano, je to epický. Ano, byl jsem zkouřenej..(12.9.2013)

Popravdě, co světoborného chcete čekat od disney produkce. Příznivci animáků vypnou mozek a v klidu si užijí celkem povedenou animaci a nenáročný příběh. Mladší diváctvo bude jistě uchváceno vykreslením jak hlavních postav, tak i letních a zimních krajin a jistě si oblíbí i "hlavní postavy".(2.11.2013)

• - Keď sú Zvonilka a jej sestra blízko seba, tak im krídielka nesvetielkujú, až keď sa vzájomne priblížia, prípadne dotknú. Ale keď Zvonilka prejde prvýkrát hranicu Zimolesa, tak jej krídielka svietia, aj keď je jej sestra vo väčšej vzdialenosti. (misterz)