Zvonilka: Tajemství křídel

Tinker Bell and the Mysterious Winter Woods

Cililing a tajomstvo krídiel

Animovaný / Rodinný

USA, 2012, 72 min

Určeno převážně pro ty skutečně nejmenší, naštěstí se však nejedná o hloupou pohádku a i rodiče jí se svými ratolestmi přežijí ve zdraví.(20.3.2013)

Většinou píšu zbytečně dlouhé popisy, zde bych se omezil pouze na: Naprostá náááádhera pro menší. Moje první Tinker Bell :) 85%(17.12.2012)

Okouzlující čarukrásná fantasy, kde je roztomilost vyvedena k dokonalosti. Barbienovské víly, zajíčci z Bambiho, příroda, hra barev, třpyt, záře, dojetí, divacké pohlazení a protipól většiny současných animovaných filmů světa. Tinker Bell: Secret of the Wings je tou nejryzejší a opravdovou pohádkou jakou bych se nebál pustit dětem a nebo jako terapii v nápravných zařízeních. Tolik čistoty a něhy už pravděpodobně v animovaném filmu jen tak jinde neuvidíte. Skvělá animace, s kterou se piplají armády (zde indických) animátorů, kde za každým záběrem je vidět proč je Disney král animovaných pohádek.(31.10.2012)

Jo jo jasně, je to určený hlavně pro děti a hlavně pro malý holčičky, který budou chtít bejt jako Zvonilka, ale mě to taky přišlo super :-D Doufám, že seženu i ty další díly :-)(25.1.2015)

Mnoho jsem neočekával ale nakonec jsem byl mile překvapen. Je to docela milá a příjemná pohádka, a Modrovločka mi docela připomínala Elsu z Ledového království.(24.11.2014)