Zvonilka: Tajemství křídel

Tinker Bell and the Mysterious Winter Woods

Cililing a tajomstvo krídiel

Animovaný / Rodinný

USA, 2012, 72 min

Většinou píšu zbytečně dlouhé popisy, zde bych se omezil pouze na: Naprostá náááádhera pro menší. Moje první Tinker Bell :) 85%(17.12.2012)

Na první pohled jsem se zamiloval do prostředí a vše kolem, se mně zdálo úžasné. Tohle je úžasná pohádka, která by měla bavit kohokoliv, jakkoliv je starý. Příjemný příběh a sympatické postavy na obou stranách. Po filmovém prožitku, ve mně panovala spokojenost a rozhodně byl hned den ještě příjemnějším.(2.12.2012)

Nádherný animák určený ryze pro dětské publikum, bez krvelačných záporáků, lekaček a podobných věcí. Důležitý je určitě i fakt, že bez problémů zabaví i dospělého diváka. Jak 2D, tak hlavně 3D verzi doporučuji.(30.6.2014)

Původně jsem chtěl hodnotit 3*, protože je to pohádka pro menší publikum, žádné výrazné vtípky, žádná inovace a nic čím by to bylo nějak ojedinělé. Jenže to celé působí opravdu hrozně hezky, není to najivní, má to pěkné postavy, pěkné zpracování a ve výsledu je to strašně milý, upřímný a pozitivní animák. Je to přesně mezi 3* a 4*, ale spíš to nadhodnotím. Působí to na mě podobně hřejivě, jako staré kreslené filmy.(14.2.2013)

Průměrná přihlouplá pohádka pro děti (opravdu pro děti, je to cítit z prvního záběru, jinak bych musela ještě o hvězdičku ubrat), která pro mě byla relativně přijatelnou kulisou pro jiné aktivity. Akorát protestuju proti prznění mozků malých dětí - po zhlédnutí téhle věci si budou myslet, že když dají svoje morče na týden do mrazáku, tak bude po vytažení hravé, veselé a živé. 45%(18.9.2013)