Zvonilka: Tajemství křídel

Tinker Bell and the Mysterious Winter Woods

Cililing a tajomstvo krídiel

Animovaný / Rodinný

USA, 2012, 72 min

Nádherná animovaná fantasy pohádka. Ze Zvonilkovských filmů určitě nejlepší díl, pomalu asi začínám vílí sérii propadat. Vše bylo tak kouzelně milé a třpytivé, nechala jsem se unášet dokonalou animací a krásným příběhem. Těším se, až Zvonilku jednou pustím svým dětem.(19.11.2012)

Upside down, dá se říct, pro nejmenší. Máte dva světy - zimní a letní, přičemz postavy z jednoho nepřežijí dlouhodobě v tom druhém a tudíž mají zakázano protilehlý svět navštěvovat. Jenže Zvonilka je zvědavá a navíc zjistí, že má tam naproti sestru, prostě Upside down bez romantické linky, a ke všemu není tahle Zvonilka ani tak moc cukrkandelová, jak jsem se z počátku nejen podle přebalu bála. Na kocovinu ideální záplata. 60%(18.3.2013)

Radost na to pohledět! Skutečně jsem si to užila a musím říct, že víc takových pohádek s jednoduchou angličtinou.. aspoň mám, kde procvičovat :).(1.3.2013)

Popravdě, co světoborného chcete čekat od disney produkce. Příznivci animáků vypnou mozek a v klidu si užijí celkem povedenou animaci a nenáročný příběh. Mladší diváctvo bude jistě uchváceno vykreslením jak hlavních postav, tak i letních a zimních krajin a jistě si oblíbí i "hlavní postavy".(2.11.2013)

Ano, takhle si představuju animovanou fantasy pohádku. Žádná překombinovanost, žádná křeč a hlavně žádné otravně infantilní postavy. Série o Zvonilce zkrátka vládne a doufám, že bude vládnout ještě hodně dlouho.(7.11.2012)

• - Keď sú Zvonilka a jej sestra blízko seba, tak im krídielka nesvetielkujú, až keď sa vzájomne priblížia, prípadne dotknú. Ale keď Zvonilka prejde prvýkrát hranicu Zimolesa, tak jej krídielka svietia, aj keď je jej sestra vo väčšej vzdialenosti. (misterz)

• - Když Zvonilka poprvé vkročí do Zimolesa, udělá do něj jen krok, takže je jen pár centimetrů za hranicí. V dalším záběru je ale o několik metrů dál. (LindaKola)