Zvonilka: Tajemství křídel

Tinker Bell and the Mysterious Winter Woods

Cililing a tajomstvo krídiel

Animovaný / Rodinný

USA, 2012, 72 min

Většinou píšu zbytečně dlouhé popisy, zde bych se omezil pouze na: Naprostá náááádhera pro menší. Moje první Tinker Bell :) 85%(17.12.2012)

Na první pohled jsem se zamiloval do prostředí a vše kolem, se mně zdálo úžasné. Tohle je úžasná pohádka, která by měla bavit kohokoliv, jakkoliv je starý. Příjemný příběh a sympatické postavy na obou stranách. Po filmovém prožitku, ve mně panovala spokojenost a rozhodně byl hned den ještě příjemnějším.(2.12.2012)

Upside down, dá se říct, pro nejmenší. Máte dva světy - zimní a letní, přičemz postavy z jednoho nepřežijí dlouhodobě v tom druhém a tudíž mají zakázano protilehlý svět navštěvovat. Jenže Zvonilka je zvědavá a navíc zjistí, že má tam naproti sestru, prostě Upside down bez romantické linky, a ke všemu není tahle Zvonilka ani tak moc cukrkandelová, jak jsem se z počátku nejen podle přebalu bála. Na kocovinu ideální záplata. 60%(18.3.2013)

No že by se mi chtělo do animáku s vílama, to teda ne. Ale nějak (i díky místnímu vysokému hodnocení) jsem se přesvědčil a rozhodně nelituji. Je to jednoduchej, ale zároveň v tom nejlepším smyslu slova kouzelnej film, plnej pozitivních vibrací. V rámci žánru je to bomba.(1.3.2013)

Zvonilka je klasický filmeček pro menší, především pro dívky... Ale i mě se to tak nějak líbilo :) ... HODNOCENÍ: 62% (3*) (24.7.2013)

• - Když Zvonilka poprvé vkročí do Zimolesa, udělá do něj jen krok, takže je jen pár centimetrů za hranicí. V dalším záběru je ale o několik metrů dál. (LindaKola)

• - Keď sú Zvonilka a jej sestra blízko seba, tak im krídielka nesvetielkujú, až keď sa vzájomne priblížia, prípadne dotknú. Ale keď Zvonilka prejde prvýkrát hranicu Zimolesa, tak jej krídielka svietia, aj keď je jej sestra vo väčšej vzdialenosti. (misterz)