Třicátník Jacky Bonnot je talentovaný kuchař a ctitel velkého kuchařského umění. Sní o úspěchu a o tom, že si jednoho dne otevře vlastní restauraci. Finanční situace jej nutí přijímat podřadné práce, které si však není schopen udržet. Život se mu změní ve chvíli, kdy mu cestu zkříží slavný šéfkuchař Alexandre Lagarde. Zavedenou pozici Alexandra Lagarde totiž ohrožuje finanční skupina vlastnící síť jeho restaurací… (oficiální text distributora)

girasollle

Nenáročná francouzská oddychovka taková, jak má být... Na tyhle sympaticky pohodové francouzské komedie se vždy ráda podívám. Oui, šéfe na ***. ()

zodiak217

Nuž, pozrime sa na klady tohto filmu. V hlavnej úlohe gastronómia a skvelý Jean Reno, ten môže hrať aj hovoriaci zemiak a stále to bude skvelé a bude to priťahovať pozornosť. Na druhej strane však takmer žiadna hudba, nulový humor, nulová iskra a nezaujímavý Michael Youn, ktorý bol doslova fádny. Tento film je opäť raz ťažký priemer, ktorý som si pozrel zo zvedavosti, lebo mám rád filmy o jedle, no čakal som, že to bude mať aspoň iskru ako napríklad zfilmovaná verzia šou s Pohlreichom Áno, šéfe! To by mohli sfilmovať a zaručene by to bolo vtipnejšie ako tento priemerný pokus zaujať masové spektrum európskeho diváka. Pochybujem totiž, že za morom by to vzbudilo nejaký ohlas. Pozitív strašne málo a negatív mnoho. Pre túto francúzsku snímku je vlastne kompliment, že ju radím do priemeru. ()

Ace.A.T.L.

Film na odreagování a sem tam na pousmání. Nic co by urazilo. Určitě to je takovej pohodovej průměr komedií. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

MiniRecenze

Zde není co tak rozepisovat. Francouzská produkce nám předvádí lehčí komediální jednohubku, která vám zpříjemní nějakou tu chvíli nudy. Čeká na vás příjemné herecké obsazení, které vás bude provázet po celou dobu. V jednom Vás zklamu i přes všechny tyto klady se na film budete po druhé dívat už s obtížemi, ale pokud máte rádi seriály a pořady o vaření, tak budete potěšeni. ODDECH!!! ()

MorraEddie

Rozhodně jedna z těch lepších francouzských komedií. Nemohu říct,že bych se snad u filmu válel smíchy,to opravdu ne,ale Jean Reno s Michaelem Younem vytvořili příjemnou ústřední dvojku,která nás provede celým filmem. Kuchařskou tématiku ve filmech nemám moc rád,ale v tomto případě mi hlavní chod vyloženě sedl. 65% ()

Figuska

Gurmety tahle francouzská komedie určitě nezklame. Nečekala jsem obrovské pobavení, ale užívala jsem si francouzskou kuchyni očima, stejně tak jako Jeana Reno a bylo mi fajn. Navíc molekulární gastronomie je pro mě nový pojem, s kterým se určitě pokusím seznámit na "vlastní chut". ()

ludovit14

Strašne veľa nudných pasáži.Film Oui, šéfe!ktorý, sa podľa môjho názoru vôbec nevydaril. So scenárom, čo dušu mučí- nudou, ktorej sa mozog búri. HOD:40%.Škoda času!PS:Jean Reno je ,už dávno za zenitom! ()

tchempi

Dílko stejně instantní jako kuchyně, kterou kritizuje. Film prakticky nemá žádný smysluplný děj, je to jen sled více či méně nereálných náhod. Největší tragédií je ale hlavní (mladý) protagonista. Jak s ním má divák sympatizovat a držet mu palce, když je to vlastně prudič a kverulant. Vůbec se nedivím, že dostane tolikrát padáka, já bych ho rovnou zastřelil. Když k tomu přičteme, že jej hraje rovněž nesympatický herec, je na průšvih zaděláno. Vrcholem absurdity filmu je, že s tímto protivným skrčkem sdílí život a lože o hlavu větší nádherná ženská. Jean Reno, byť stárnoucí, je v poho, ale ten bohužel film nezachrání. ()

Mery235

...prijemna oddychovka, obcas som sa zasmiala, no myslim, ze raz stacilo... hoci na niektore sceny asi nezabudnem, Michael Youn ma dostal na plnej ciare... vie, ako pobavit :) ()

czema

JO, taková odpočinková komedie. Nechápu ty co dali 1* nebo 2*. Dívají se na to z toho důvodu že tam hraje Jean Reno a myslej bůh ví co. Mě se to líbilo. Vám už se nelíbit moje magická kuchyň? Borca sem nepobral s těma petriho miskama. ()

LencaN

Možná jsem byla tak natěšená, že jsem z filmu pak byla až trochu zklamaná. Námět je zajímavý a prostředí restaurací (navíc těch francouzských) je jako stvořené pro komedie, které můžou pořádně zahřát u srdce a poškádlit naše chuťové pohárky a oči. Ale tady se tak moc nedělo. Ani linka lásky mě moc nenadchla. Možná mi trochu vadilo, jakého ze sebe Michael Youn dělal šaška, až chvílemi působil jako padlý na hlavu, takže jsem mu jeho ambice dostat se do nějaké dobré kuchyně bohužel nevěřila. Ani to nebylo tak vtipné, jak by mohlo. ()

Merenre

Kuchařské filmy bývají absolutně debilní. Snaží se svézt na vlně gastroteroru, která nám už skoro dvacet let cpe pod rypák jeden kucharský porad za druhým - od českého ano, šéfe po všelijaké pekelné kuchyně a nevim co. Tento film je nudný a vynucený, chybí mu jakýkoli humor, ale nelze v něm hledat ani drama nebo romantiku. Uniká mi důvod jeho vzniku, kromě toho nejprvoplánovějšího. Divím se, že se Reno chytil na neco takového. ()

zero_zelo

placání do kolen neproběhlo, i když občasný chvilky francouzskýho humoru proběhly. jednoduchej film na večer u flašky vína ()

migl

Tvorcovia trochu "prekopali" námet a scenár Ratatouille(aj fyzická podobnosť Linguiny-ho s Ratatouille a Jackyho Bonnota/M.Youn v tomto filme,čisto náhodná?) a vytvorili túto jednohubku,ale kvalitou spomínanému snímku tento film nesiaha ani po členky. Angažovali J.Rena aby to pritiahlo divákov,kto ale bude od tohto snímku čakať veľkú srandu bude sklamaný. ()

Stoupa07

A mně se to kupodivu líbilo. Myslím si, že účelem fimu nebylo aby se divák rozsypal smíchy, ale jen tak trochu se pousmál. Nemusí být všechny fimy zaškatulkované do krabiček. ()

nixin

Konečně !!! Konečně udělali film pro mě sem vyučený kuchař tělem i duší...Pro někoho kdo se nezajímá o molekulární gastronomii a vše s tím spojeno je to pastva pro oči i pro tu bránici níže zmíněnou. Lehká příjemná komedie která potěší :) ()

Dny francouzského filmu

Dny francouzského filmu