Třicátník Jacky Bonnot je talentovaný kuchař a ctitel velkého kuchařského umění. Sní o úspěchu a o tom, že si jednoho dne otevře vlastní restauraci. Finanční situace jej nutí přijímat podřadné práce, které si však není schopen udržet. Život se mu změní ve chvíli, kdy mu cestu zkříží slavný šéfkuchař Alexandre Lagarde. Zavedenou pozici Alexandra Lagarde totiž ohrožuje finanční skupina vlastnící síť jeho restaurací… (oficiální text distributora)

ZekiZeki

Příjemně staromilská komedie od Frantíků, jež se řadí k tomu lepšímu, co ze země galského kohouta v poslední době vzešlo ... ()

Mark1983

Tak u další francouzské komedie jsem se celkem dobře bavil,což mě stále přesvědčuje,že většina francouzských komedií má svůj specifický humor,který neurazí. ()

Razz

Ideálna komédia na nedeľné popoludnie. Neurazí, ale ani neprinesie nič výnimočné, klasická oddychovka. ()

finkie

Nenáročná komedie, zejména pro milovníky dobrého jídla a Francie. Opravdu to není nic třeskutě vtipného (nejzábavnější mi přišla asi pasáž parodující molekulární kuchyni), příběh nic extra, pitvořící se hlavní hrdina Jacky mě taky dvakrát nenadchl. Ale já mám holt rád dobré jídlo a Francii. ()

Pythonator

Decentní komedie, která opět nepatrně poukáže, jak trapné je tzv. umění kuchyně ve stylu "fláknu pět prcanců čehosi barevného na talířek a mám jakože porci čehosi nóbl". Na Frantíky je ta komedie decentní až moc. Kde jsou ty časy, kdy by nám naservírovali daleko vtipnější a bláznivější podívanou??? ()

Peddro

Mně se film líbil, potrpím si špičkovou, tradiční gastronomii, kterou tento film svým způsobem brání. Tradiční kuchyně z poctivých surovin. Molekulární gastronomie, mně také moc nezaujala. Prostě poctivý steak ze svíčkové, nebo kohout na víně, se nedají nahradit, či upravit chemicky. To chce poctivou, tradiční péči .-). ()

Mazmen

Čekal jsem trochu více. Film není špatný, ale že bych se nějak super bavil se říct nedá. Komedie, která je založená na gastronomii - což je tak typické pro Franicii je to slabé. Co mi dodávalo šťávu byl Reno a originál francouzký dabing. ()

skopa

Pohodová francouzská komedie, kde funguje chemie mezi oběma hlavníma představiteli. Až na pár hluchých míst jsem se dobře bavil. ()

hujerita

Bol to taký milý malý a oddychový film. Nič som od neho nečakal a dostal som toho viac. Jednoducho komédia o kulinárstve a to pravá Francúzska. Rýchlo my to ubehlo a to je len ďalšie plus. Potešil aj Jean Reno. ()

Naty94

Asi jsem nebyla v pátek zrovna nejnáročnější divák, ale mně se to zkrátka líbilo :) Nechybí francouzská lehkost a šarm, ani potěšení pro oko. ()

NellieLovett

Mám ráda jídlo, filmy o jídle a tenhle mi navíc připadl i místy vtipný, hlavně ze začátku než začala honička za objevením molekulární gastronomie, ()

ronin zabak

Konečně! Konečně po dlouhé době vyplněné a vystlané Americkými sračkami, přichází opět lehce inteligentní komedie ze země plné komiků a dobrých herců. Pokud jste si zamilovali Ratatouille, tak toto je alespoň pro mě podobný scénář. Kde nechybí i přední francouzský herec. Film je dokonce naučný a takový, jaký jsem si představoval. Tres bien! ()

Emil69

Prostě taková roztomilá komedie, nebudu tady hnědopišyt , mám rád J.Rena a v této poloze se mi velmi líbil . jeho parťák mu zdatně sekundoval a já se bavil 4 x * ()

pepito25

Som sklamaný. Nič extra som síce nečakal, no sklamať sa možno aj tak. Tie bezostyšne trápne pokusy o humor znejú tak diétne...!! - Pravda, keby tam neboli tie, o čo by to tvorcovia celé opreli? O scénu, keď kuchtíci varia pod ajfelovkou? O Bonnotove pokusy zatajiť sa pred manželkou? Keď už nie je cesta povedať si "Radšej nenatočme nič, lebo toto, čo chystáme, bude veľmi, veľmi slabé", tak to skončí takto. Ja ti neviem, Žáne, tento paskvil nemá chuť, má iba ingrediencie nahádzané do jedného hrnca. Kuchtíci by mohli tušiť, že to nepostačí. A prítomnosť Reno-hviezdy tomu ani neublížila, ani nepomohla. Vyjadrené presnejšie: Možno pomohla predať viac dvd a uškodila samotnému Renovi. Oui! ()

hajner

Podarená Francúzka komédia,teda až do úseku filmu keď sa hlavný hrdinovia vydávajú na špionáž do konkurenčnej reštaurácie.Tam sa to akosi celé zvrtne a pokračuje ako typická bláznivá Francúzka komédia,čo však do doterajšieho priebehu vôbec nesadlo. ()

Dny francouzského filmu

Dny francouzského filmu