Třicátník Jacky Bonnot je talentovaný kuchař a ctitel velkého kuchařského umění. Sní o úspěchu a o tom, že si jednoho dne otevře vlastní restauraci. Finanční situace jej nutí přijímat podřadné práce, které si však není schopen udržet. Život se mu změní ve chvíli, kdy mu cestu zkříží slavný šéfkuchař Alexandre Lagarde. Zavedenou pozici Alexandra Lagarde totiž ohrožuje finanční skupina vlastnící síť jeho restaurací… (oficiální text distributora)

subic

Chtělo by se říct, že si Francouzi udělali patřičnou oslavu své gastronomie. Jednoduchý příběh, ale velmi hezky udělaný. Nesnaží se být nějak zvlášť zábavný, ale ani nudný, je udělaný tak jakoby v klidu přívětivě staromilsky. Už počáteční titulky a hudba HLADÍ a dráždí mé chuťové buňky a pro mě jako pro gurmána velmi příjemný zážitek. ()

madame.Hi

Nemastne a neslane. Unaveny, upoceny a nic nerikajici vykon Jeana Rena. I druhy hlavni predstavitel me nezaujal. Nudny predvidatelny pribeh se spoustou otravnych klise. Tenhle film mela byt asi komedie, ale pro je to spis jenom suche prevypraveni jakehosi pribehu, ktery v takovemhle podani nenadchne. Nudne, neverohodne a trapne - proc se tam proboha porad tolik tleska ? ()

DanielP.

a just tomu dám 5* :) Opravdu jsem se zasmál a zvedlo mi to náladu i jsem si u toho příjemně odpočinul. Tohle od komedie opravdu očekávám a to se i v tomto případě povedlo přesně jak mělo. Není to sice film na pravidelné puštění, ale o tom to není. Když si člověk tu a tam pustí takovouhle komedii i když v delším časovém intervalu myslím, že tak to má i fungovat. ()

MiTrAnDiR

Nie nadarmo je francúzka gastronómia považovaná za kolísku všetkých kuchýn. Príjemná oddychovka pri ktorej sa vám navyše budú zbiehat všetky slinky ()

Don Maty

Pozrel som :) Podusmial som sa. Poobdivoval to, aký je Jean Reno starý. Klasická vtipná zlátanina. Neurazí ani nepoteší...3* ()

smith22

Nenadchne, neurazí.Moc komediálních prvků tam opravdu není.Spíše jen taková oddechovká na jedno shlédnutí. ()

baobab

Takový klasický film s obyčejným a od začátku předvídatelným dějem. Ne úplně k zahození, ale byly tady i lepší. ()

DonBraso

Tři zasložené michelinské hvězdy si tento film doopravdy zaslouží.Frantíci jsou jako doma,gastronomie hraje prim a všechno se točí okolo lákávých pokrmů s trochu potrhlým Jackym a na druhý straně slavným kuchařem Alexem,kdy jak už to bývá oba spojí společný síly dohromady a voalá,máme z toho příjemný lehký filmek,který občas utrousí nějaký ten vtípek do hrnce. ()

The Hacker

Moc milá komedie, která určitě nikoho neurazí, ba naopak příjemně překvapí :) Michaël Youn předvedl skvělý výkon a s Renem si hezky padli do noty...Jako večerní oddechovka, ideální! :) ()

Sonakolada

Příjemná komedie plná delikates a dobrot akorát tak pro mozek vymytý zkouškami a psaním diplomky. "Za střízliva" pak nic extra. Takovým "Bienvenue chez les Ch'tis" nebo "Kuřetem na švestkách" mi za poslední dobu udělali Francouzi větší radost ! ()

Sukyno

Humor, jídlo, Španělština. Jejich gesta která, vás rozesmějí při každém druhém střihu. Nakonec budete nuceni si film stoupnout a dojít se podívat po něčem, čemu nebude muset dávat takovou pozornost, ale rovnou pojídat, jelikož nechcete přijít ani o nepatrný drobek filmu :) ()

lobo87

Hraná odpoveď na geniálne Ratatouille. Síce nepriniesla toľko originálnych nápadov a humoru, ale určite nikoho neurazila a pre ľudí, ktorí milujú jedlo a varenie je to určite veľmi príjemných 84 minút so sympatickými postavami... 60% ()

zzzzzjjjjj

Mně se tahle komedie o vaření velmi líbila, s Jeanem Renem a Michaëlem Younem. Hraná verze Ratatouille byla skvělý odpočinkový film, i pro zasmání. 😁 Hodnotím 70%. ()

ranhojic

Oddechová záležitost, která vyloudí příjemný úsměv na tváři každého člověka, který se rád dobře nají a zároveň mu není cizí ani pánev a sporák. Mně osobně potěšila zmínka mého oblíbeného telecího ragú na zelenině z menu sestaveného v Uzes z 1999.. samozřejmě bez cibulky.. ;) ()

Popinodan

Na tento film se těšil,ale nebýt tam až ne zas tak skvělého Jeana Rena,asi bych u něj i usnul. Co se týče gastronomie a vlastně i stejného názvu,daleko víc mě pobaví Zdenda Pohlreich a jeho Ano šéfe. Jak by jistě řekl Zdenda-Oui šéfe bylo utahaný jak šňůra od hajzlu. ()

Dny francouzského filmu

Dny francouzského filmu