Jackass: Děda Mizera

• USA Jackass Presents: Bad Grandpa (více)

V přestrojení za chlípného staříka si Johnny Knoxville může dělat spoustu legrace z každého, kdo má tu smůlu, že se mu přimotá do cesty. (Netflix)

futislav

Vůbec to není špatné. Někdy se díváte na film, označený jako komedie a ani se vám za celou dobu nenazdvihnou koutky. Tady se celkem často i zasmějete. ()

draxxi

Je to nechutny, obcas trapny, ale fakt vtipny a osvobozijici.... a chvilku i dojemny... Kombinace skryte kamery a road movie funguje skvele a sceny z nataceni na konci jsou tresnickou na dorte... 25/10/2022 66% ()

GloomyYoukai

Je pravda, že trailer ukáže většinu nejlepších scén, ale i tak není o zábavu nouze. Reakce nic nevěděcích lidí jsou k nezaplacení. Sice to nejsou Jackass, jak je známe, ale to neznamená, že to nemůže být stejně dobrý. Malý Billy odvedl dobrou práci a Knoxville jakbysmet. Chápu, že tendle humor může někoho pohoršit, ale já se bavím, scéna v restauraci mě odrovnala. ()

eddy666

Tento film bol pre mňa jednoducho geniálny, dlho som sa tak brutálne nerozosmial a odporúčam ho každému. Myslím si že hodnotenie 66% je na tento film trocha nízke a dúfam že Vás to od pozretia si ho neodradí, u mňa jednoznačne 5*. ()

Roach

Jackass trochu jinak...Knoxville a jeho alter ego Irvin je zpět a tentokrát je z toho celovečerák s příběhem. Prim tu namísto klasických "jackass" skopičin hraje skrytá kamera hnaná do absurdna - děda je pěknej prasák co by si rád na starý kolena ještě mlsnul a do toho má na krku svýho vnuka. Tohle duo se nebojí nic netušící lidi dostat do těch nejtrapnějších/nejšílenějších/nejnasrávajících situací a já z toho umíral smíchy. ()

MovieFanatic

Najmä po vzhliadnutí traileru som sa na nový Jackass naozaj tešil. Ale po záverečných titulkách som si uvedomil, že ten 2.5 minutový trailer obsahoval všetko vtipné čo film ponúkal. Tešil som sa na to aj preto, lebo to už konečné nemala byť tá debilná fekálna hovadina ktorou Jackass bol, aj keď musím uznať, že tam mali vždy niečo na čom som sa bavil. Nápad s dedkom a malým chlapcom sa mi páčil a jednoznačne chalanisko zatienilo veľkého Knoxvilla. Škoda, že to bola len obyčajná vykrádačka toho najlepšieho z Jackass a samotný film nepriniesol absolútne nič nové alebo originálne. Možno teda súťaž detskej miss a vystúpenie malého Billyho stáli za to, na tom som sa fakt smial a oceňujem jeho odvahu, ale ináč nuda. Aj napriek tomu odporúčam urobiť si zaujímavý večer s partiou, lebo myslím, že na tento film úplne sedí: Sto ľudí sto chutí. Za mňa ale 2/5. ()

www

Kdo se chce pořádně zasmát, tak by si to určitě měl pustit.. V první řádě výbornej Johnny Knoxville alias Irving Zisman, tohle byl opravdu super nápad, Johnny je už ve skutečnosti mega blázen, a ještě když se převlékne za 86 letého Dědu, tak to k sobě pasuje výborně.. Nejlepší na to všem však je ta autentičnost, že lidi nevědí že je to jen převlek, a nevěří svým očím, co Johnny provádí v tomto stařeckém těle.. Super podívaná, a spousta dobrého zdravého humoru.. Mé hodnocení 5 z 5ti ()

HIPHOPer

Knoxville je prostě boží.tady dokazuje že nemusí dělat žádný kaskaderský kousky a že stačí se převlíknout za starýho dědka s velkýma koulema a mít dobré keci.Pobavil jsem se u toho moc ()

Appendix

Chvilku jsem se bál co z toho vyleze a výsledkem jsem byl překvapivě spojený. Některý se jim docela povedli, že jsem se i pěkně zasmál. Trhák z toho asi nebude, ale pro pobavení stačí. ()

Manus

Ze začátku je to velmi pomalé a nudné (cca 30 minut), ale následný zbytek filmu stojí za to a já se opravdu bavil, některé scény jsou opravdu povedené a splnily svůj účel. ()

Spots

Kdo očekává standardní nálož fekálního, brutálního, amorálního a především bolestivého sebemrskačství klasických Jackass, bude asi zklamaný. Film se snaží být provokativní, nešťastní neherci přistižení touto skrytou kamerou asi vskutku nevěřili svým očím, ale jako celovečerní zábava to, alespoň u mě, nefungovalo. Škoda, že trailer vyspoiloval ty nejlepší scény. Dávám 3 hvězdy za sympatie k Johnnymu, za super výkon Jacksona Nicolla a za těch pár vtípků, kterým jsem se asi i zasmál. ()

Edwin44

Mno řeknu to asi jednoduše. Film byl vtipnej a zábavnej ve scénkách kdy se nejednalo o žádnou nechuťárnu nebo extrémní morbidnost. Např. poslání kluka poštou nebo scénka na miss junior či jak se to jmenovalo. Těhlech scén je, ale bohužel naprostý minimum. Naopak nudnej a přehnanej byl film v nechutnej scénkách viz. Bingo scéna či scéna s pohřbem. Těchto scén je tak 75%. Chápu, že tohle je úkol Jackass, ale do tohohle napůl hranýho filmu mě to prostě nesedělo. Jediný se musí nechat je to, že Knoxville měl vážně koule do tohohle všeho jít. Za to musím přidat jednu hvězdu ()

Danny71

Nějak mi nedochází, co - tedy kromě Johnnyho Knoxvilla - má Bad Grandpa společného z Jackass. U Jackass jsem zvyklý na řadu místy trapných, ale celkově slušných vtipů a bláznovin. Toto je ale oproti svojí Jackass základně dost slabota. Působí to na mě spíš jako směsice roadmovie a špatně natočené a málo nápadité skryté kamery. Johnny jako děda Irving byl celkem fajn, stejně tak jeho vnouček. Ale bohužel jsem se pobavil jen u několika málo scén. Asi nejvíc mě bavil sekvence s motorkáři a soutěž královny krásy. Jinak jsem celý film spíš čekal, kdy (a jestli) přijde ten správný Jackass moment. ()

JohnyPine

Čekal jsem jízdu jako v Jackass a místo toho jsem dostal film, ve kterém byli 2 scény, které dokázaly pobavit, z nihž jednu už tvůrci ukázali v traileru. Né, že bych to dopředu nevěděl, jelikož jsem si četl před shlédnutím filmu komentáře zde. Rozhodl jsem se je ale ignorovat, jelikož zdejší uživatelé maji tendenci být příliš přísní. Tentokrát jim ale musim dát za pravdu. Spousta scén má slibný začátek, ale nejsou dotažené do konce tak, aby dokázaly pobavit. Kvuli 10 minutám zábavných záběrů nemá cenu přetrpět zbývajících 80 minut nudy. ()

Thomrius

Dost slabé, hodně nudné a trapné hlášky stále o tom, jak by 80 letej dědula nějakou ojel. Párkrát jsem se usmál, ale nic světoborného. Podprůměrný film. 45% ()

aDancer

Hodnotím čtyřmi hvězdičkami samozřejmě hlavně kvuli originalitě a vtipným scénám. (U mě to vyhrála účast na soutěži krásy :D ) Nebyl tu sice kdoví jak spletitý příběh, ale to nebyl účel této komedie, takže jak už bylo psáno na začátku, u mě čtyři hvězdy. ()

Další Jackass v roce 2021

Další Jackass v roce 2021