• Srbsko

Clip

Drama / Erotický

Srbsko, 2012, 100 min

• iamek

[47. MFF KV 2012](7.7.2013)

Na rozdíl od českých braků „ze života“, v tomhle je víc sexu, sexy hrdinka a vůbec je vykreslený dost realisticky, až naturalisticky, takže film má čím překvapit. Někdo by to možná označil jako soft porno s dějem, mně se líbí. [viděno: monitor, 2.0->5.1] # příběh 6 | hudba ? | humor 0 | akce 0 | napětí 1 | pustil bych si znovu 6(24.9.2012)

Srbové se s tím rozhodně nemažou. Citová prázdnota digitálního věku je vyobrazena pomocí explicitních sexuálních a násilných scén, které mají sloužit jako kompenzace oné prázdnoty, marnosti a ztracenosti dospívající srbské generace.(12.9.2015)

Hnilo nehnilo, za devatero sběrnami a rozbořenými baráky se nachází malé předměstí na kterém žilo asi 15 harantů, kteří by si zasloužili 200 hodin veřejně prospěšných prací. Film by měl sloužit jako kvalitní antikoncepční prostředek pro chudé oblasti a všelijakou podobnou havěť. Mě by zajímalo, jestli vůbec ví, co je to káča nebo auto na setrvačník. Tihle zmrdi akorát berou drogy, šukají se mezi sebou a likvidují svou šanci na vzdělání (čti školu.) Kromě toho chaotického natáčení na mobil a toho, co Jasna souloží s Tmavem, o čem to vlastně bylo? O nedorozumění se mezi generacemi? A jak jsou lidé populačně zrychlení? Přesto málo trefné a podle mě bez pořádné výpovědní hodnoty. Jak zapadají ty jejich rebelské kousky do příběhu? Spousta otázek a málo odpovědi. Že tam byla nějaká explicita a odhalené pohlavní orgány? A co jako. Vy jste nikdy neviděli fotra nebo matku nahou, že nevíte jak vypadají genitálie? Za mě jednoznačně palec dolů. A hodnocení : <2;3>(23.12.2013)

Exkurze do života balkánský špíny. Ale mobil s nekonečnou pamětí a výdrží bych taky bral.(19.3.2015)