• Spiker01

Setha Rogena vážně nemusím, ale čekal jsem, že mě film bude bavit. Nestalo se tak, vtipy mě ničím neoslnily a navíc jsem se nudil. Pár dobrých nápadů film sice nabízí, ovšem nic světoborného... PS : Nechápu, že se Rose Byrne upsala na takovou nemožnou krávu...30%(1.9.2014)

Největší hvězdou této průměrné komedie je roztomilé mimino, což značí, že jednou pobaví, ale vracet se k ní nebudete. Víc než banální děj mně tak v paměti zůstane pocta Breaking Bad. Opravdu mě těší, že sotva rok po konci seriálu se ve filmech začíná odkazovat na krále Heisenberga.(21.9.2014)

Film dobrý na party a kalby, ale nikoli do kina. Řada vtipů vyplýtvána v trailerech a pak už to nemělo čím překvapit, přičemž na konci se z toho bohužel vyklube klasická moralita. Naštěstí Zac Efron a Seth Rogen jsou parádní tahouni.(27.5.2014)

Od Setha Rogena a rejži KOPAČEK a DOSTAŇ HO TAM bych čekal něco výrazně vtipnějšího. Plusové body za Rose Byrne.(27.6.2014)

3.5*(15.5.2016)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii, a to od dubna do května 2013. (rafix)

• - Záverečná scéna medzi Macom (Seth Rogen) a Teddym (Zac Efron) pred obchodom Abercrombie and Fitch bola číra improvizácia. Zac Efron netušil, že si Seth Rogen vyzlečie tričko. (jedenzdvoch)

• - Během natáčení snímku byla závislost Zaca Efrona na kokainu na takové úrovni, že o ní věděl celý filmový štáb. Zac byl navíc problémový a několikrát se stalo, že na plac vůbec nedorazil. (Zdroj: super.cz) (peiton)