• genetique

Trailer zas nasľuboval nemožné, z filmu sa však stala nekontrolovateľná spŕška absurdného humoru, ktorá bola cielene zameraná pre americké publikum - rozumej vypatlaných teenagerov, ktorí museli nad touto zabijackou nudou krochkať blahom. Inak si neviem vysvetliť ten úspech s amerických kinách, pretože scenár bol chromý, dialógy plytké a nezáživné. Ja som síce ubral obrátky mozgu na minimum, no aj tak to nestačilo na viac ako jednu scénu, ktorá stála za to aby som vyvinul energiu na mimický pohyb znamenajúci úsmev. Naozaj si neviem predstaviť dlhšiu stopáž, chvalabohu aspoň v tomto tvorcovia nesklamali. 35%.(1.10.2014)

Seth Rogen pijící, kouřící trávu v práci, polykající houbičky, rádoby vtipný, sající mléko, vedoucí válku proti vysokoškolákům. Tyhle opilecké komedie mě opravdu nebaví.(12.8.2014)

Slušná komedie, ne že bych se u toho smál nepřetržitě, ale několik opravdu vtipnejch scén to mělo. 70%(8.6.2014)

• Roman.Ticka

To zas byla kardinální krávovina,víc se snad ti dnešní ujetí Amíci ztrapnit ani nemohli. Svatá prostato, ještě že bydlím tolik x-kilometrů daleko, čili mě tak snadno nenapadne tuto vygumovanou lůzu navštívit, třebas jen po sousedsku.(28.7.2014)

"Let's make a baby." "That'll solve all our problems!" Má očekávání nebyla moc vysoká, ale kupodivu mě film docela pobavil. Jako celek to byl sice spíš průměr, ale mělo to pár povedených momentů a taky docela dobrý hudební výběr. Na zvednutí nálady a jednorázové pobavení skvělá volba. ~(3,7)~(1.4.2016)