Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Pokud se do mého okolí nastěhují hlučně pařící vysokoškoláci, tak budu týden soustředěně trpět, ale pak se to stane. Comicsovsky se rozčílím, což znamená, že vyrostu a zezelenám, několika vystřelenými pavoučími vlákny se přenesu k sousedům, kde jim obřím kladivem zatluču kryptonit do hlav tak hluboko, že nerozeznají Delta Psí Beta od Gama Fí Zeta a to bude jejich konec. Mac s Kelly zvolili pro svůj boj mnohem tradičnější zbraně a nutno uznat, že to, kromě bitky současného a bývalého nadsamce, nestálo za nic. Ale trapných exhibic tam bylo tolik, že hodně vlídné oko by v tom mohlo spatřit i tu proklamovanou komedii, ale já na ni čekal marně.(26.9.2014)

 • genetique
  **

  Trailer zas nasľuboval nemožné, z filmu sa však stala nekontrolovateľná spŕška absurdného humoru, ktorá bola cielene zameraná pre americké publikum - rozumej vypatlaných teenagerov, ktorí museli nad touto zabijackou nudou krochkať blahom. Inak si neviem vysvetliť ten úspech s amerických kinách, pretože scenár bol chromý, dialógy plytké a nezáživné. Ja som síce ubral obrátky mozgu na minimum, no aj tak to nestačilo na viac ako jednu scénu, ktorá stála za to aby som vyvinul energiu na mimický pohyb znamenajúci úsmev. Naozaj si neviem predstaviť dlhšiu stopáž, chvalabohu aspoň v tomto tvorcovia nesklamali. 35%.(1.10.2014)

 • choze
  ***

  Od Setha Rogena a rejži KOPAČEK a DOSTAŇ HO TAM bych čekal něco výrazně vtipnějšího. Plusové body za Rose Byrne.(27.6.2014)

 • Disk
  ***

  Film dobrý na party a kalby, ale nikoli do kina. Řada vtipů vyplýtvána v trailerech a pak už to nemělo čím překvapit, přičemž na konci se z toho bohužel vyklube klasická moralita. Naštěstí Zac Efron a Seth Rogen jsou parádní tahouni.(27.5.2014)

 • T2
  *

  Rozpočet $18miliónovTržby USA $150,157,400Tržby Celosvetovo $270,590,572Tržby za predaj Blu-ray v USA $10,279,455 //počet predaných kusov 549,856Tržby za predaj DVD v USA $16,225,170 //počet predaných kusov 1,040,586║ len ďalšia americká trapošina a ja že keď to malo úspech tak to bude príjemná oddychovka, ani náhodou, prízemný humor a hromada vývarovosti /20%/(27.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace