marason

Jeden z mála filmů, které snad nikdy nezestárnou. Vynikající Louis De Funes i Jean Marais. Bavím se vždycky když ho v televizi reprízují, což mimochodem není zas tak často. ()

ERiki

Po tomto filmu sahám docela často. Funes je prostě skvělý herec a tato série je jedna z nejvydařenějších! ()

paniColombova

Fantomas - to je pojem. Klasika, která zaplať pánbůh nikdy nezestárne. Výborná čtyřka dělávše pro to, aby dopadli Fantomase. Ještě že se natočili další 2 díly. Kdyby byl jen jeden, byla by to škoda. Uznejme ale že bez vévodící role L. de Funese by to nebylo až tak ono. ()

david666

V době vzniku jasný plný počet. Dnes už některé věci působí úsměvně. Ale jinak klasika, která se musí vidět. ()

SZYslak

Srdcova zalezitost uz od meho detstvi. Od te doby fandim jen zaporakum a jejich super gadgetum. Filipovsky/Funes, hudba a nesmim zapomenout na Miroslava Moravce !!! Skvost :-) ()

rigby

Klasická francouzská komedie. Jean Marais i Funes jsou skvělí jako vždy, děj je až na pár výjimek také svižný. Ale nikdy tento film nepatřil mezi mé nejoblíbenější a asi ani patřit nebude. Na to je až moc lehký a některé scény vyloženě trapné. 3+ ()

lepo

Prvá z trojdielnej klasiky, ktorá má v sebe všetko. Čas samozrejme z tejto lahôdky ubral, triky a akcie sa zdajú časom infantilné, ale je to stále nádhera s fantastickým českým dabingom. ()

japekli

Řada Fantomase rozhořela mou lásku k Funésovi a on, svejma schopnostma, dokázal nejeden film pozvednout o víc než třídu. Kde by možná byl Fantomas bez Juvea, asi si toho byl vědomej i scénárista, a proto ho nenechal komisařem chytit. Jeho typ humoru je takovej, že ho lidi musej milovat nebo nesnášet. Celá série měla úžasnej spád a také spoustu pasáží, který nutily slzet smíchy. ()

rekurseman

Výborný film, Funes je vynikající herec, dokáže člověka bavit celé ty dvě hodiny, jeho obličeje, prostě pecka! Jean Marais je playboy tehdejších žen (kdo ví jak to nesly, když zjistily, že je na kluky), bojovník, má šarm a šmrnc. A v neposlední řadě Mylene patří mezi ty nejkrásnější ženy 20 let, dodává filmu onu něhu a zalepuje scény, které by bez ní byly prázdné. Palec nahoru ()

Scaevola

Povedený mix komedie a kriminálky, který - pokud bychom oddělili jednotlivé složky - sice neobstojí, ale dohromady tvoří výbronou zábavu. Hudební motiv je nezapomenutelný a vtipy de Funese také (scéna s identikitem je geniální), ale pravá zábava se rozjede až v dalším díle. Nejzajímavějšími se tak jeví povedené honičky a záliba dobových dívek chodit bez podprsenek. ()

vladis069

Fantomas je super. Je to klasika žánru, výtečný francouzský film..... Jenže mě nikdy nebavil. Uznávám ho jako klasiku, ale nemusím ho. ()

Delmondo

Modrá hlava ve svém prvním dobrodružství. Jean Marais si odskočil od historických filmů a zahrál životní roli. A Louis de Funés mi zase roztřásl bránici tak jak to umí jen on. ()

Desmi

Fantomas je taková lehčí a pro diváka nenáročná komedie. Má zajímavou zápletku a nejednoho excelentního herce. Nad všemi (alespoň pro mě) svým herectvím ční Louis de Funes, jehož grimasy nemají hranic. Ani po 40 letech film neztrácí na půvabu a nenudí. Francouzské komedie obecně mám velmi rád a Fantomas mi kvalitu francouzkého humoru jen znovu potvrdil.. ()

Saxos

I díky hlasu Františka Filipovského je Louis de Funès pro každého českého diváka nezapomenutelným komikem. ()

Stuart6

Můj čtyřletý syn to se mnou jednou viděl a je toho úplně paf. Takže to máme doma Gumídci, Rychlá rota a Fantomas :-). ()