Zřejmě nejpovedenější z fantomasovské série; dnes už zklasičtělá komedie sloužící jako předobraz mnoha následovníkům.(12.10.2013)

Legenda franc. filmu, jako vzdy vytecni Funes a Marais. Nevim jak vy, ale ja vzdy fandil Fantomasovi...(7.9.2003)

Louis de Funes ve své druhé nejznámější roli. Všechny tři díly o Fantomasovi nepostrádají napětí a osobitý humor a tento je podle mě nejzajímavější, nejen proto že je první. V dětství jsem Fantomasovi příběhy hltat, ale i dnes mě dokáží velmi dobří zabavit i pobavit. 90%(28.12.2007)

Jestliže 99% všech francouzských komedií funguje i dnes (podle uživatele Tosima), pak Fantomas spadá do toho zbylého jednoho procenta. Fantomas je opravdu charakter, ale jeho činy mají značné logické mezery. Dokázal bych nad tím mávnout rukou, kdyby mi film nabídnul něco jiného, ale Louis De Funes v roli neuvěřitelně imbecilního komisaře Juvea mi "nedodal" ani mnou očekávané gagy. Jeho komičnost se někam vytratila. Asi už nejsem dítě, které se zasměje, když někdo plánovitě uklouzne na slupce od banánu. Žádný jiný druh humoru film nenabízí (dva skvělé fórky má na svědomí spíše český dabing). Kdyby v tom nehrál Jean Marais, šel bych s hodnocením ještě níž.(12.2.2006)

Fantomas... věčná klasika, která se v TV nikdy neztratí.(1.6.2008)