Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tosim
  *****

  Devadesát devět procent všech francouzských komedií funguje i dnes, kdy tuto pocivou práci spíše oceníme. O trapnosti si takový filmařský um může nechat jenom zdát.(4.6.2003)

 • Renton
  *****

  Scénář: Jean Halain, Pierre Foucaud .. Výtečná bláznivá kriminální podívaná s jedním z nejlepších padouchů všech dob. Celou sérii hodnotím velmi nadprůměrně, sice po těch letech a mnoha reprízách její kvalita v očích některých určitě klesá, ale tahle trilogie si ty hvězdičky zasluhuje! První díl není ještě plně postaven na komice Louis De Funes, neboť hlavní (několika)roli zde má ještě Jean Marais.. 93%.(5.7.2005)

 • viperblade
  *****

  Fantomas!! Všude jen Fantomas!!!(17.8.2007)

 • novoten
  ***

  Příjemná zábava, které vzhledem k datu výroby odpustím některé nevydařené momenty v akčních scénách. Ty jsou totiž vinou prazvláštní režie hotovým utrpením. Slovní přestřelky Juvea s Fandorem jsou naštěstí i dnes geniální, soundtrack legendární a tajemství okolo Fantomase stále funguje. Jako celek to ale už nedrží pohromadě. Ideální oddech, který bolestivě zestárnul.(16.8.2007)

 • T2
  *****

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,200,000Návštevnosť: 4,492,419(Francúzsko)/90%/(17.6.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace