SaNcHeZ_cz

Špička francouzské komedie s nezapomenutelným Funèsem v hlavní roli, stanovující laťku, která se již dalším pokračováním bohužel nepodařilo překonat. ()

Džejkop

První díl rovná se díl nejlepší, nejvtipnější a nejoriginálnější. Právě tahle role udělala z Luise de Funése nesmrtelného. On a jeho podání Cruchota je jedinečné, to jak dokáže podlézat svému nadřízenému a zároveň peskovat a terorizovat ostatní s nižší šarží je nenapodobitelné, takhle by to asi nikdo jiný nezvládl. Určitě k tomu přispěl i dokonalý dabing Františka Filipovského, který naprosto sedí. No a ten policistický zátah na nudisty je nazapomenutelný. ()

MikO_NR_1909

Musím (s hlbokým zármutkom) skonštatovať, že "žandárománia" a zábava okolo tohto Funèsovho fenoménu je čistým priemerom, resp. ľahučkým nadpriemerom. A nielen táto sága, všeobecne zjednodušené "kultizovanie" či "mýtizovanie" komédií býva jedným z tradičných iluzórnych klamov filmografie. To, na čom sme sa kedysi všetci zabávali mi dnes vôbec nesedí, na dobrý gag sa čaká dosť dlho a herecké prehrávanie je na bežnej koľaji. A chýba poriadna krimi zápletka! Toto nemá ani na Hitchcockovo Chyťte zlodeja, ktoré patrí do majstrovej druhej či tretej desiatky. Nezachránia ani nostalgické songy. Tvorcovia mohli viacej obkukať čo to z filmu Niekto to rád horúce alebo niečo na ten štýl... ()

Pierre

Má cenu se opakovat? Ano má protože Četnická série je prostě klasika, která baví a která bude bavit dalších 100 200 atd. let. A opět se budou kritici zamýšlet: Je četnická série skutečně tak výborná? Stojí opravdu za takovou pozornost? To vše si můžou klást dále a my se budeme dále kochat špičkovými výkony Louis de Funese a Michela Galabru a budeme se dál smát i když to vidíme už po sté. I když nějaký díl je slabší nějáký lepši (až na mimozenšťané) tak je pro mně celá série naprostý kult. ()

Orlau32

První a snad nejlepší film "o četnících" ze série komedií s LOUIS de FUNESEM. ( Scéna, kdy jede v autíčku "kachna" L.de Funes se svatou setřičkou) je prostě nezapomenutelná. Řidiči jistě ocení ! ()

buldock

Úvodní díl četnické série , který se stal zároveň i jejím vrcholem a dnes již i klasikou. Výborná komedie plná skvělého humoru a spousty grimas Mistra oboru Louise de Funese , bravo! Film: 91% ()

gogos

Nevim... ale myslim si, ze pro fanouska cetniku a Funese, neni jina moznost, nezli 5*... Jedina skoda mozna je, ze to v TV davaj 3x do roka... :-( ()

blackrain

Legendární četník se nám poprvé představil a s ním i nezapomenutelný komik Louis de Funes. Dabing pana Filipovského je opravdu skvostný. Nejlepší díl celé série. ()

ABLABLABLA

Kdykoli se řekne Louis de Funés je vždy zaručena skvělá zábava. A četník ze St. Tropez jen toto pravidlo potvrzuje. A pokud ho dabuje pan Filipovský je to teprve to pravé. Přijde mi jako velká škoda, že zemřel dříve než nadaboval všechny filmy L. de Funése. Třeba taková Zelňačka už má dabing jiného pána, bohužel si nepamatuju jak se jmenuje) a prostě to ení ono. I když je to jinak skvělý film. Ovšem četník a všechny jeho díly jsou plné žertu a pobavení snad pro všechny a první díl je rozhodně nejlepší. Kdyby šlo, objevilo by se tu i 7 hvězdiček :) ()

topi

Zřejmě opravdu nejlepší díl ze série Četníku, navíc s neuvěřitelně okouzlující Genevieve Grad jako Cruchotovou dcerou. ()

swed

Tohle je můj nejoblíbenější Funesův film. Agresivní komika dovedená do maxima. Navíc má Funes kolem sebe spoustu schopných nahrávačů. Třeskutě vtipné! 9/10 ()

Damiel

První četník je nejlepší. Byl první a všechny nápady byly nové, neotřelé. Funes řádí jako černá ruka, tenhle film - stejně jako všechny komedie, v nichž hrál -je jeho show a ostatní mu zdatně sekundují. ()

MATADOR

Jedna z velmi pěkných komedií, která začala jednu z mála francouzských sérií. Vynikající Louis de Funes v jedné z nezapomenutelných rolích. Četník Cruchot, který je konečně povýšen a následně převelen do Saint Tropez. Se hned předvede před svými novými kolegy a ukáže, že to s ním nebude lehké. ()

PogoJoe

Geniální komediální klasika, po jejímž shlédnutí mám vždycky skvělou náladu. Viděno nesčetněkrát, vždy zaručeně pobaví. Myslím, že bravurní český dabing je tentokráte lepší originálu. Po mimozemšťanech můj druhý nejoblíbenější díl. ()

Colonist

Je to asi nejkvalitnější díl série, ale rozhodně ne nejzábavnější, i když je tu humoru pochopitelně plno. Klasika, kterou mám rád. ()

L_O_U_S

Není mi jasné, proč naše televizní stanice opakují všechny Četníky do zblbnutí. Jednotlivé díly se možná liší v kvalitě, ale pro mě je to všechno tak nějak nastejno. "Sem se mi dívejte! Dycky sem!" (153.) ()

Aleee89

Sice jako komedie mi to zrovna nepřipadá, protože jsem se zase tolik nenasmála jako u jiných dílů, ale to nic nemění na tom, že film je to prostě super! Francouzi ukazují, jak inteligentní filmy a humor umí dělat a Amíci by si z nich leckdy měli vzít příklad! Herectví Luise de Funése je legendární stejně jako dabing Františka Filipovského je božský! ()

Fanucci

Vždycky jsem tento uřvaný film nesnášel a jen nevěřícně kroutil hlavou, když jsem od někoho slyšel, že se při jeho sledování dobře bavil. Hvězdička je za Filipovského dabing. ()