MIGHTTREE

Už za jeho nesmrtelné hlášky a za všechny jeho filmy jsem rozhodl mu tady dát celých pět. Je malej ale respekt si zaslouží nejenom jako četník a otec. ()

morena.jea

"Sem se mi dívejte, vždycky sem!" Četníci boli súčasťou môjho detstva, všetky diely sú super. Jednička nemá ani jedno slabé miesto, aj po 100x sa pri tejto klasike smejem. A to hlavné bez čoho si Funesa nedokážem predstaviť je p. Filipovský. ()

VanTom

Klasické letní francouzské komedii samozřejmě vévodí jedinečný, energický Louis de Funès (u nás v kongeniálním "tandemu" s Františkem Filipovským). Jenže scénář se nevěnuje pouze jemu a četníkům, ale i bujaré, rozjívené mládeži, která vyvádí, prudí, baví (balí) se vyloženě na facku (když jeho (ne)poslušná dceruška je taková "fantastická žába" :-)). Absurdní krimi zápletku s ukradeným Rembrandtem darmo zmiňovat, čtvrtá hvězdička tudíž trochu z nostalgie. ()

Ravi

Prvopočátek slavné série, která nestárne a neztrácí na lesku ani po tolika letech. Funes v nejlepších letech není (kupodivu) jedinou hvězdou filmu, velký prostor dostal každý z aktérů. Nezapomenutelná melodie s pískáním, geniálně napsané gegy, šílená řidička jeptiška a mnoho dalších nezapomenutelných záležitostí. Komediální bomba z Francie. 100% = 5/5 ()

Autogram

Výborná funésovka, jedna z najlepších, ale na 5* to, ako po rokoch zisťujem, nestačí. Nie všetky fóry sa vydarili dokonale a často ich ťahá len Funés svojimi grimasami, tie sú ako vždy bezkonkurenčné. ()

ghatos

Už příliš vzdálené. Nějak to přestalo fungovat. Enormně slavná značka, pořád zábava, ale ne...ten duch doby je pryč. 65%. ()

Death

Kdysi jsem to povazoval za nejlepsi komedii. Dnes s odstupem casu uz preci jen neni tak vtipna a ja osobne mam radsi jine Funesovy filmy, nez zrovna tolik opevovane Cetniky. ()

Borat

Jelikož jsem stál u ,,Gendarmarie" rovnou v Saint Tropez, tak k tomuto filmu mám i jakýsi vztah. 4* dávám jenom proto, že v tomto filmu hraje excelentí Louis de Funés, bez kterého by tenhle film snad nebyl ani v databázi CSFD.|85%| ()

Lenulinka

Možná budu za barbara, ale já ten film fakt nemám ráda. Fajn dabing filipovského je za hvězdičku a je to přece jen lepší díl než ty ostatní, takže to má za druhou. Tím to pro mě hasne. ()

Jello Biafra

Tento film ma asi nikdy neprestane baviť. Môžem ho vidieť aj desaťkrát po sebe a stále sa na ňom zasmejem. Kto by sa nezasmial pri scéne ako žandári nacvičujú záťah proti nudistom či scéna ako sa Funes snaží vrátiť ukradnutý obraz. Žandár zo Saint Tropez je skrátka komediálna klasika a Funes je král francúzských komikov. ()

padmé

Nemůžu si pomoct, ale tenhle film, vlastně celá série, je naprosto dokonalá. Četníky už sem měla ráda, když sem byla menší...pořád mě to drží a asi nikdy nepustí. Navíc Louise de Funes dabuje úžasný František Filipovský...jednoduše není co dodat...ohromující zábava od začátku do konce. ()

Cejny

Mistr Louis de Funès ve své největší roli, teda alespoň dle mého. Celá série o příbězích četníků ze Saint Tropez je už dnes legendární a v 60. letech započala jednu skvělou éru francouzské komedie. ()

kenkaku

Louis De Funes má u mě punc nejlepšího francouzského herce a komika a Četník ze Saint Tropez je jeho absolutní vrchol. Prostě Funes je Cruchot jako Stallone je Rambo ;). To samé Saint Tropez je prostě "četnická stanice" a ne nějaké přístavní město pro zbohatlíky (těch jachet tam...). O to víc mě překvapuje, že najít ji dá celkem zabrat (žádné cedule ani transparenty) a místo muzea a lákadla pro turisty je zavřená a chátrá (i přes výmluvný nápis fixou u vchodu "merci Cruchot!")... sakra... vždyť já o tom filmu ještě pořádně nic nenapsal? Ale co... stejně by to bylo jen nošení dříví do lesa :). ()