Nastala chyba při přehrávání videa.
 • claudel
  ***

  Asi jsem z komedií s malým, velkým Louisem odrostl. Zpočátku jsem se bavil, ale pak jsem už jen posouval hodinky, aby ta nudná trapnost skončila.(4.12.2011)

 • gogos
  *****

  Vynikajici komedie... jdete si lehnout... ale jeste jsem neobedvala... najite se potom.... potom budu muset pripravit veceri.... jdete si lehnout....uz jdu.... :D.... s Funesem se clovek nenudi...(2.7.2006)

 • Frajer42
  **

  Špatné to nebylo, ale dobré také ne. Louis samozřejmě opět a znovu nezklamal. Docela sympaticky byl poskládán i veškerý zbytek herců a hereček. Příběh se mi líbil pouze ze začátku a smál jsem se také pouze v úvodních minutách. Postupně se film zvrhává v nudnější a nudnější záležitost. Humor je v podstatě o tom, že si Francouzi svým tradičním způsobem utahují z Angličanů. Mnohem vtipnější mi to přišlo v podání Asterixe a Obelixe, když řádili ve službách jejícho veličenstva. Tohle sice drží pár metrů nad vodou tradičně skvělý Louis, ale smíchy jsem se nepotrhal. Abych dal více než 2 * to bych musel být minimálně kouzelník druhé kategorie. Tím zatím nejsem.(7.5.2014)

 • Petroff
  *****

  Miluju ústřední melodii, mám ohromně rád tu celkovou atmosféru filmu, kdy je léto skoro cítit z obrazovky. Není to tolik okoukaný jako Četníci, a možná i proto mám Senzační prázdniny radši. "To je sekáč. Letí na draku a loď si řídí rádiem."(31.5.2011)

 • FilmFan24
  ****

  Nevím opravdu proč, ale tohle je moje nejoblíbenější komedie s de Funésem. Skutečně už nespočítám, kolikrát jsem ji viděl v kině a v televizi. Ideální letní komedie, která nestárne.(26.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace