Senzační prázdniny

Senzačné prázdniny

Exchange Student, The

Komedie

Francie / Itálie, 1967, 86 min

Ano tak tohle je komedie mojí krevní skupiny. Je to smršť ala De Funes. Prostě klasa.(10.3.2005)

Miluju ústřední melodii, mám ohromně rád tu celkovou atmosféru filmu, kdy je léto skoro cítit z obrazovky. Není to tolik okoukaný jako Četníci, a možná i proto mám Senzační prázdniny radši. "To je sekáč. Letí na draku a loď si řídí rádiem."(31.5.2011)

Vzhledem k tomu, že jsem se zasmál jenom jednou, tak výš hodnotit asi ani nemůžu. Nedá se říct, že by mě to nudilo, ale ani nijak nebavilo. Spíše jsem čekal na konec. Líbilo se mi prostředí, to u starších filmů vypovídá mnohdy o době v níž byly točené. To se mi an starších filmech líbí. U filmů s Louisem de Funesem se povětšinou nasměju, ale tenhle film šel trochu mimo tuto linii. Možná mě ten humor, který byl mnohdy vystavěn na extrémně absurdních situacích už tolik neoslovuje, kdo ví.(8.9.2011)

Letní prázdniny, malé venkovské kino ve Slapech, lístek za 2 Kčs,- :o)(23.5.2014)

Tak moc se mi to zase nelíbilo.(3.10.2012)