Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gogos
  *****

  Vynikajici komedie... jdete si lehnout... ale jeste jsem neobedvala... najite se potom.... potom budu muset pripravit veceri.... jdete si lehnout....uz jdu.... :D.... s Funesem se clovek nenudi...(2.7.2006)

 • Mariin
  ***

  První půle filmu standardně dobrá a slibná, závěr však příliš ztřeštěný, roztříštěný a slabomyslný. 5 + 2 lomeno dvěma rovná se 3 a půl, kloním se spíše k 3. Jinak pěkný dabing, skvělá mimika Louis de Funese, ale scénář závěru slabý.(22.5.2009)

 • 5150
  **

  Film z období, kdy byl Louis de Funés na vrcholu, leč co do kvality pouze průměr. Kdo má však tohoto herce rád, může si nějakou tu hvězdičku přihodit a jak tak koukám kolem, nejenom jednu.(27.11.2005)

 • fantoci
  ****

  Ano tak tohle je komedie mojí krevní skupiny. Je to smršť ala De Funes. Prostě klasa.(10.3.2005)

 • dex2man
  ***

  Příjemná letní atmosféra působí relaxačně, když je venku počasí pod psa dvojnásob. Ztřeštěné, jak je u Funèsových filmů zvykem, ale extra vtipné to není. Trocha utahování si z Angličanů, jejich stolování a upjatosti. Louis občas někam spadne nebo se nabourá do kurníku. Slušný průměr, ale s Funèsem se najdou lepší kousky.(5.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace