Tak moc se mi to zase nelíbilo.(3.10.2012)

Průměrná prázdninová komedie s nadprůměrným komikem Louisem de Funès v hlavní roli a vynikající hudbou Raymonda Lefebvra v pozadí a v klíčových scénách. Nic nového pod sluncem, jen další, v našich končinách silně přeceňovaný francouzský film. Byla to sice příjemná letní podívaná, ale jestli bych po tomto titulu sáhl ještě někdy znovu, to bych si teda musel rozmyslet. 50%(3.8.2012)

Jedna z nejlepších komedií s Louisem De Funésem. Opravdu svěží zábava, která se vychutná nejen o prázdninách. Pěkná ústřední melodie filmu sedne tzv. jako prdel na hrnec. Ani herecké obsazení nemá chybu. Zkrátka zábava, která bavila, baví a bavit bude.(28.10.2005)

• Frajer42

Špatné to nebylo, ale dobré také ne. Louis samozřejmě opět a znovu nezklamal. Docela sympaticky byl poskládán i veškerý zbytek herců a hereček. Příběh se mi líbil pouze ze začátku a smál jsem se také pouze v úvodních minutách. Postupně se film zvrhává v nudnější a nudnější záležitost. Humor je v podstatě o tom, že si Francouzi svým tradičním způsobem utahují z Angličanů. Mnohem vtipnější mi to přišlo v podání Asterixe a Obelixe, když řádili ve službách jejícho veličenstva. Tohle sice drží pár metrů nad vodou tradičně skvělý Louis, ale smíchy jsem se nepotrhal. Abych dal více než 2 * to bych musel být minimálně kouzelník druhé kategorie. Tím zatím nejsem.(7.5.2014)

Vynikajici komedie... jdete si lehnout... ale jeste jsem neobedvala... najite se potom.... potom budu muset pripravit veceri.... jdete si lehnout....uz jdu.... :D.... s Funesem se clovek nenudi...(2.7.2006)