Asi jsem z komedií s malým, velkým Louisem odrostl. Zpočátku jsem se bavil, ale pak jsem už jen posouval hodinky, aby ta nudná trapnost skončila.(4.12.2011)

Vynikajici komedie... jdete si lehnout... ale jeste jsem neobedvala... najite se potom.... potom budu muset pripravit veceri.... jdete si lehnout....uz jdu.... :D.... s Funesem se clovek nenudi...(2.7.2006)

• Frajer42

Špatné to nebylo, ale dobré také ne. Louis samozřejmě opět a znovu nezklamal. Docela sympaticky byl poskládán i veškerý zbytek herců a hereček. Příběh se mi líbil pouze ze začátku a smál jsem se také pouze v úvodních minutách. Postupně se film zvrhává v nudnější a nudnější záležitost. Humor je v podstatě o tom, že si Francouzi svým tradičním způsobem utahují z Angličanů. Mnohem vtipnější mi to přišlo v podání Asterixe a Obelixe, když řádili ve službách jejícho veličenstva. Tohle sice drží pár metrů nad vodou tradičně skvělý Louis, ale smíchy jsem se nepotrhal. Abych dal více než 2 * to bych musel být minimálně kouzelník druhé kategorie. Tím zatím nejsem.(7.5.2014)

Miluju ústřední melodii, mám ohromně rád tu celkovou atmosféru filmu, kdy je léto skoro cítit z obrazovky. Není to tolik okoukaný jako Četníci, a možná i proto mám Senzační prázdniny radši. "To je sekáč. Letí na draku a loď si řídí rádiem."(31.5.2011)

Nevím opravdu proč, ale tohle je moje nejoblíbenější komedie s de Funésem. Skutečně už nespočítám, kolikrát jsem ji viděl v kině a v televizi. Ideální letní komedie, která nestárne.(26.11.2008)