Dívčí taneční skupina pod vedením slavného manažera a choreografa Evanse slaví úspěchy po celém světě. Uhlídat tento rej krasavic je pro Evanse úkol vskutku heroický. Snad proto u něj platí cosi o tom, že účel světí prostředky. Musí totiž udržet nejen profesionální kázeň, ale především i kázeň morální. Muži, to znamená vztah – sex – manželství – sňatek – dítě, cokoliv z toho znamená pro dívku konec kariéry, pro Evanse hledání nové tanečnice a pro soubor narušení disciplíny. O to větší zděšení zavládne u Evanse, když ve svém pokoji, uprostřed úspěšného turné, nalezne nemluvně. Je třeba zachovat chladnou hlavu a především nezpochybnit svou autoritu. Co ovšem není pro mistra improvizace, jakým je Louis de Funes, zas takový problém. (Česká televize)

ra0474401

Takové staré raketě, jako nadržoval Funés, já bych nenadržovala. Francois se jim moc nepovedla a zápletka s dítětem taky ne. A funés to na pět hvězdiček neutáhne. ()

psycholog

Louis de Funèse mám hodně rád, ale bohužel jak se říká,,I mistr tesař se někdy utne". Taneční kreace a děvčata, copak to bylo fajn a zajímavý příběh s roztomilým dítětem se mi také líbil. Bohužel vtip mi trošku uklouzával a někdy jsem odešel i na záchod v průběhu filmu, což normálně především u filmech s Louisem, nedělám. No což, stalo se... ()

Lulusator

Miluju tenhle film.! Film, který je dokonalý díky panu Funésovi, mylsim že on byl dokonalý v každém svém filmu, díky své mimice na které hodně tvrdě pracoval si doslova vydupal místo. Díkybohu.! :) Myslim, že světová kinematografie by bez něj byla o hodně chudší. A ano, film možná je postavený a drží předevší díky panu Funésovi, ale je postavený skvěle, kdo z nás se nebaví při pohledu na něj nebo při vyprávění pohádky o jehnátku. Navíc pan Funés nehrál aby si vydobyl uznání kritiků, hrál aby bavil :) ()

montrose

Pro mně asi nejslabší komedie, ve které Funès hrál. Ale on byl opět vynikající. Takže pouze díky němu za dvě. ()

Hansolo35

Filmová klasika, kterou si vždycky rádi pustíme. Funés válí na 100% Jen ta hlavní famme fatale mohla být věkem trošku k Funésovo synovi (ve filmu synovci). ()

ronin zabak

Pro mě nejlepší fuňesovka. Cholerický, uštěkaný Louis, kterému padla role jako prdel do kalhot. Víceméně, jeho všechny role jsou docela cholerické, snad kromě Zelňačky a to proto, že byl stejný i ve svém osobním životě. Malý nerudný tanečník s kreativními pohyby dělá z tohoto snímku jednu z nejlepších francouzských komedií všech dob. ()

StarFsh

Muzikál, ktorý bol vo svojej dobe bombou, ale dnes už je neskutočne zastaralý. Úsmev na tvári spôsobuje skôr tá zastaralosť, než film samotný. Módne vlny proste prichádzajú a odchádzajú... ()

PaPiLiO

Nejoblíbenější film mého útlého dětství!:-) Na otázku "co si chceš pustit?" jsem vždycky bez váhání odpověděla "Piti Piti Pa!":-) Takže hlavně kvůli tomu dávám 4*, jinak objektivně je to spíš taková trojka...:-) ()

HJ-FILIP

Komedie, u které, abych tak řekl, se člověk moc nezasměje. Noční telefonování a vyprávění pohádky je docela zábavné, jinak ale nic moc. Hudba obdobná jakou Zítra to roztočíme, drahoušku , chtělo by to ještě o hvězdu méně. ()

energo

Nečekané, jaké zde Funes, fakticky jako stařec, ukázal pohybové a taneční schopnosti. V scénce jak tančí a džemuje a do toho se pustí ten hudební motiv - to je nezapomenutelné. Podobně i scéna s auty na začátku. Samozřejmě je zde plno jeho grimas a mimiky, které se nejviditelněji projevily v příhodě s jehňátkem. Má i lepší komedie, ale v mnoha věcech se zdá tento film nedoceněný. ()