Dívčí taneční skupina pod vedením slavného manažera a choreografa Evanse slaví úspěchy po celém světě. Uhlídat tento rej krasavic je pro Evanse úkol vskutku heroický. Snad proto u něj platí cosi o tom, že účel světí prostředky. Musí totiž udržet nejen profesionální kázeň, ale především i kázeň morální. Muži, to znamená vztah – sex – manželství – sňatek – dítě, cokoliv z toho znamená pro dívku konec kariéry, pro Evanse hledání nové tanečnice a pro soubor narušení disciplíny. O to větší zděšení zavládne u Evanse, když ve svém pokoji, uprostřed úspěšného turné, nalezne nemluvně. Je třeba zachovat chladnou hlavu a především nezpochybnit svou autoritu. Co ovšem není pro mistra improvizace, jakým je Louis de Funes, zas takový problém. (Česká televize)

Hepy13

K těm nejlepším komediím s Funèsem má tento film na míle daleko. Jednu hvězdu dolů za taneční části (nudné), a další za to, že humor není tentokrát tak dobrý jak jsme u Funèse zvyklí. ()

lardko

Na tenhle film si pomatuju moc dobře , když sem ho viděl poprvé. Bylo to když jsem byl ještě malej. V tu dobu si pomatuju že jsem vůbec neponocoval , maximálně do 10:00. Vzpomínám si že ten film měl končit až v 00:00. Byl jsem při sledování sice dost ospalej , ale chtěl jsem se strašně na něj dokoukat, protože se mi strašně líbil. Nevím jestli jsem Louise de Funese v tomhle filmu viděl poprvé , ale vím že od tohohle filmu sem si filmy s nim zamiloval. PITI PITI PÁ , PITI PITI PÁ ... ()

reich

Skvělá francouzská komedie s geniálním Louis de Funès. Navíc se jedná o spojení s hudebním, no spíše s tanečním filmem, což je v repertoáru právě Funèse ojedinělé. Každopádně film je příjemná oddychovka, plná hlášek, gegů a skvělé francouzské muziky. Geniální! 90% ()

Lukoye

Tak tohle je zase moje nejoblíbenější Funésovka. I když ono se to dá tězko říct u tak výtečného komika. Zápletka s neposkvrněným tanečním harémem a jedním anonymním novorozencem je fakt dobrá a herci z ní hodně vytěžíli. Bláznivá komedie, kde se problémy přelévají z jedné strany na druhou, a v podstatě o nic nejde. ()

tyna97

Celá ta komedie kolem nesympatické Françoise a hloupoučkého Philippa mi děsně pila krev. Ale i tak je Piti Piti Pa skvělý a vtipný uhopsaný skvost (a to zejména díky Louisovi) doplněný krátkou prohlídkou města. ()

zdeny99

Piti Piti Pa je podle mě jeden z nejlepších Funésových filmů. Je to vtipně ztřeštěný muzikál, který nestojí pouze na vynikajícím výkonu Louise de Funése. Je to skvěle napsané i natočené, písničky jsou chytlavé (především ústřední stejnojmenná píseň, nádherný výběr holek, ještě hezčí šatičky, nádherné Monte Carlo a Řím a především humor od začátku do konce. Samotný Funés si tu hraje to své a podle mě je to jedna z nejlepších rolí. Vystupuje tu jako prudérní manažer tanečního souboru, který neustále hlídá své svěřenkyně. Dokonce jim hlídá i váhu a když mají něco nad 50 kilo, tak jim zakáže jíst a pošle je na rotoped. Po večerech jim zase vypráví pohádky o vlkovi a Karkulce typicky svými mimickými škleby a kvílí u toho jako nějaký duch. [15742. hodnocení, 230. komentář, 74%] ()

Joll

Dřív jsem si myslel, že tohle je Funesův nejslabší film, ale jak roky plynou zjišťuji, že ho mám čím dál tím radši:) A ten soundtrack to je vážně bomba. ()

MarleyCZ

Skvělá klasická francouská komedie, u které se dá skutečně pobavit a to i za doprovodu výborné hudby. Je to asi nejlepší Louis de Funèsova komedie a myslím si, že je často až moc podceňována. Louis de Funès si zde hlídá svůj harém a střeží ho před okolním světem a do toho jeho syn 'Filip'... Dávám zasloužilých 94%. ()

mrtvej pes

Klasická komedie, ostatně jako téměř každá, ve které Louis de Funes ztvárnil hlavní roli (a teď neberu v potaz jeho vážnější filmy - pro případ, že by se do mě někdo chtěl obout). Zápletka-nedorozumění-průser-rozuzlení-happyend. Ač trochu jednodušší, přesto poutavé. Hudební podtón všemu dodává jistou roztomilost. Olivier de Funes dokonce i trochu hraje. ()

MickeyStuma

Baletní muzikál a komik Louis de Funès. Toto zvláštní spojení opravdu funguje. Scénář je dosti slabý, ale co se týče baletních čísel a typických taškařic, vše je na výbornou. A nechybí tu ani Olivier de Funès, který svému otci báječně sekunduje. Spousta humorných scén a situací dávají záruku zábavnosti jaké jsou přirozeně očekávány. Trochu rychle je ale příběh ukončen, jakoby scénárista nevěděl jak dál, což zamrzí. Přesto se jedná o klasiku, která vždy potěší. ()

BeranSon

Louis de Funès byl frajer, skvělí herec, komik a díky tomuhle filmu i tanečník. Kde se to v něm vzalo? Piti Piti Pa je přesně typ komedie, které mám rád. Je klidná, vtipná, ničím nepřehnaná a účinkují v ní samé charismatické postavy. Film je to rozhodně dobrý po všech stránkách, hlavně díky taneční choreografii a krásně okouzlujícím ženám. - 7/10 - ()

hábič

Původně jsem dal tři hvězdičky, ale jenom za pohádku o vlkovi a jehňátku musím prostě jednu přidat... 😁 ()

FOCKE_WULF

Filipe, otevři! To jsem já!____ To nejsi ty!____Jsem to já!____Tak mi zazpívej náš nejnovější hit!____Piti - piti - páááá!! PITI - PITI - PÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! :-D ()