Dívčí taneční skupina pod vedením slavného manažera a choreografa Evanse slaví úspěchy po celém světě. Uhlídat tento rej krasavic je pro Evanse úkol vskutku heroický. Snad proto u něj platí cosi o tom, že účel světí prostředky. Musí totiž udržet nejen profesionální kázeň, ale především i kázeň morální. Muži, to znamená vztah – sex – manželství – sňatek – dítě, cokoliv z toho znamená pro dívku konec kariéry, pro Evanse hledání nové tanečnice a pro soubor narušení disciplíny. O to větší zděšení zavládne u Evanse, když ve svém pokoji, uprostřed úspěšného turné, nalezne nemluvně. Je třeba zachovat chladnou hlavu a především nezpochybnit svou autoritu. Co ovšem není pro mistra improvizace, jakým je Louis de Funes, zas takový problém. (Česká televize)

clubland

Asi najhorsi a najnudnejsi film s Funesom. Je mozne, ze odpor k muzikalom vo mne vypestovala Veronika a S.T.Blackova v mojom detstve. Aj Neberte nam princeznu urobili svoje.... Jednoducho nie je to nic pre mna. ()

PowPow

Námět je slaboučký, sotva utáhne těch 75 minut proložených hudebními čísly, a nebýt Funèse, nikdo si na to dnes nevzpomene. Na druhou stranu, ten chlap by snad dokázal udělat zajímavým i hodinový záběr na prázdnou zeď. Z filmu vzešlo několik opravdu dobrých gagů (jízda v autě, pohádka, magnetofonový pásek) stojících čistě na Funèsově herectví (a dabingu pana Filipovského). V době svého vzniku byly nejspíš plusem i tehdy moderní hudební čísla a tance, a přestože musím uznat, že oproti soudobé produkci československé televize byly tyhle scény skvěle odzpívané a tanečně synchronizované, tak dnes už je tahle nenadčasová sedmdesátkovost spíše mínusem. Ani jedna písnička nebo taneční scéna mi neutkvěla v hlavě, naopak se to všechno smíchalo v nevýraznou omáčku, která mě začala spíš obtěžovat. Tři hvězdy za Funèse, ale jinak slabší. ()

mistr97

U filmu s Funesem v hlavní roli se nejde nebavit. Faktem ale je, že má na hereckém kontě řadu lepších filmů. Piti Piti Pa svým výkonem s energickými výstupy a neuvěřitelnými grimasami znatelně zachraňuje, bez něj by to byl téměř nezajímavý film, který by nabídl pouze dobovou atmosféru. Při hodnocení musím být objektivní a více než tři hvězdičky nemohu dát ani díky Funesovi, který opět nezklamal, ale samotný děj filmu není příliš zajímavý, ani sám o sobě vtipný. ()

SNCIS

"Phillipe, řekni něco!" - "Dobrý den, strýčku. Jak se máš?" - "Spěchám! Hádej, na co zrovna myslím!" - "Myslíš na dobro souboru." - "Na to já nemám čas!" - 100%. ()

Korpy22

Francouzská komedie, která s českým dabingem najednou dává strašný smysl a je neskutečně vtipná, přestože děj vlastně chybí. Louis De Funes je tentokrát vedoucí taneční skupiny a my jen sledujeme a očekáváme, co se zase přihodí. ()