Dívčí taneční skupina pod vedením slavného manažera a choreografa Evanse slaví úspěchy po celém světě. Uhlídat tento rej krasavic je pro Evanse úkol vskutku heroický. Snad proto u něj platí cosi o tom, že účel světí prostředky. Musí totiž udržet nejen profesionální kázeň, ale především i kázeň morální. Muži, to znamená vztah – sex – manželství – sňatek – dítě, cokoliv z toho znamená pro dívku konec kariéry, pro Evanse hledání nové tanečnice a pro soubor narušení disciplíny. O to větší zděšení zavládne u Evanse, když ve svém pokoji, uprostřed úspěšného turné, nalezne nemluvně. Je třeba zachovat chladnou hlavu a především nezpochybnit svou autoritu. Co ovšem není pro mistra improvizace, jakým je Louis de Funes, zas takový problém. (Česká televize)

manonfire

Filmu se nedá upřít svébytný styl ani neotřelé spojení Funese a tance. Z hlediska vtipu ale patří mezi ty průměrné z rejstříku tohoto komika. Výjimkou je však skvělá "plačící" scéna s miminky v bubnech. 60% ()

ranp

Uhlídat soubor mladých a hezkých holek, kterým se notně zapalujou lýtka, může být docela dřina :-) ()

herr_carter

"Filipe, Fiipe..!" Hodně příjemný klasicky-ulítlý Funesův film, který navíc skvěle doplňuje dámský ansámbl tanečnic.............moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

Jiří K.

Výborná hudební komedie částečně sklouzávající do žánru muzikálu. DeFunés pěkně divoce gestikuluje a artikuluje jako vždy, ale nikdo zde ještě nevyzdvihl ozvlášť geniální dabing Filipovského a pěkné baby tanečnice. ()

klúčik

Je to zábavné, nieje to moc dlné, a dá sa tu schuti zasmiať. Ale Funes má aj lepšie filmy. Nezabudnuteľná filmová hudba! 75%. ()

Han22

Po dlouhé době jsem viděl nějaký film z Funesem a to jen proto že na youtube byl vedle videoklipu Tata Bojs odkaz na tento film a tak jsem neodolal. Z dnešního pohledu se film opravdu pomalu rozjíždí, muzikálová čísla jsou o ničem a představa despoty hlídajícího celý taneční sbor je směšná. Jenže i tak je to kouzelný, stačí když Funes vysvětluje nenapodobitelným způsobem co je chůva nebo vykládá pohádku a válím se smíchy. A zápletka s miminy je docela fajn, takže pro mě sice slabší, ale 4* ()

KmK

Funes je opět přísný a božský dabing Františka Filipovského ještě umocňuje komediální zážitek. Několik vážně povedených fórků (srážka s autobusem, píseň "Rád jsis hrál na la lá la la" ...), přesto už jsem asi z "fuňasovek" vyrostl jako kdysi z lega... ()

Paity

Crazy taneční komedie s Lousiem de Funesem v hlavní roli asi nepřekvapí tím, že není tak vtipná, jak bychom si asi všichni představovali. Nesutálé pobíhání hlavní postavy v legínách není ani zábavné, ale smutné. Tohle rozhodně není můj šálek franouzckého komediálního čaje. ()

Sairina

Průměrná komedie, se zápletkou. Ale přesto jsou zde hezké písničky a rychle střihy, které dodávají komedii její šmrnc. ()

Xavi6

Výborně provedený nápad! Taneční muzikál v čele s Funésem byl opravdu brilantní tah. To kouzlo jeho neustálého rozzuření my nedá někdy vůbec spát, prostě jen se dívat, jak hraje a kochat se, toď někdy vše. ()

Wishkah

Prostinká, jednoduchá, ale ve spoustě momentů neskutečně zábavná komedie. Tenhle film mohl natočit jen De Funes ()

cityman

Skvělý Louis De Funes jako roztomilý despota Evans chránící si svůj "harém" tanečnic před okolním světem, potažmo před muži za každou cenu. Skvělá hudba i písně, nápaditá choreografie a kostými. Klasika mezi francouskými komediemi! ()

bohemia_regent

Film se promítal v českých a slovenských kinech pod oficiálním distribučním názvem Piti piti pa. V titulcích filmu uvedeno: koprodukce Francie / Itálie. ()

RomanHyde

Za odvahu dávám tři hvězdy, jinač bych dal dvě. Příliš slaboučký děj a jako hudební film (možná muzikál) taky . . Je to něco mezi, co až příliš stojí na Funesovi a občasných povedených vtípcích. Ano krásná děvča v dresech, taneční kreace.. to vše hraje pro snímek, ovšem je zcela nevyvážený, díky většímu počtu hluchých míst a menší frekvenci humoru ztrácí divákovu pozornost, tedy hlavně mou :) ()

BreHas26

Nejsrandovnější scény asi byly když de Funès přiděloval jídlo tanečnicím podle váhy a jak jim pak povídal pohádku "O vlkovi a kůzlátku". ()

hemul

Po dlhych rokoch som si pozrel tento film, kupil som si devedecko v trafike. Pravdupovediac, nepamatal som si takmer nic, videl som ho ako decko, len par scen, ale vzdy som si myslel, ze patri medzi slabsie funesove filmy. Oj, ako som sa mylil, teraz sa nanho neviem vynadivat. Nadhera. Zaradil sa medzi moje top funesovky (jakob, oskar, jeden hot..., kridielko...). Najviac sa mi paci scena, ked sa stryko dozvie o dietati svojho synovca a s vycitkou v hlase mu povie - ako si mohol to dieta opustit, ci nieco take... Na dnesne filmy dost nemoderne, vsakze. V modernej verzii by mu asi povedal, co si si nedaval pozor, ci nieco podobne. Velmi pekny teply film, aj s hudbou, kostymami, kulisami, choreografiou, dramaturgiou... ()