The Punisher: Dirty Laundry

Celý film
Krátkometrážní / Akční / Thriller / Drama
USA, 2012, 10 min

Punisher (Thomas Jane) si ten den chtěl jenom vyprat prádlo. Potom co viděl gangstery jak ohrožují prostitutky a nasledně i chlapce, řekl si, že to tak nemůže nechat být a musí je potrestat. (Folky)

Olík

Jo, jo, špinavé prádlo je třeba vyprat aneb tuhle reklamu na "Jacka" nám v televizi zřejmě zakážou. Stručné, výstižné, stylové.....10 minut cool akční jízdy, tak jak si žádá dnešní kraj i mrav. ()

Torgal

Takto nejak by som si predstavoval filmového Punishera, nie ako tie riedke sračky čo o ňom naozaj vznikli. V jednej z nich hral titulného hrdinu aj Thomas Jane, ale tu, po ôsmich rokoch do role padol rozhodne lepšie ako naposledy. Na ploche desiatich minút je vybudovaná slušná atmosféra s nekompromisným finále, v ktorom sa pár neborákov na vlastnej koži presvedčí, že alkohol zabíja, obzvlášť Jack Daniels. 7+/10 ()

bararich8

Zde je pěkně vidět, že jakmile se jedná o kraťas jdou všechny zápory stranou, být tohle celovečerák je to zde setřené až na kost místo zdejší chvály až do nebes. Ubohé. Snímek průměr. 3* ()

Pacek

To co Thomas zhodil na svalech nabral na drsnosti. Celou dobu jsem seděl a napjatě čekal až se objeví známé logo. PUNISHER IS BACK!!! ()

darkreider

Thomas Jane je môj najobľúbenejší punisher, takže som ho zase rád videl rúbať póvl, aj keď tento krát trochu brutálnejšie ako prvý krát. Jeden by neveril koľko toho znesie fľaška Whiskey. ()

VerenaLord

Bezva nápad, deset minut stačí až až, celovečerní film by byl už přespříliš. Myslím, že v nejlepším je vhodné skončit. Takže tak zlatá střední cesta - průměr. ()

talbot25

tento 10-minútový film je lepší než The Punisher (2004) a Punisher: War Zone dohromady.+ hudba z Temného rytiera potešila ()

FanKalEl

Celkom vydarený krátkometrážňak so sympatickou brutalitou a ten ost z dark knighta sa tam aj celkom hodil ale to už rovno tam dokolečka mohli hráť toto čo vlastne vystihuje celý film !! :D https://www.youtube.com/watch?v=22mduGkxeEE Stručne by som to zhrnol tak že tento krátky filmík ma prinútil si konečne pozrieť sériu Punishera. (100%) ()

Acrobat

Iste je goethecky romantickejšie vidieť sa v hlavnom hrdinovi (?), ktorý trestá zlo. Neberieme si sny navzájom a tento abstrakt riešenia sporov v dnešnom svete môže byť lákavý, no je zrejme púhym vyjadrením „Hasiť oheň benzínom“. Vnímať sa v pozíciách zaručujúcich krvavý kúpeľ je oddychové a hybné, no pravé postoje zaručuje nik iný ako Ron. Ďakujem csfd.cz za možnosť zhliadnuť. (20.07.2012) ()

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka