The Punisher: Dirty Laundry

Celý film
Krátkometrážní / Akční / Thriller / Drama
USA, 2012, 10 min

Punisher (Thomas Jane) si ten den chtěl jenom vyprat prádlo. Potom co viděl gangstery jak ohrožují prostitutky a nasledně i chlapce, řekl si, že to tak nemůže nechat být a musí je potrestat. (Folky)

Gardenboy

Dávam plný kotol. Kedysi som bol mierumilovnejší, ale ako sa tak rozhliadam po svete a vidím, čo sa deje cítim úzkosť a bezmocnosť a túžim po radikalnejších riešeniach. Srať na pravidlá, srať na zákony, žiadna ďalšia šanca. Aspoň vo filmovom svete niekto tým vyjebancom nakope prdel. Pri tých desiatich minútach, som hlavne na konci cítil takú satisfakciu, že sa za to budem tisíc rokov smažiť v pekle.5* ()

vikino1

Tvrdý nekompromisní, přesně takový jaký Punisher má být. Škoda, že filmy se nepovedly aspon tak jak tenhle desetiminutovej pokus. ()

R.A.D.E.K

Hudba vykradena z trilogie Dark Knight. Laciné efekty, tuctový scénář. Nad vodou toto shortmovie drží jen kamera a láhev whisky. ()

Inozuka

Jooo, tak tohle má grády. Jednoduchá epizodka s morálním dilematem, hromadou násilí, vtipem a perfektní atmoškou. Zhuštění nejednoho akčního filmu na plochu 10 minut. ()

Alfmen

Nikdy bych neřekl, že flaška Jacka vydrží tolik zlomených čelistí. Ale když ji prodá Ron Perlman, který vidí světu do žaludku, tak se s tím asi musí počítat. Špica! ()

Godhaj

,,What the fuck you doing here?" ,,Laundry." Stylový a solidně natočený kraťas, ale bohužel velmi předvídatelný a tím pádem nudný. Zpracování je rozhodně na jedničku, kamera je pěkná, zamrzí ale vykrádání soundtracků. Příběh je defakto o ničem, každý již zpočátku ví, jak toto dopadne. Samotná akce až moc hýří umělou krví a zlomeninami, což filmu prostě nevěřím stejně jako nerozbitnou láhev. ()

Margerie

Zbytečnost, jejíž pointa mi stále uniká. Na krátkometrážní film málo propracované, pokud to měla být reklama na JD's, pak by to chtělo trochu sestříhat a vypustit z databáze čsfd. ()

Lukaso1

Původní Punisher se mě líbil a Thomas Jane v něm byl skvělý. Nějak nechápu že ten názor sdílím sám. Tenhle kraťák nám dokazuje že ještě neřekl své poslední slovo. ()

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka