Nezapomenutelné prázdniny

• USA The Way Way Back (více)

DonShark

Spíše drama, než komedie. První půlhodina stála za nic, ale pak se to pomalu začíná rozjíždět a když už mě to vtáhlo do dějě a začalo mě to hodně bavit, tak to skončilo :) ()

Bednobuch

Pár vtipů, které má na svědomí Rockwell. Ale jinak je to spíš deprimují, když vidíte, jak to asi vypadá na amerických dovolených. Tak celkově nic moc. Ztráta času ()

Montmorency

Tak tomu říkám správnej "feel-good" film - sympatická svěží nezávislárna, spousta vtipných momentů, do poslední vedlejší role skvělé obsazení (Rockwell a Janney jsou prostě boží :-)... ()

avg

Tak jako z Duncana, tak i z tohoto snímku se vyklubal pohodový film, který si určitě zaslouží Vaši pozornost. ()

zimi

Jo hodně dobrej filmek! Přesně 4* alespoň nemusím přemýšlet kolik * dám! Rozhodně se nebudete nudit, příběh krásně plyne a já si to užíval!!! Herci jsou ůžasní a já mohu jen doporučit!!!! ()

neo101

já se nudil a to hodně. Kromě obtloustlé AnnySophie a Sama Rockwella tam nebyly zrovna sympatické postavy. A ani Carell nedokázal rozesmát. Opravdu vtipný byl pouze Rockwell a to taky ne pořád i když se snažil hlásit co to dalo. ()

Major776 odpad!

Je až neuvěřitelné čím je schopno USA krmit diváky a ještě neuvěřitelnější je fakt, že si diváci libují jaká že je to ohromná krmě. "Díky, žes na mě zapomněla krávo - procházím složitým obdobím a kámoška by se mi hodila!" To je jen jedna z perel, které se ve filmu objeví. Opravdu není film komický. Na jednom místě možná úsměvný, ale celkově je to tragedie a dnes už pomalu klasické americké zpracování. Příběh puberťáka, co pomalu neumí ani mluvit, hrbí se, skoro nekomunikuje a toho si vybere celkem pohledné děvče a navíc si ho všimne místní správce aquaparku a začne se mu věnovat. Proč ne? Kolem takových uťáplíků mnoho není a scénář je na světě. Film plný pokrytectví a rodinných vztahů, které jsou nezajímavé a nudné.Fuj. ()

TOMASINI

Plus body pro Steva Carella, který hrál sice jemně zápornou roli, ale zároveň úplně jinou, než ho znám z jiných filmů. Jinak jsem čekal trochu větší vzrušení. Film plyne stejně jako prázdniny, pořád čekáte na vrcholný zážitek, až je konec prázdnin. ()

Aresko123

V tomto filmne hra len jeden herec ktory drzi cely film a to Sam Rockwell. Bez neho by sa to cele rozpadlo ako domcek z karat. Inak film je o cudnom malovravnom hanblivom a nesmelom chalanovi ktory je hrozne NUDNY. Ale stretne plavcika zo aqua parku a on mu zmeni zivot, samozrejme k lepsiemu.............. ()

BStone

Hořkosladký snímek,spíše hořký,než sladký, o jednom čtrnáctiletém klukovi a jeho létě.Je evidentní,že Carell si svého kreténa opravdu užíval,i ostatní hrají poměrně nadprůměrně.Rockwell pak samozřejmě září,a film si v podstatě bere jen pro sebe.Dobře napsané postavy,funkční dialogy,přesto na mně film až tak nezapůsobil,lehký nadprůměr 60% ()

stuj

4 hvězdičky, ale trochu odřené. Lůzr jede na prázdniny s matkou a jejím přítelem, kterej hned na začátek lůzrovi řekne, že ví že stojí za prd, ale že ho o prázdninách začlení. Takže sympaťák k pohledání. Lůzr se bojí promluvit na jakoukoli holku kterou potká, ale víte co - potká někoho, kdo mu s tím pomůže a potká i takovou, který to tolik neva, páč je taky trochu "jiná". Nenáročná a klidná záležitost pro roztahané léto. ()

studentice

Bohuzel vubec nerozumim vysokemu hodnoceni filmu. Pro me to byla klasicka americka komedie, tzn. nevtipna a plna klise. Strucne. lituju, ze jsem se na film koukala. ()