Bývalý tajný policista Phil Broker se rozhodne odejít do civilu poté, co se nepovede jedna speciální akce. Je přesvědčen, že malé venkovské městečko mu zabezpečí klid na výchovu jeho dcery a se svým dávným kamarádem tam chce začít podnikat. Netuší však, že místní drogový mafián se ho hodlá zbavit tím, že informuje Brokerovy bývalé nepřátele o jeho pobytu. Na policistu ve výslužbě tak čeká další z bojů o život, tentokrát ale zároveň i o život jeho dcery. (TV Nova)

bararich8

Nic překvapujícího, Statham se v posledních letech zuby nehty drží průměrných snímků, na které se podíváte a hned zase zapomenete. Kde jsou ty časy Kurýra... I přes kratší stopáž, se tam toho zase tolik nestalo a právě ty akce mají pořád stejnou šťávu a to je to, proč se na to lidí koukaj. Opět tu také máme americké městečko plné labilních jedinců. A James Franco je příšernej herec. V rámci žánru tedy šedý průměr, 3* ()

KOOHA

Tisíckrát omleté a znova stejně hloupé. Sice dobře zahrané, ale je tam pár slepých uliček a jakoby neodvyprávěných konců, které teda máme buď ignorovat nebo je prostě nebrat vážně. Je to blbost. Jo a ta jeho dcera tam neustale rvala, az to bylo otravny. Hudba uplne strasna, cely v takovym smutnym havu ()

Kingjiri

Příběh je spíš thrillerovej než akční - Statham, Franco a další se většinu času popichujou spíš slovně než pěstma a větší porce akce přichází až v závěru. Nicméně díky hereckýmu obsazení (Francovi takovýhle záporný role vcelku seděj) jsou dobře koukatelný i neakční pasáže plný drsnejch pohledů, silnějších slov a trochou napětí. Před projekcí jsem si zrovna řikal, že Statham je (vzhledem k jeho filmografii) takovej novodobej Stallone a pak v úvodních titulkách koukám, že scénář napsal právě Sly :) Jenom je škoda, že si Sly nestřih aspoň menší cameo. PS: Statham s hárem vypadá ... dost zajímavě :D ()

FanKalEl

Začiatok bol nadupaný čiže po ňom som niečo slušnejšie čakal a budiž stalo sa. Za taký nízky rozpočet toľko veľa vyťaženého. Krásne scenárie a vizuál, akcia svižná, hudba podľa môjho gusta, nadpriemerný príbeh oproti takému Snitch (2013) a nuda a béčkovitosť nehrozí. Ešte k tomu to má aj Stathama a J. Franca plus Stallonov scenár so 150 nadávkami tak čo by ste ľudia chceli viac ??! Finále bolo s plnou rozbuškou napätia a akcie. Odporúčam pozrieť cez obyčajný oddychový večer lebo mňa to pekne nakoplo do zadku :D (100%) ()

Torgal

Už je to nejaká doba čo som tento film videl a mám sakra problém spomenúť si na čokoľvek z neho. Dokonca si už skoro ani nevybavujem aké dojmy to vo mne vyvolalo. Na Stathama to bol ale mierny nadpriemer, hoci Stalloneho scenár ničím neprekvapí a servíruje žánrovú klasiku. Záverečná prestrelka to ťahá aspoň do priemeru. 5+/10 ()

moviechecker

Statham si odbehol od partie Expendeblákov, aby sa trochu pohral na vlastnom dvorku a trochu ho vyčistil. Nepotrebuje ani celu partu vybije všetkých sám ako za starých čias Seagal, kým nenabral priveľa tuku. Rýchle, jednoduché, není potreba rozmýšľať len si sadnúť a pozerať. ()

pa3ce

Klasická Stathamovka, ktorá ma nie a nie začať nudiť. Statham strieda drsné výrazy s úsmevmi pre svoju dcéru a ja mu verím každú jednu drsnú hlášku či kopačku do ksichtu. Škoda, že sa kvôli dcére úplne neodviazal, ešte drsnejší Jason by mi vôbec nevadil. Snáď všetkým záporákom som prial poriadne krvavé pysky. ()

tranquill

"Kde jsou muži, co přepadli Váš dům? Mrtví. Jak to víte? Věřte mi, vím to." Jednoduché, přímočaré, extrémně akční. V tom problém není, pro Jasona je to typická role, ale ty zrychlené bojové scény a častá nelogičnost jednání film rozhodně nepovyšují nad průměr. ()

Ondr@932

Skvělý film se Stathamem a zápornou rolí James Franco. Velmi napínavý, dobře udělaný thriller, který už jsem nějaký ten pátek neviděl. 75% ()

anitae

Akčňák na jedno použití, ale docela dobře jsem se bavila - prostě Amerika jak má být. Nezničitelný kladný hrdina otec a jeho neméně drsná dcera, venkov, výroba drog, hodně akce a roztomilé koťátko .... zazvonil zvonec a pohádky byl konec:) ()

Whitebeard

Nevim proč, ale nějak mi to sedlo. A pro mě asi nejlepší Stathamovo film. Je to samozřejmě neskutečná kravina. Statham nemá problém zlomit ruku komukoliv, kdo se na něj jenom křivě podívá a zapadlý městečko se jenom hemží vidlákama, co se chtějí jen porvat. No a Statham to opět řeší všechno se svým klasickým ledovým klidem. Ale nějak mě ten film nechal sedět na židli celou hodinu a půl a vlastně jsem to docela hltal. 4* ()

DAPDO

No když jsem si přečetl obsah filmu, byl jsem přesvědčen, že se dočkám další pohádky typu J.C.Van Damme, aneb jak pomocí chvatů a hmatů ochránit své dítě před zlými gangstery. Navíc poslední filmy se Stathamem, co jsem měl možnost vidět mě utvrdily v tom, že to tak fakticky bude. Po sto minutách musím konstatovat, že jsem se zmýlil. Zápletka i děj sice velice jednoduché, ale je to úplně v jiným levelu, než jsem čekal. Tvrd'ák Jason a role přímo pro něj, dost dobré a hlavně uvěřitelné akční scény. Určitě pomohlo, že se na filmu podílel Stallone - 75%. ()

ludva10

Příjemné překvapení - solidně natočený akčňák s výborným hlavním hrdinou. Připomnělo mě to staré dobré akční filmy. ()

Vabr

Takové lepší Prima Love. Strašně průměrné, ničím neoriginální a neakční, přestože je to akční film. Akce ve filmu není vůbec, snad je tam jedině na konci a když se tam ta holka brutálně mlátila s tím buřtem. Tak nadhodnocené hodnocení, bože, na co ti lidi neskočí. Stačí jen pár slavných jmen a hned vznikne z toho 65%. Ve zkratce je to jen akční film, který ničím nepřekvapí. VYHODNOCENÍ: FAKT TRAPÁRNA, KDYŽ HERCI Z AKČNÍCH FILMŮ HRAJÍ V PRIMA LOVE FILMECH ()

papaguy

Jednu hvězdu přidávám za trochu té vidlácké osvěty proti šikaně. Jinak je to bohapusté béčko. Auto, honem, perník, dej mi něco, pistole, dceru z toho vynechte, ár jů oukej? ()

Philip_Fry

Nečekejte nic co to ani nemůže být a dostanete rychlou, slušnou oddechovku, které prominete díky žánru i ty do očí bijící blbosti občas se vyskytující:-) ()

nwx odpad!

Asi tak 1000x slovo fuck, jinak ubohost. Kdo má rád fuck serenádu a pokud mu stačí jen to, doporučuji. ()

Franc1s

Statham je borec, i filmy kde hraje stojí za kouknutí, i když jsou spíše béčkový a mezi ně patří i tento. Bohužel trailer navnadil na akční svižnou mlátičku a ono nic... Po 100 ohranej příběh, kde bejvalej polda se chce usadit, dělá ze sebe svatouška a pak se jaksi dostane do problémů a začne to řešit po svém...Jenže je tu víc řečí než rozbitých hlav a zlomených kostí, bohužel. Ale zase když už dojde na věc, tak se na to dá dívat :) Rozhodně se podívám na jeho další kousek, přeci jen je to Statham :) 5/10 ()

Acrobat

Fleder s Jasonom v úvodných minútach kamuflovali, že čo by nás zrejme malo čakať. No len čo sa ujo Jason ostrihá, a opäť nadobudne ten istý image a výraz ako v jeho posledných 20-30(nadnesene) filmoch, máme jasno v čom to bude. Nechcite prerušiť narodeninové barbecue s americkými vlajkami ocka s dcérkou. Mamka chýba, lebo romantické tipy ako Jason, Arnie, Jean Calude, Sly v zákonitosti nevedia prejaviť cit k žene. Preto je vždy scenárovo mŕtva, odcestovaná, rozvedená, chorá, pre naše účely mimo plátna. Zato so sebou vždy nosia partiu zloduchov, ktorí v rámci najliberálnejších zbraňových zákonov vyspelých štátov, skúsia, či ujo Jason zabudol na povolanie. A tu práve vyťažuje Homefront trochu viac. Už Jason nepozerá na 40 chlapov. Už sa nevyzlieka a nemaže olejom. Už nestrháva sako a obopína ním v boji súpera. Už netlčie železnou tyčou a hlavne, už musí zápasiť s únavou, gravitáciou a využívať krytie a moment prekvapenia. Absolútne pritiahnuté za vlasy ale dalo by sa povedať, že dvakrát mi napadla paralela s dánskym Jagten. Akčnejšie a menej psychologické odvrhnutie člena spoločnosti. Trochu ide sebaistota s Jasona v každom momente a vy sa tak podvedome nikdy nemusíte báť o jeho život. No zakomponovanie postupnej gradácie finálnej skromnej bitky (6-7 chlapov je úplne O.K.), ospravedlnenie sa rodine, čiastočná pomoc polície robia s Homefrontu Jasonov najlepší film posledných rokov. (videné 08.03.2014, BDrip) ()

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt