Thanatomorphose je francúzske slovo, ktoré znamená viditeľné znaky rozkladu organizmu spôsobené smrťou. Rovnomenný film sleduje peknú mladú dievčinu, ktorá sa jedného dňa zobudí a následne zisťuje, že jej telo hnije zaživa. (sochoking)

Karamanlis

Čo sa miery hnusu týka, Thanatomorphose nesklamalo a naplnilo moje očakávania. Záver mi v istých ohľadoch dokonca pripomenul zabudnuté sci-fi hororové béčko The Incredible Melting Man z roku 1977. Čo ale tomuto svojráznemu filmu podľa mňa prospelo, bol občasne divoký vizuál, nezmyselné pohrávanie si s farbami a choromyseľné predstavy hlavnej hrdinky. ()

PetrPan

Shnilé děvče hnije doma. Hovna, zvratky, červi, nic převratného a v rámci nechutnosti příliš střídmé a levné. To už první Evil Dead šel na kost daleko pohledněji, tady se nabízela pořádná nekrofilní čvachtavá pornovsuvka a zase nic, mé tajné představy a touhy na rozdíl od ricciho.s zůstaly zcela nenaplněny. ()

misterz

Nechuťáreň a hnus najvyšší. V podstate tu nie je žiaden dej, je to celé o ženskej, ktorá sa postupne rozkladá a hnije zaživa. Sem-tam sa síce mihne nejaký chlapík, nejaký ten sex, ale to je asi tak všetko. Aj atmosféra je priemerná, ale aj napriek tomu, no neviem.... ten hnus všetko prebije. Najdesivejšie na tom je to, že to ani nie je moc prehnané. V skutočnosti naozaj existuje jedna baktéria, ktorá dokáže niečo podobné (nie tak explicitne ako vo filme a človek zomiera omnoho skôr). Snímok určite nie je typický popcornový film, nedokážem si predstaviť, žeby ho premietali v kine a ľudia pri tom jedli pukance. To by bola iná sranda :). V každom prípade, je málo filmov s takým hnusom a preto je moje hodnotenie mierne nadpriemerné. 70/100 ()

Flaxik

Nalijme si čistého vína, tuhle dívenku trápí ale opravdu šeredný morybundus. Možná, že se budete při sledování této hnilobné zábavičky docela neklidně vrtět a když se ještě zaposloucháte do nemalebného bzučení masařek, která vám létají za zády (někdy je mono ozvučení k nezaplacení!), nebudete na tento kus vzpomínat jako na podvečerní pohodovku. Pamatujte si - když si musíte nehty přilepovat sekundovým lepidlem a ulnu montovat na humerus kobercovou lepenkou, možná je nejvyšší čas navštívit obvodního lékaře! Škoda, že hlavní hrdinka je hnusná a nesympatická škeble od samého začátku, kdy ještě byla takříkajíc bez poskvrnky a měla kompletní sadu končetin. A ten orál zase tak nechutnej nebyl...samozřejmě, že jsem normální...no tak jí trošku teklo z hlavy a co jako...sami jste prasáci...no jo no, čtyři hvězdy, ale hodně ohnilé. Památná scéna: Samozřejmě závěr, ten s tou čelistí :-) ()

peiton

96 minút sledujeme ženu,ktorá hnije za živa.To si vari robíte srandu!Toto bolo tak príšerne jednoduché,alebo len jednoducho príšerné.Nebyť dokopy tých 5 viet mohli ušetriť na rozpočte,resp.to čo ušetrili na scenári,to mohli pridať kľudne maskérom.Klobúk dolu.Hviezda za larvy a mierne ladené erotické scény.Inak by som padla samou nudou.I tak som skoro celý film pozrela v zrýchlenom režime a aj napriek tomu môjmu oku nič podstatné neuniklo.Bol to hnus.Nič čo by bolo vhodné pre deti a slabšie povahy. ()