poster

Banshee (TV seriál)

 • USA

  Banshee

Krimi / Drama / Akční

USA, 2013 - 2016, 33 h 40 min (Minutáž: 38x50 min)

Hrají:

Antony Starr, Ivana Milicevic, Ulrich Thomsen, Frankie Faison, Hoon Lee, Rus Blackwell, Lili Simmons, Matt Servitto, Trieste Kelly Dunn, Steve Coulter, Demetrius Grosse, Anthony Ruivivar, Claire Bronson, Ben Cross, Jeff Chase, Derek Cecil, Matthew Lintz, Alpha Trivette, Odette Annable, Jim McKeny, Marcus Hester, Melissa Ponzio, Moniqua Plante, Željko Ivanek, Julian Sands, Peter Scanavino, Harrison Thomas, Conor Donovan, Amber Midthunder, Gil Birmingham, Geno Segers, Ólafur Darri Ólafsson, Andrew Howard, Griff Furst, Matthew Rauch, Joseph Sikora, Reg E. Cathey, Bryan Friday, Joseph Gatt, Tanya Clarke, Jesica Ahlberg, Tom McCleister, Maya Gilbert, Jerod Meagher, Miles Doleac, Surely Alvelo, Marisela Zumbado, Gabriel Suttle, Clark Sarullo, Langley Kirkwood, Chaske Spencer, Tom Pelphrey, Denis O'Hare, Shuler Hensley, Mark Ashworth, Jackson Beals, Afton Williamson, Meaghan Rath, Cherie Daly, Sam Medina, Raoul Max Trujillo, Chris Coy, Mauricio Ovalle, Lee Spencer, Eliza Dushku, Kerry Patton, Madeline Taylor, Abigale Corrigan, Mark Falvo, Eric Rasmussen, Adam Minarovich, Jennifer Landon, Jim Keisler, Carlos Guerrero, Jack Erdie, Lyne Renee, Robert John Burke, J.D. Evermore, Michael Hamory, C.J. Perry, Chance Kelly, Owen Harn, Kelley Davis, Deja Dee, Brett Gentile, Peter Luis Zimmerman, Jennifer Griffin, Daniel Ross Owens, Christos Vasilopoulos, Russell Means, Michael Papajohn, John Cenatiempo, Quentin Kerr, Kristopher Kling, Kay Story, Toby Leonard Moore, Leslea Fisher, Wayne Pére, Leo Fitzpatrick, Dennis Keiffer, David Harbour, Ana Ayora, Erik King, Casey LaBow, Michael Franck, Zack Duhame, Michael Kostroff, Kevin J. O'Connor, Kevin Gage, Samantha Worthen, Anastasia Griffith, Edward A. Duran, Hunter Garner, Cedric Stewart (herec, a.z.), Michael Roark, Ray Stoney, Scott Clackum, LaVonne Rae Andrews, Doug Kruse, Tatanka Means, Baby Norman, Linds Edwards, Bob Fisher, Dane Northcutt, Jace Jeanes, Tim Sitarz, Mark Hicks, Michael Harding, Alex Livinalli, Matt Medrano, Joshua Burrow, Susan Misner, Wilson Jermaine Heredia, Jon Eyez, Ryann Shane, Nestor Serrano, Troy Faruk, Frederick Weller, Lauren Mae Shafer, Peter Benson, Dan Butler, David Meadows, Joseph Gatt (a.z.), Andrew Howard (a.z.), Geno Segers (a.z.), Trieste Kelly Dunn (a.z.), Rus Blackwell (a.z.), Chiké Okonkwo, Brian Oerly, Matt Leonard, William Haze, Happy Anderson, Hakim Callender, Judd Lormand, Eddie Cooper, Ron Cephas Jones, Gregory Korostishevsky, Corey Maher, Ivan Martin
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hrabka
  ****

  Zatím odvysílané tři série jsem sice smlsnul jako malinu, ale zpočátku jsem z toho nebyl úplně nadšený. Závěrečné díly první série to ovšem nakoply a už jsem se vezl s pozitivním názorem na seriál až do konce. Rozhodně to má svoje mouchy. Tou největší je přehnaná akce a místy až nerálné bitky a konfrontace. Na druhou stranu to má výborný tempo, napětí, pořád se něco děje, snad ani jeden díl nenudí a dějově to je taky solidní, i když místy taky trochu nelogické. Dalším kladem jsou výborné postavy ve vedlejších rolích (Proctor, Job, Sugar), které tomu dodávají pořádný šmrnc. První sérii hodnotím jako trochu slabší, další dvě mi přijdou o něco lepší a na podobné úrovni. Snad si to udrží nastavenou kvalitu i do další série...(17.6.2015)

 • Ouwen
  *****

  PRO: Akce, zábava, humor, emoce, herci, námět, choreografie bitek, choreografie přestřelek, režie, píchání, filozofické debaty mezi barmanem a šerifem, jedinečné, bez konkurence, atmosféra, dávkování informací, postavy, závěr seriálu, atd atd atd.... // PROTI: Pouze nedopečená čtvrtá série skoro po všech stránkách.(2.6.2016)

 • ilemas
  *****

  Další vynikající drsnější seriál, který mě chytil a nepustil už od prvního dílu. Na tv tvorbu nadprůměr. Asijský transvetista je velice cool. Zpočátku, než jsem si na hlavního hrdinu zvykl, mě vadilo, jak nosí ruce od těla, ale pak mě zaujal děj a takové detaily už přehlížím.(19.4.2013)

 • Flipnic
  *****

  Začátek třetí série mi připomínal mix vrcholnýho akčního drama mixlý kvalitním pornem ... Woow!!! Kurevskej nářez ..!! :))) /// Ano, tak fight ve třetím díle indiánk versus Proktorův psychopatickej "sluha" mi totálně vyrazil dech !!! Jednoznačně jeden z nejlíp udělanejch fightů ve filmu, co jsem zatím za tento rok viděl a na to, že se jedná pouze o TV "scénu" je to ještě výš ... tohle byl fakt LUXUS!!!(10.2.2015)

 • jahol
  *****

  Hodnotím prozatím uprostřed druhé série. Neskutečně luxusně natočený scénáristický béčko s úžasným titulkovým intrem. (Mnohem) brutálnější a o dost sexuálně vypjatější než Hra o trůny. Mraky rvaček jednoho proti jednomu, popírajících výdrží aktérů všechny biologické zákonitosti (soubor mezi Carrie a bráchou byl opravdu nekonečný). Sprchy krve jednou dvakrát za epizodu. Perfektní casting, včetně výběru sexy rváček, porážejícího s přehledem první pětku České miss, čas od času perfektně zvládnutá bouračka. A taky trochu přehnaně rychlá hra na city a příliš ploché charaktery a přehrávání některých hrdinů. S věrohodnou psychologií se zkrátka tenhle seriál moc nemaže, protože mu na to nezbývá čas, i když pár hodně dobře zvládnutých konzistentních charakterů tady najdete (čínský travestita). Zkrátka brutálnější, ale výrazově prostší verze Ray Donovana, kterého bych doporučil více. Dodatek: Musím konstatovat, že během druhé a třetí série se ze mne stal totální závislák. Kašlu na psychologii postav, protože o tu tady skutečně nejde. Výrazové prostředky se rozšířily, moc se mi líbí podprahové vsuvky a takové ty krátké časové smyčky, u kterých nevím, zda je to "co kdyby" anebo "opravdu". A úvodní titulky, postupně aktualizované a zčásti přetrvávající, jsou možná ty nejlepší, jaké jste kdy viděli...(1.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace