• český

• slovenský

White Collar Blues

Komedie

Itálie, 1975, 100 min

moja zaujímavosť Natáčanie filmu prebiehalo talianskej metropole Rím. (dyfur)(21.9.2014)

Italská komedie a jejích zblázněnost ... U toho se vždycky rád zasměju ... Když mi je smutno, pustím si Účetního ...(19.5.2009)

Hugo, náš skvelý Hugo. Jeho potrhlé a infantilné gagy vedia aj po vyše 30tich rokoch zabaviť.(14.2.2011)

O chlup zábavnější než Návrat Pana Účetního, ale kvalit Malérů Pana Účetního nebo Bláznivé Komedie to nedosahuje. 3,5*(26.2.2007)

Nu, obecně, ... co se týká všech Fantozzi, myslím, že tak nízké hodnocení vychází z toho, že se mnoho hodnotících cítí být v jeho roli (jako by se to stalo jim) a nedokáží být "nad věcí". Ano, souhlasím, že Fantozzi je blb k pohledání a mohlo by nám ho být líto. Ale takový je přece život. Smějme se tedy ne Fantozzimu, ale tomu co dělá. Vždyť je to přece jenom komedie. Pokud se setkáme s takovým člověkem ve skutečném životě, asi se smát nebudeme. To dá rozum a cit. Ne?(8.8.2008)