megacik

Je to tak tragické, že je to až komické. Miestami je to trochu prehnané a občas trochu trápne, avšak dá sa to pozerať a občas sa aj zasmejete. S ohľadom na rok produkcie, je to celkom dobrá komédia. Celá séria Fantozzi postupne degraduje, t.j. čím novší film, tým horšie. ()

louislumiere

Od spolužáků na základní škole jsem o tomto počinu slýchával často. Snad jsem párkrát i kus viděl, ale bylo ta na mě moc trapné. Ovšem uplynulo nějaké to desetiletí a musím uznat, že tohle se vážně povedlo. Pokoušel jsem i další filmy s Fantozzim, ty starší i ty novější i jiné variace s Villaggiem, ale jen a pouze Maléry jsou trefa do černého. Obzvláště vyzdvihuji dokonalé pohybové herectví většiny zúčastněných, kdy každý gag je vybroušen k dokonalosti a v lecčems poráží i krále této kategorie, slovutného Francouze Pierra Richarda. A to byl prosím sportovec. Tahle banda Italů s pupkem v tesilkách a šílených botách na podpatku je totiž naprosto odzbrojující. Maléry jsou prostě milá óda na trapnost. ()

ricardo2803

V době uvedení naprostá pecka. Dnes, když se na to dívám po letech, tak už se tolik nebavím. Nicméně nechávám 4 hvězdy, protože si pořád pamatuju, jak jsem se u toho tehdy řezal. ()

zonoro

Fantozzi nemá chybu. Smějeme se pokaždé, když ho vídíme - a že je ho ted v televizi strašně málo vidět. ()

Marrakech86

Naprostá klasika pana účetního, je lehce zajímavé, že částečně obsahuje "scény" z prvního dílu. Přesto parádní počin. ()

Chani.

Komediální klenot, který okouzluje svým jedinečným humorem a skvělými hereckými výkony. Hlavní postava, pan účetní, je vytvořena s nadhledem a sympatií, což dělá film příjemným a lehkým. Zápletka je dobře strukturovaná a plná neočekávaných zvratů, což udržuje diváky v napětí a zároveň je baví.  Skvělá volba pro ty, kdo hledají odlehčenou a vtipnou komedii. ()