Pan účetní jde do důchodu

• Itálie

Fantozzi va in pensione

Pán účtovník ide do dôchodku

Komedie

Itálie, 1988, 102 min

• jonyyy

25%(29.2.2012)

Toto pokračování stále ještě nabízí alespoň záblesky starého dobrého Fantozziho, což se o dalších dílech už říci nedá.(7.10.2002)

• lebowski

Bohužel už jen opakování starých vtipů,všem co neznají doporučuji Maléry pana účetního,tam vše dovedeno do dokonalosti(5.3.2003)

• movie

Blbost.Villaggio používá snad jen dva vtípky: z a) situace, kdy řekne třeba něco jako "svět je plný lásky a míru" a vzápětí spadne na dům vedle něho bomba a za b) někdo si omylem něco vrazí do prdele...tohle stačí na jeden film, ale ne na asi 50, které tenhle blázen "natočil"!(3.9.2002)

Ale jo, šestý díl se trošku vrací do starých kolejí. Lepší příběh, více vtipů - a to dost lepších vtipů či vtipných scén. Fantozzi dokonalý jako vždy. Nějaké hluché místo se zde také najde. Přesto dobrý nadprůměr. Konec filmu byl převtipnělej - a tak to má být. Hodnotím na 65% = ***(31.12.2012)